Nejlepší Behaviorální techniky pohovorů a strategie

Posted on

Nejlepší Behaviorální techniky pohovorů a strategie

Když jste hledání zaměstnání , je důležité, aby byly připraveny zvládnout to, co je známo jako „rozhovory chování.“ Zaměstnavatelé použít tento typ rozhovoru získat vhled do toho, jak zvládnout specifické situace na pracovišti. Tazatelé budou chtít příklady toho, co se stalo v mimořádně náročné okolnosti, co jste udělali, a jak dosáhnout pozitivního výsledku.

Nejlepší techniky pro manipulaci s behaviorální pohovor patří připravuje na pohovoru otázky, můžete být požádáni, objevování, stejně jako si můžete o společnosti a práci, takže máte představu o tom, jaké dovednosti zaměstnavatel se snaží, a být připraveni, aby zahrnoval specifické body v odpovědích dáte na tazatele.

strategie

Než se vydáte na pohovor , mít čas na přípravu v předstihu. Vám může nebo nemusí být požádán behaviorální rozhovor otázky, ale je lepší být připraven v případě, že jste.

  • Zkontrolovat, co je behaviorální pohovor je i to, co firmy hledají během  rozhovoru behaviorální .
  • Použít techniku ​​STAR rozhovor připravit příklady na akcii v průběhu rozhovoru.
  • Přezkoumání vzorku  chování rozhovor otázky .

Výzkum Joba and Company

Vezmeme-li čas na výzkum společnosti i práci, kterou se pohovor vám pomůže připravit se na přijímací pohovor. Tímto způsobem budete být připraveni reagovat na rozhovor otázky a požádat tazatele dotazy sami. Budete mít také možnost zjistit, zda společnost a firemní kultura jsou dobrou volbou pro vás. Je vždy lepší, aby  výzkum společnosti , takže budete dobře informováni předem.

techniky

Za prvé, dejte si pár okamžiků shromáždit své myšlenky. Je to v pořádku, aby se trochu času, zaměřte odpověď, pokud si nejste jisti, jak reagovat na otázku. Pokud si nejste jisti, jak odpovědět na otázku, požádat o vysvětlení. To vám koupit nějaké další čas na přemýšlení o tom, jak odpovědět. Pak nezapomeňte uvést tyto čtyři body své odpovědi – Situace, úkol, akce, výsledky.

  • (S)  situace specifickým Ap
  • (T)  Úkoly, které je třeba udělat
  • (A)  Akce, kterou se
  • (R)  Výsledky, tedy, co se stalo

Jedná se o techniku odpověď STAR rozhovor , a je to skvělý způsob, jak připravit. Mějte na paměti, že  neexistují žádné správné nebo nesprávné odpovědi  na chování pohovoru otázky. Cílem tazatele je pochopit, jak jste se chovali v dané situaci. Jak budete reagovat určí, zda existuje shoda mezi své schopnosti a postavení se společnost snaží zaplnit.

Nejlepší behaviorální strategie rozhovor zahrnuje poslouchání opatrně, je jasné a podrobné, když budete reagovat a co je nejdůležitější, být upřímný. Pokud vaše odpovědi nejsou to, co tazatel hledá, tato pozice nemusí být ta nejlepší práce pro vás tak jako tak.

Následná kontrola Po Interview

Byl tam něco, co jste si přál jste řekl během rozhovoru, ale nedostal šanci? Vaše následné děkovní vám dává možnost se o tom zmínit. Je to také příležitost zopakovat svůj zájem o práci a společnosti.

Další tipy a triky

Kromě toho věděl, co může očekávat v rozhovoru behaviorální existuje 10 dovednosti rozhovor , které mají praxi důležité před vstupem do zasedací místnosti nebo Skype relaci s najímání výboru: příprava, přesnost, myšlení, než budete mluvit, mluvit klidně a soudržně, zobrazování zajištěný (ale ne arogantní) sebevědomí, aktivní naslouchání, optimismus vyjádřila svůj zájem o zaměstnavatele, budou moci mluvit za prvotním „ výtahu hřišti “, a – co je možná nejdůležitější – vyjádřete svou vděčnost za dobu najímání výboru ústně na konci pohovoru a písemně okamžitý Navazující děkovný dopis.

Stále nervózní, zvláště pokud je to váš první rozhovor? Žádné starosti – i zavedené profesionálové cítit několik motýlů před pohovorem. Že jste udělali první krok k uklidnění svou úzkost tím, že čas na přezkoumání výše uvedených kroků. Další skvělé techniky uklidnit vaše nervy patří vyhnout negativní sebe-talk, pečlivě oblékání, přijíždějí brzy na pohovor, takže můžete trvat několik uklidňující dýchá předem a vyhnout se nadměrné pití kofeinu v den schůzky.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *