Ogłoszenie New Job: wiadomości e-mail i list Przykłady

Posted on

Ogłoszenie New Job: wiadomości e-mail i list Przykłady

Czy jesteś podekscytowany nowej pracy najemnej po prostu dostał za i chcą ogłosić go wszystkim wiesz? Masz również profesjonalną obowiązek zaalarmować swoich członków i / lub klientów zespołu do rosnącego ruchu tak, że będą mieli czas na dostosowanie się. Oto najlepszy sposób, aby podzielić się wiadomością.

Timing jest Crucial

Przede wszystkim, nie wspominając o nową pracę, aż oferta pracy jest potwierdzona, masz datę rozpoczęcia, już podpisał linia przerywana na umowie najmu, i to zrobić interes. To nie jest dobry pomysł, aby ogłosić niczego, dopóki nie jesteś absolutnie pewien, że to się wydarzy. Pracodawcy są znane wycofać oferty pracy, lub coś innego, może się zdarzyć, gdzie praca nie wyszło.

Co napisać

Co można powiedzieć w wiadomości e-mail lub list zależy kto piszesz do. Można powiedzieć swoim współpracownikom, ile wam się z nimi pracować i ile będziesz je przeoczyć, nawet jeśli są zadowoleni ze swojej nowej pozycji.

Wiadomości do klientów i kontaktów biznesowych powinny być krótkie i zawierać podstawowe – fakt, że są ruchome i gdzie można być osiągnięty. Kiedy mówi połączeń, wspominając, jak zadowolony jesteś zostać rozpoczęciem nowej pracy. Jeśli któryś z twoich kontaktów pomogło w poszukiwaniu pracy, to jest to dobry moment, aby podziękować im za pomoc.

We wszystkich przypadkach zachować dźwięk wiadomości pozytywny nawet jeśli wyjeżdżasz z powodu problemów w pracy czy ze spółką. Nie ma sensu w wychowaniu nic negatywnego na temat Twojego wyjazdu.

W ogóle, list powinien zawierać następujące fakty:

  • Wyjeżdżasz aktualnej pracy
  • Kiedy wychodzisz
  • Co twoja nowa pozycja będzie
  • Po uruchomieniu nowej pracy
  • Ile jesteś doczekać nowej roli
  • Jak pozostawać w kontakcie (e-mail akcji, telefon, LinkedIn, informacja social media)

Poniższa będzie specyficzne dla danej osoby piszesz do:

  • Dzięki za możliwości w starej pracy
  • Będziesz przegap osobę
  • Dzięki za pomoc w zapewnieniu nowej pracy
  • W jaki sposób przejście wpłynie na relacje z klientem

Dostarczając w komunikacie

E-mail lub wiadomość LinkedIn są zarówno odpowiednie dla ogłaszając zmianę pozycji lub kariery. Jednakże, jeśli chcesz, aby bardziej formalne zawiadomienie, należy rozważyć wysłanie listu, notatki, lub kartę z nowej informacji kontaktowych.

To dobry pomysł, aby zastanowić się, jak należy poinformować klientów swojej obecnej firmy jest ze swoim przełożonym, zanim wysłać zawiadomienie, aby mieć pewność, że jesteś zarówno na tej samej stronie. Będzie również wyklucza wszelkie kwestie poufności, jeśli podpisali umowę. Jeśli podpisały umowę o poufności (NDA), która zawierała klauzulę, że listy klientów są poufne i własność pracodawcy, a następnie można potencjalnie otworzyć się do działań prawnych powinien sam próbować skontaktować się z obecnego lub byłego klienta, aby poinformować ich Twojego zmiany kariery.

Ogłoszenie New Job e-mail Wiadomość próbki

Temat: Moving On – Imię i Nazwisko

Cieszę się ogłosić, że dołączy do działu public relations Krajowych Media Services na 3 stycznia. Będę pozostawiając moją pozycję w Western States Marketing dniem 16 grudnia.

Jestem wdzięczny za cztery lata spędziłem pracując dla państw zachodnich, a ta nowa pozycja pozwoli mi skupić się na social media marketing, który jest mój obszar wiedzy.

Najsmutniejsze będzie ile będę tęsknić jako klient. Jednakże, jest to pocieszające wiedzieć, że mój kolega, Barry Anderson, przejmie moje rachunki, i tak będzie w dobrych rękach.

Dziękuję bardzo za zaufanie do mnie ze swoimi potrzebami marketingowymi i jeśli kiedykolwiek mogę być pomocne dla Ciebie w przyszłości, proszę dać mi znać.

Z poważaniem,

Imię i nazwisko
Twój Numer telefonu
Adres e-mail

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *