Innowacyjny Program Stypendialny Honeywell – Jak i kiedy stosować

Posted on

Innowacyjny Program Stypendialny Honeywell - Jak i kiedy stosować


Nazwa Honeywell natychmiast przywodzi na myśl termostat ścienny, który reguluje temperaturę powietrza i utrzymuje w domu komfortowo ciepłe lub chłodne. Obok programowalnych termostatów Honeywell, firma oferuje dodatkowe produkty, które sprawiają, że nasze domy i biura bardziej komfortowe i bezpieczne dla naszych rodzin i pracowników.

o Honeywell

Honeywell zawory termostatyczne mieszające zapewniają ochronę przed poparzeniem, aby upewnić się, że nasza woda pozostaje w rozsądnej temperaturze. Honeywell cały dom i system wentylacyjny Cleaner sprawia, że ​​nasze powietrze zdrowsze i bezpieczniejsze oddychać, natomiast Security Products Honeywell i alarmy przeciwpożarowe zachować nasze domy i biura bezpieczne.

Historia pokazuje, że Honeywell można prześledzić wstecz do roku 1885. Obecnie firma zatrudnia ponad 132.000 osób, w tym około 21.000 naukowców i inżynierów, w 100 krajach na całym świecie.

Honeywell dumna i jej produktów na trwałości środowiska naturalnego. Oszczędzanie energii i dostarczanie produktów, które chronią jakość powietrza jest duża część ich trwających badań i rozwoju. Honeywell szczyci się również na bycie liderem społeczności korporacyjnej i pomagając innym sprostać wyzwaniom związanym ze zmianami klimatu i bycia liderem w znalezieniu więcej sposobów na zmniejszenie zużycia paliw kopalnych.

Innowatorów Scholarship Program Internship

Honeywell International poszukuje nowych talentów z silnym inżynierii i technologii środowisk, ludzi, którzy poświęcają się do spełnienia misję firmy. Honeywell oferuje innowatorów Program Stypendialny do 18 docelowych uniwersytetów w Chinach, Czechach, Indiach, Meksyku i Stanach Zjednoczonych jako część swojej strategii talent nabycia. Firma oferuje możliwości w różnych miejscach na całym świecie.

Honeywell oferuje płatnych staży i stypendiów pieniądze, które studenci mogą wykorzystać do zastosowania w stronę ostatniego roku w szkole. Wysokość każdego stypendium zmienia się w zależności od kraju, w którym student pracuje. Firma poszukuje studentów, którzy są realizujących stopni w lotniczym, inżynierii chemicznej, inżynierii komputerowej, elektroniki i komunikacji, elektrotechniki, aparatury i inżynierii mechanicznej.

Powinieneś być w stanie wykazać się dobrymi wynikami w nauce. Dokładne kryteria będą się różnić w zależności od kraju. Należy posiadać silne werbalne i pisemne umiejętności komunikacyjnych. Program jest otwarty dla licencjata, mistrzów lub wybierz Ph.D. Studenci, którzy wchodzą ostatniego roku akademickiego studiów na jednym z uniwersytetów docelowej.

Musisz także być w stanie zabezpieczyć upoważnienie prawne do wykonywania pracy w następujących krajach, jeśli zdecydujesz się tam pracować: Chin, Czech, Indii, Meksyku i USA

Jak aplikować

Każdy wnioskodawca musi wypełnić wniosek online, który obejmuje jego profil i kopię swojego CV lub CV. Należy również zawierać zapis uniwersytet, i muszą złożyć dwa eseje 500 lub mniej słów w języku angielskim. Eseje odpowiedzi na pytania zadawane w trakcie procesu aplikacyjnego.

Tylko studenci z uniwersytetów tylko docelowymi mogą ubiegać się i muszą to zrobić do końca listopada w Chinach, Czechach, Meksyku i USA Termin Indiach pod koniec kwietnia.

Kariera w Honeywell

Różne ścieżki kariery są dostępne dla zainteresowanych poszukujących pracy na Honeywell. Zainteresowani kandydaci mogą sprawdzić stronę internetową firmy Honeywell do przeprowadzenia gruntownego poszukiwania pracy dla aktualnie dostępnych pozycji.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *