Jak Answer Behaviorální Rozhovor Otázky

Posted on

Jak Answer Behaviorální Rozhovor Otázky

Většina manažerů náborové obsahovat alespoň několik otázek chování v každém pohovoru by vést. Co můžete očekávat, když budete dotázáni, tyto typy otázek? V behaviorální pohovor, tazatel klade otázky o svých minulých pracovní zkušenosti. Například, on nebo ona by se říct, „Řekni mi něco o době, kdy jste museli multitaskingu při práci“ nebo „Dejte mi příklad konfliktu jste měl se zaměstnancem. Jak jsi to vyřešit?“

Zaměstnavatelé, kteří používají tento přístup se snaží konkrétní důkaz, že dokazuje, že kandidát má schopnosti a dovednosti potřebné pro tuto práci. Myšlenka behaviorální rozhovor otázku je, že chování v minulosti je indikátorem budoucího chování. Proto příklady z vaší minulosti dát zaměstnavateli představu o tom, jak byste zvládnout podobnou situaci, pokud jste byli, aby pracovali.

To, co by mohl být požádán

Tazatelé může představovat řadu otázek chování. Příklady pohovoru otázky patří: „Můžete mi dát příklad, jak jste motivováni na nevýkonný podřízený ke zvýšení produktivity?“ a „Popište, kdy jste zavedla nový program, který byl úspěšný.“

Zaměstnavatelé hledají Podrobné vysvětlení zážitku ze své minulosti. Chtějí vědět, co zážitek byl, a jak jste se s ní. Vaše odpovědi dá tazateli údaj o tom, jak zacházet s projekty a problémy v práci.

Jak se připravit

Je nemožné, aby kandidáti předvídat všechny možné otázky, budete požádáni před rozhovorem. Mnozí budou specifické pro práci, pro kterou jste se zvažuje. Avšak tím, že pečlivě přezkoumá seznam pracovních míst a revize seznamů společných chování pohovoru otázky, můžete se připravit na nejpravděpodobnější otázky.

Předtím, než jít do rozhovoru, mít čas k identifikaci vlastnosti ideálního kandidáta pro danou pozici. Podívejte se do seznamu pracovních míst na seznamu kvalifikací a skenování pro všechna klíčová slova, která vám napoví, co zaměstnavatel chce na uchazeče o zaměstnání. Pak odpovídat vaší kvalifikaci na práci, takže jste připraveni s příklady ve vztahu ke zkušenostem a kvalifikaci je zaměstnavatel hledá.

Kromě hledají jakékoliv narážky v inzerátu, pokud čas dovolí, provádějí informační rozhovory s profesionálními kontakty v této oblasti získat vstup ohledně preferovaných dovedností, znalostních bází a osobních kvalit úspěšných zaměstnanců v daném typu práce.

Jakmile se dostanete pocit otázek můžete být požádáni, dalším krokem bude přijít s příklady z minulých zkušeností, které pomohly rozvinout schopnosti a vlastnosti potřebné pro práci. Vytvořit seznam sedmi až 10 klíčových aktiv, které vám dělají silného kandidáta pro vaši cílovou práci. Pro každé aktivum, myslím, že anekdoty nebo příběh o tom, jak jste použili, že síla přidanou hodnotu v nějaké situaci. Můžete použít anekdoty ze svých rolí jako zaměstnanec, student, dobrovolník nebo stážista.

Jak Answer Behaviorální Rozhovor Otázky

Při cvičení odpovědi na chování pohovoru otázky, zvážit následující, co se nazývá metoda STAR odpověď rozhovor. Jedná se o čtyři krok technika odpovídat na otázky o minulosti chování při práci:

  • (S) situace. Popsat situaci nebo půdu. Vysvětlete místo, které bylo pracovat pro nebo úkol, který dostali.
  • (T) úloh. Popsat problém nebo problém, který byl konfrontován s.
  • (A) Action.  Popsat akci, kterou vzal zasáhnout v situaci, nebo vyřešit problém. To by mělo představit klíčové aktivum chcete ilustraci.
  • (R) Výsledky. Popisujeme výsledky vaše akce generované. Vysvětlete, jak jste pomohl vyřešit problém, nebo zlepšit společnost nějakým způsobem.

Představte si, že zaměstnavatel zeptá behaviorální rozhovor otázku: „Řekni mi něco o době, kdy jste použili své organizační schopnosti s cílem zlepšit situaci v práci.“ Možnou odpověď pomocí STAR techniku ​​vypadat následovně:

Když jsem se na práci jako asistent na Marketing Solutions, jakmile jsem se dozvěděl, že není snadno přístupný systém pro získávání informací o minulých kampaních. Každý z pěti poradci měli vlastní počítačové soubory. Navrhla jsem řediteli, že jsme založili společnou on-line registrační systém s minulými materiály kampaně, která by byla přístupná všem zaměstnancům. Povídal jsem si každý ze zaměstnanců, kteří mají získat vstup o tom, jak kategorizovat soubory a navrhla systém, který byl implementován. Tento systém byl úspěšný; je stále na svém místě o čtyři roky později. Můj nadřízený zmínil tento úspěch jako jeden z důvodů mého raisu v mé nedávné kontrole výkonu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *