Jak napisać list dziękuję po rozmowie

Posted on

Jak napisać list dziękuję po rozmowie

Przed oddycha z ulgą po rozmowie kwalifikacyjnej, jest jeszcze jedna rzecz do zrobienia: Napisz list dziękuję. Ten prosty krok może skierować Cię wyprzedza innych kandydatów do pracy, a im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Ten ostatni etap powinien być traktowany jako część rutynowego procesu poszukiwania pracy dla każdego wywiadu, w którym biorą udział.

Na zakończenie wywiadu, zabezpieczyć dane kontaktowe wszystkich ludzi, którzy was wywiad. Jeśli nie oferują swoją wizytówkę, żądać informacji kontaktowych na zakończenie każdego spotkania.

Powodów, aby Wyślij Podziękowaniem Po rozmowie

Wysyłanie dziękuję list do przyszłego pracodawcy z pewnością nie gwarantuje ofertę pracy, ale to daje przewagę jeśli konkurencja jest napięty. Chociaż menedżerowi może nie obrazi, jeśli nie wysłać notatkę, zauważą, kiedy robisz. Zawsze upewnij wysyłając jedną część swojej strategii poszukiwania pracy.

Przynajmniej, wysyłając wiadomości wyrazić wdzięczność jest uprzejmy. Tak jak nie byłoby odwiedzić czyjegoś domu i pozostawić bez wyrażając wdzięczność, nie zostawiaj wywiad oczywistą dziękuję ankietera. Będąc łaskawy i profesjonalny jest ważne podczas interakcji z potencjalnymi pracodawcami.

Oprócz etykiety, kolejny ważny powód, aby wysłać dziękuję list jest to, że jest to okazja, być może twój tylko jedna śledzić po wywiadzie. Użyj go, aby pozwolić potencjalnemu pracodawcy, że chcesz tę pracę. Może poczuć się niezręcznie powiedzieć te słowa na głos podczas rozmowy, ale jest to o wiele łatwiej je wpisać.

Nie ważne jak jesteś przygotowany, stres wywiadu może powodować krótki upływ pamięci. Twój Podziękowaniem to doskonała okazja, aby komunikować się punkt, który zapomniał dyskutować. To także pozwala powtórzyć coś chcesz ankieter mieć na uwadze, że podjęcie decyzji o zatrudnieniu.

Co do rozważenia przed Pisanie dziękuję Letter

Podobnie jak ważne jest, aby dokładnie komponować swoje CV i listów motywacyjnych, i przygotować się do odpowiedzi na pytania do wywiadu, jest równie ważne, aby dać wiele do myślenia, jak spreparować swoją Podziękowanie. Rozważania takie jak terminy, odbiorców list, a treści są ważne dla wspierania swoje szanse na uzyskanie pracy.

wyczucie czasu

Wyślij dziękuję zauważyć zaraz po wywiadzie, jak to możliwe. Kilka godzin później jest najlepszy, ale nie czekać dłużej niż jeden dzień roboczy, aby ją wysłać. Bardzo ważne jest, że pracodawca czytać w czasie, gdy wywiad jest wciąż świeże w ich umyśle.

Papier lub e-mail

Jak terminowość jest wszystkim, e-mail jest najlepszym sposobem na uzyskanie nas w ręce przyszłego pracodawcy tak szybko jak to możliwe. Jest też, najprawdopodobniej, sposób komunikowania się już z pracodawcą prowadzącym do rozmowy. Spotkanie może być nawet jeden wirtualny, odbywających się za pośrednictwem czatu wideo lub przez telefon.

Dziękuję odbiorców Ty listów

Jeśli więcej niż jedna osoba w organizacji był obecny w swoim wywiadzie, podziękować każdemu w formie pisemnej. Upewnij się, aby spersonalizować notatkę dla każdego odbiorcy, być może, powołując się pytanie poprosili.

list Style

Twój e-mail powinien nie więcej niż trzech akapitach być. Użyj formalny tytuł taki jak Ms. lub pana na adres odbiorcy, chyba że wywiad powiedział do korzystania z ich imię. Aby rozpocząć, należy podziękować rozmówcy za poświęcenie czasu, aby spotkać się i wskazać datę spełnione.

Jeśli było coś, co chciał powiedzieć w wywiadzie, ale nie, dostosowania go teraz. Można także skorzystać z tej okazji, aby powtórzyć punkt, który chcesz wywiad pamiętać przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu.

Pamiętaj, aby powiedzieć, że można powitać ofertę pracy. Nie martw się o to brzmiące zbyt do przodu. Odbiorca będzie podziwiać swoją bezpośredniość i pewność siebie.

Szybko Wskazówki dotyczące pisania dziękuję Email

Oto kilka wskazówek dla redagowania dziękuję list:

  • Użyj formalne powitanie, który zawiera nazwę odbiorcy (Pan, Pani, lub doktora) i nazwisko, chyba że polecił inaczej.
  • Zawierać datę wywiadu i tytuł pracy, dla których jesteś kandydatem.
  • Powtórzyć coś o sobie, że jest bardzo kwalifikuje cię do tej pozycji.
  • Wyrazić swoje zainteresowanie w pracy.
  • Użyj formalne zamknięcie takich jak „Z poważaniem”, „Z poważaniem” lub „dziękuję”.

Dziękuję Powiadom Sample

Szanowny Pani Diaz,

Dziękuję za spotkanie ze mną w poniedziałek, 4 czerwca cenię możliwość omówienia swoje kwalifikacje dla asystentów prawnych pozycji przy Diaz, Klein i Brown. I bardzo zadowoleni z nauki o pracy i roli mogłem grać w swojej firmie.

Moje doświadczenie w pracy w sprawach karnych w mojej obecnej pracy, jak również mojego szkolenia asystentów prawnych, każ mi doskonale pasuje do tej pozycji. Podczas mojego wywiadu, ja zapomniał wspomnieć, że mam również pracował na kilku sporów właściciel / najemca. Rozumiem Smith Klein i Brown będzie rosła w tym obszarze i myślę, że moje doświadczenie będzie bezcenne.

Nie mogę się doczekać staje się częścią zespołu.

 

Z poważaniem,

Barry Allen

Przed wysłaniem listu

Starannie sprawdzane swoją Podziękowaniem. Sprawdź, literówki, błędy ortograficzne i błędy gramatyczne. Napisz list dostosowane dla każdego pracodawcy, używając ich kompetencji i nazwę swojej firmy. Należy zachować ostrożność podczas cięcia i wklejania fragmentów z listów wysłanych do innych pracodawców, ponieważ niektóre osoby poszukujące pracy jak to zrobić. Dokonaj odpowiednich zmian, takich jak usuwanie nazwę innej organizacji lub kierownika.

Błędy w swojej dziękuję list pozwoli Ci spojrzeć Opiekuńczy. Zapisz wiadomości e-mail jako wersję roboczą i wrócić do spojrzeć na to po jakimś czasie. Nadać mu ostateczny raz-over przed wysłaniem. Jeśli to możliwe, ktoś inny opinię nim również.

Bottom Line

Istotne jest, aby napisać dziękuję pamiętać, po rozmowie kwalifikacyjnej. Wyślij je do każdej osoby, która uczestniczyła. Podtrzymujemy swoje kwalifikacje do pracy i wyrazić swoje zainteresowanie w położeniu. Zawierające ten krok w poszukiwaniu pracy zwiększy swoje szanse na znalezienie pracy, jak będzie cię oddzielić od innych kandydatów na konkurencyjnym rynku pracy.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *