Qualcomm Internship Program Přehled

Posted on

Qualcomm Internship Program Přehled

Qualcomm , přední vývojář a inovátor v oblasti pokročilých bezdrátových technologií, výrobků a služeb, byla založena v roce 1985 a má ústředí v San Diegu, CA. Qualcomm má mnoho podob a divizí , z nichž všechny se zaměřují svou pozornost na poskytování nejvíce inovativních bezdrátových řešení pro jednotlivce po celém světě.

stáže

Každý stážista Qualcomm pracuje přímo s učitelem, který bude vést je po celou dobu jejich praxe. Mentoři jsou poskytovány pomáhat svým mentees rychle naučit kulturu organizace a seznámit se s dostupnými zdroji, aby si jednotlivé projekty dokončeny včas. Poskytnutím mentorství svých stážistů, Qualcomm poskytuje neocenitelné zdroje pomoci studentům učit se a růst v kariéře, která odpovídá jejich zájmu.

Qualcomm nabízí tři až devět-měsíční stáže pro studenty v průběhu školního roku. Tyto stáže zkušenosti poskytovat real-svět zkušeností a příležitost pro studenty učit nějaké úžasné technologie, aby mohli plně využít získané vědomosti tam ve třídě a dopravy, které na plný úvazek budoucí kariéru. Qualcomm nabízí více než 800 stáží a co-op zkušeností pro studenty každý rok.

Qualcomm nabízí následující školení a pokračující zdroje vzdělávání po celou dobu stáže zkušenosti studenta:

  • Každý stážista obdrží školení v oblasti vývoje vedení, dovedností dohledu, time management a pokročilé bezdrátové technologie prostřednictvím živých třídě sezení Qualcomm, webových programů a počítačový trénink.
  • Každý stážista bude moci přizpůsobit své profesní rozvoj prostřednictvím využívání online nástrojů pro rozvoj přizpůsobit své učení jako pomoc při naplňování firemních cílů a záměrů.
  • Stážisté mají příležitost učit se tím, že poslouchá na některé z nejzkušenějších a profesionální lidí v podnikání prostřednictvím řady Qualcomm výkonného reproduktorů.
  • Qualcomm nabízí oceněnou školící centrum, které poskytuje studentům s místem, kde se mohou dozvědět o společnosti a jejích technologií, jakož i rozvoj řešení pro místní, regionální a mezinárodní kanceláře.
  • Qualcomm také poskytuje rozsáhlou knihovnu, která je naplněna vzdělávacích a technických prostředků na pomoc stážisté rozšířit své znalosti a najít řešení problémů, které mohou nastat při dokončení projektů pro společnost.

Výhody

Qualcomm poskytuje studentům s vynikající školení na pracovišti a vzdělávací příležitosti, které jim pomohou získat znalosti a dovednosti, za kterou se Qualcomm a podobných společností, aby mohly být považovány za možné kandidáty budoucích pracovních míst v této oblasti. Qualcomm uvádí, že přibližně 60% jejich stážistů jsou najímáni na jako zaměstnanci na plný úvazek po absolvování vysoké školy.

Místa

Mnoho stáže se nacházejí v sídle Qualcomm v San Diegu, CA. Tam jsou také příležitostí k dispozici pro studenty v jiných amerických i zahraničních kanceláří. Stážisté, kteří přemístí obdrží plně zařízené dočasné bydlení a lety z jejich vysoké školy. Osobní přemístění poradce bude také přiřazena stážista před jejich stáží.

Qualcomm má 150 + míst s kancelářemi v Austrálii, Rakousku, Belgii, Brazílii, Kanadě, Číně, Finsku, Francii, Německu, Hongkongu, Indii, Indonésii, Irsku, Izraeli, Itálii, Japonsku, Mexiku, Nizozemí, Filipíny, Rusko, Saúdská Arábie, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko, Tchaj-wan, Thajsko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Velká Británie, Spojené státy a Vietnam abychom jmenovali jen několik. Žadatelé si musí zkontrolovat, že vidět, kde existuje aktuální Qualcomm možnosti praxe a jak se na ně vztahují.

žádat

Chcete-li najít možnosti stáží a slyšet to, co zaměstnanci a studenti říkají o své zkušenosti s prací pro společnosti Qualcomm, nezapomeňte navštívit jejich webové stránky .

Pokud je zvoleno pro telefon nebo in-osoba rozhovoru, Qualcomm důrazně doporučuje, aby žadatelé plně připravit na základě zkušeností, aby pomohla dát sami výhodu nad ostatními žadateli na tomto vysoce konkurenčním trhu práce.

Pro další informace, prosím, podívejte se na FAQ sekci na stránkách Qualcomm.

Při podání žádosti o stáže být jisti, podívejte se na 5 způsobů, jak zlepšit životopis a pěti snadných způsobů, jak zlepšit své průvodní dopis před odesláním dokumentů.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *