Společných výzev New Stážisté Face

Posted on

Společných výzev New Stážisté Face

Poté, co dělá svůj domácí úkol a výzkum zaměstnavatelů, předložením dobře napsaný profesní životopis a průvodní dopis, a udržování proaktivního přístupu k procesu stáže, že jste přistáli, co se zdá být perfektní stáž v létě.

Stejně jako většina stážistů, jste připraveni zahájit získávání pracovních zkušeností, ale první den v práci může být frustrující, pokud nejsou splněny vaše očekávání. Zde je návod, jak udržet odbornou způsobilost a zajistili, že vaše praxe je cenný a příjemné.

Pak se racionální přístup k problémům

Křivka učení spojené s novou práci je strmá, a tam bude nevyhnutelně neštěstí v rané fázi procesu. Naučte se klást otázky, se logický přístup k jakékoliv situaci, a ne ukvapené závěry nebo vzít něco osobně jako pokusu o vyřešení problémů. Zde jsou některé běžné problémy stážisté čelí v průběhu prvních několika týdnů na práci.

Problém 1: je přiřazeno Veškerý zavrčet práci

Za prvé, pamatujte, že musíte zaplatit své dluhy jako stážista nakonec dostat na plný úvazek práci svých snů. Tam je hodně dozvědět se o organizaci, jeho lidu, jeho poslání, a klientelu, pro které pracuje, a hodně z toho učení probíhá přitom na run-of-the-mlýn práci.

ŘEŠENÍ : Změnou svůj pohled na podřadné úkoly, může se obrátit nevýhodnou situaci v jedné z výhod. Například, zatímco dělá kávu můžete dělat zajímavé známosti. Zatímco podání dokumentů, se můžete dozvědět více o fungování podniku.

Problém 2: nebyl kompenzován pro vaši práci

Možná jste byla nabídnuta $ 15 za hodinu, ale všimnete, že pouze příjem $ 10 za hodinu týdenního platu. Nebo slíbil náhradu za dopravu nebo jídlo nebylo proferred po dvou až třech týdnech. Pokud některá z nich, nebo podobné situaci jsou v případě, že je důležité zjistit, co může být problém, než se stanete sklíčený a je ovlivněn váš postoj. Nikdo nebude vyčítat, že kontrolu na odškodnění nebo náhradu.

ŘEŠENÍ:  Pokud jste byli zařazeni do zástupcem HR během svého onboarding, kontakt s nimi a zjistit, proč jste neobdrželi náhradu jste očekávali. Pokud nemáte kontakt HR, poraďte se se svým přímým nadřízeným nebo osoba, která jste byli v kontaktu s, když jste byli najati.

Problém 3: pocit, ohromen a nelze provést na svých nejlepších schopností

To není neobvyklé pro stážisty cítit zavaleni, a mnoho z nich se jistě dal velkou zátěž s minimálním zaškolením. Vytrvat v časných stádiích, a dát si nějaký čas přijít do rychlosti. Pokud máte pocit, pod tlakem od svého nadřízeného, ​​vysvětlit, že budete chtít vzít čas potřebný k tomu dobrou práci a minimalizovat chyby.

Nicméně, v případě, že nepohodlí je trvalá, a nemáte pocit, že věci jsou jednodušší získat, možná budete chtít, aby přehodnotila, pokud stáž stojí za to pokračovat.

ŘEŠENÍ:  Seek druhý názor od ostatních stážistů, kolegu v práci, nebo někoho, kdo vám věřit, aby vám dobrou perspektivu. To by mohlo být, že jste byl příliš tvrdý na sebe a že se provádí v pohodě. Mohlo by se stát, že váš zaměstnavatel má nepřiměřené nároky. Máte-li podezření, že druhý, poraďte se se svým nadřízeným o svých očekáváních a pro zpětnou vazbu na svůj výkon. Ačkoli to není snadné, upřímná diskuze o výkonnosti a očekávání ukazuje zralosti. Naučit se být pohodlné v této situaci vám bude stát v dobrém užitku pro budoucí výkonnosti konverzací.

Problém 4: Při zobrazí malou nebo žádnou zpětnou vazbu

Pravidelná hodnocení jsou životně důležité pro všechny zaměstnance, ale především pro stážisty a kandidáty entry-level. Zaměstnanci potřebují vědět, jestli dělají dobrou práci, nebo je-li něco, co je třeba změnit. Mnozí zaměstnavatelé přehlédnout potřebu zpětné vazby, který klade břímě na vás hledat ven.

ŘEŠENÍ:  Pokud obdržíte malou nebo žádnou zpětnou vazbu, zeptejte se svého nadřízeného, pokud provádíte přiměřeně. Mohlo by to být neformální otázka u kávy, jestli se cítíte pohodlně s méně formálním prostředí. Tento přístup umožňuje váš nadřízený být méně hlídané o co přehlédl, že je třeba, aby vám říct, jak se vám daří. Můžete také sbírat poznatky tím, že žádá svého nadřízeného radu o některých témat souvisejících s prací, jako je, jak byste měli zvládnout situaci A, B a C.

Mnoho úkolů, které budete čelit na pracovišti jsou spojeny s blížící se problémy a další lidi vhodným způsobem; Problémy může zdát nepřekonatelné, a lidé mohou zdát nesmyslné. Naučit, a naučíte nejtěžší lekce ze všech.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *