Qualcomm Internship Program Przegląd

Posted on

Qualcomm Internship Program Przegląd

Qualcomm , wiodący innowator i zaawansowanych bezprzewodowych technologii, produktów i usług, powstała w 1985 roku i ma swoją siedzibę w San Diego, CA. Qualcomm ma wiele aspektów i podziałów , z których wszystkie koncentrują swoją uwagę na dostarczaniu najbardziej innowacyjnych rozwiązań bezprzewodowych dla osób na całym świecie.

Praktyki

Każdy stażysta Qualcomm współpracuje bezpośrednio z mentorem, który poprowadzi ich przez ich staż. Mentorzy mają pomóc ich podopiecznych szybko poznają kulturę organizacji i zapoznać się z dostępnymi zasobami w celu uzyskania indywidualnych projektów zrealizowanych na czas. Poprzez zapewnienie mentoringu dla swoich stażystów, Qualcomm zapewnia cenne zasoby, aby pomóc uczniom uczyć się i rozwijać w karierze, który odpowiada ich zainteresowanie.

Qualcomm oferuje 08:57-miesięcznych staży dla uczniów w ciągu roku szkolnego. Te doświadczenia staż zapewniają doświadczenie w świecie rzeczywistym i szansę dla studentów, aby dowiedzieć się niesamowite technologie, aby mogli w pełni wykorzystać wiedzę one zyskać w klasie i transportu, które w pełnym wymiarze czasu przyszłej kariery. Qualcomm oferuje ponad 800 staży i Kooperacja doświadczeń dla studentów rocznie.

Qualcomm zapewnia następujące szkolenia i ciągłe zasobów edukacyjnych na całym doświadczeniem staż studenta:

  • Każdy stażysta otrzymuje szkolenie w rozwoju przywództwa, umiejętności nadzorczych, zarządzania czasem i zaawansowanej technologii bezprzewodowej poprzez żywych sesji Qualcomm klasie, programów webowych oraz szkolenie komputerowe oparte.
  • Każdy stażysta będzie mógł dostosować ich rozwój zawodowy poprzez wykorzystanie narzędzi programistycznych online, aby wyrównać ich uczenia się pomóc cele i zadania spotykają firmowe.
  • Stażyści mają możliwość uczenia się poprzez słuchanie niektórych z najbardziej doświadczonych i profesjonalnych osób w biznesie poprzez Speaker Series wykonawczy firmy Qualcomm.
  • Qualcomm zapewnia wielokrotnie nagradzaną centrum szkoleniowym, który zapewnia studentom miejsca, gdzie mogą dowiedzieć się o firmie i jej technologii, jak również rozwiązań rozwojowych dla biur lokalnych, regionalnych i międzynarodowych.
  • Qualcomm zapewnia również obszerną bibliotekę, która jest wypełniona zasobów edukacyjnych i technicznych, aby pomóc stażyści poszerzyć swoją wiedzę i znaleźć rozwiązania problemów, mogą wystąpić podczas realizacji projektów dla firmy.

Korzyści

Qualcomm zapewnia studentom doskonałą szkolenia w miejscu pracy i możliwości kształcenia, które pomogą im uzyskać wiedzę i umiejętności potrzebny Qualcomm i podobnych firm, które traktują je jako potencjalnych kandydatów na przyszłych wakatów w tej dziedzinie. Qualcomm informuje, że około 60% ich stażyści zatrudniani są na tak pełnoetatowych pracowników po ukończeniu college’u.

Lokalizacje

Wiele staży znajdują się w siedzibie firmy Qualcomm w San Diego, CA. Istnieją również możliwości dostępne dla studentów w innych urzędach amerykańskich i międzynarodowych. Stażyści, którzy przenoszą otrzyma w pełni wyposażone mieszkania i tymczasowy loty ze swojej uczelni. Osobisty doradca przeniesienie zostanie także przydzielony do intern przed ich staży.

Qualcomm ma 150 + lokalizacje z siedzibą w Australii, Austrii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Finlandii, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Indii, Indonezji, Irlandii, Izraela, Włoch, Japonii, Meksyku, Holandii, Filipiny, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, RPA, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Wietnam, aby wymienić tylko kilka. Wnioskodawcy muszą sprawdzić, gdzie istnieje bieżące Qualcomm staży i jak się do nich stosują.

Aplikować

Aby znaleźć możliwości staży i usłyszeć, co pracownicy i studenci mają do powiedzenia na temat ich doświadczenia w pracy dla Qualcomm, należy odwiedzić ich stronę internetową .

Jeśli wybrany przez telefon lub osobiście w wywiadzie, Qualcomm zdecydowanie zaleca, aby wnioskodawcy w pełni przygotować się do doświadczenia, aby pomóc dać sobie przewagę nad innymi wnioskodawcami w tym wysoce konkurencyjnym rynku pracy.

W celu uzyskania dalszych informacji, proszę zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami sekcję na stronie internetowej firmy Qualcomm.

Przy ubieganiu się o staże pamiętaj o: sprawdzeniu 5 sposobów, aby poprawić CV i pięciu prostych sposobów, aby poprawić swój list motywacyjny przed złożeniem dokumentów.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *