Jak wyznaczać cele dla swojej kariery modelki

Posted on

Jak wyznaczać cele dla swojej kariery modelki

Należy wprowadzić swoją karierę z planem. To pozwala skupić się na torze, i porusza się na najlepszej drodze. Dla modeli , cele określonąwartośćdla pomoże i agent być jaśniejsze o pracy należy podjąć.

Pamiętaj, że agent musi zachować swoje cele rzetelny, i określić, czy są one możliwe do kariery modelki. Jeśli masz wyznaczone cele, że agent nie uznają za uzasadnione, pomogą one ponownie ocenić je, aby stworzyć bardziej realistyczny listę. Jest to rynek dla wszystkich typów modeli. Ale nie wszystkie modele można zrobić wszystkie rodzaje modelowania. Oto cztery cele szczegółowe, które pomogą Ci kickstart swoją karierę modelki i utrzymać się na właściwej drodze.

Określ swój „wygląd”

Choć „Chcę być modelką”, jest miejscem, aby rozpocząć, należy uzyskać bardziej szczegółowe na temat rodzaju modelowania i pracy, którą chcesz zrobić, a dokładniej, co będziesz w stanie to zrobić. Być może masz zawsze chciał być top modelka, ale twój „wygląd” jest bardziej komercyjny charakter. Czy badania na temat różnych branż i dowiedzieć się, który z nich najlepiej nadaje się do przebywa i dołączyć go do wyznaczania celów. Jest to szczególnie ważne, celem przedyskutowania ze swoim agentem, ponieważ znacząco wpływa na rodzaj pracy chcesz być z natury.

Miejsc, które chcieliby pracować

Jeśli chcesz być strój kąpielowy modelu , może masz pewne egzotyczne miejsca w pamięci dla pędów plażowych. Albo, jeśli chcesz być modelka, to może być sen chodzenia w pokazów mody podczas Paris Fashion Week. Biorąc pod uwagę te cele i śledzenie ich pomoże Ci skoncentrować i utrzymać motywację do pracy w ich kierunku. Wielu ludzi poleca technik wizualizacyjnych dla osiągnięcia celów, i wyobrażając sobie modelowania projektant strojów kąpielowych na piękne dźwięki plażowych jak całkiem wspaniały czas!

Uzyskać wiele ekspozycji

Pierwsze zdjęcia widzianych przez tak wielu ludzi, jak to możliwe jest niezbędna w konkurencyjnej modelowania biznesowego. Im bardziej jesteś postrzegany przez agencje modelek i klientów, tym więcej szans będzie trzeba uzyskać podpisany i zarezerwować więcej miejsc pracy. Najlepszym miejscem, aby być szybko widoczne legalnych agencji modelek jest ModelScouts.com.

Podpisać z wielkim Agencji

Aby osiągnąć swoje cele modelowania trzeba będzie z pomocy kompetentnego i doświadczonego agenta po twojej stronie. Twój agent pomoże Ci zdobyć pracę, zarządzać rezerwacjami, negocjować wysokość wynagrodzenia, daje cenne rady i modelowanie wgląd, jak również wiele innych ważnych zadań. Jeśli udostępniasz swoje cele modelowania ze swoim agentem, dadzą ci realistyczny obraz tego, co twoi modelowania przyszłych związane oraz jakie cele muszą być dostosowane jak najlepszych sposobów, aby je osiągnąć.

Teraz, że masz jakieś cele na uwadze, następnym krokiem jest, aby nagrać je w łatwo dostępnym miejscu. Być może w postaci listy na lodówce, wiszące na lustrze w łazience, czy wpisany na komputerze – wszędzie można szybko dostać się do nich, aby je ponownie przeczytać. Nieustannie przypominają o swoich celów będzie zachęcać do podejmowania decyzji, które będzie Cię w kierunku nich i ostatecznie ich osiągnięcia.

Dlaczego Cele Matter i jak je osiągnąć

Przypominając sobie, dlaczego ustawić te cele w pierwszej kolejności jest kolejnym ważnym taktyka dla osiągnięcia celów. Wraz z listy celów, pisać listy, dlaczego te są wasze cele i co oznaczałoby osiągnięcie ich do Ciebie. Może sposobem modelowania kariery wam wolność – wolność podróżowania i zawsze działa w różnych miejscach i zarządzać czasem inaczej niż 9-5 zadania.

Albo na przykład, modelowanie może być po prostu hobby do ciebie, a w tym przypadku celem jest bawić się i cieszyć się. Kiedy zaoferowano pracę modelowania naprawdę nie chce wziąć , przypominając sobie, że twoim celem jest, aby cieszyć się, pomogą Ci podjąć decyzję, aby przekształcić go w dół.

Z drugiej strony, jeśli twoim celem jest zarabianie pieniędzy, przypominając sobie o tym przekona cię to w najlepszym interesie, aby zaakceptować ofertę. Kiedy agent modelowanie jest świadomy swoich celów, będą również wiodącą siłą w pomagając im osiągnąć, dlatego jest to tak istotne, aby podpisać z wielkiej agencji modelek.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *