Top Big data Jobs

Posted on

Top Big data Jobs

Organizacemi ve většině sektorů ekonomiky začaly shromažďovat, organizovat, ukládat a interpretovat velkého množství dat vztahujících se k jejich činnosti. V nedávném průzkumu NewVantage Partners, 91,6% z vedoucích dotazovaných uvedlo, že se zvyšuje své investice do zpracování velkých objemů dat. 91,7% z těchto respondentů uvedlo, že cítil, že jejich investice jsou nezbytné k transformaci svých operací do více agilní a konkurenčních podniků.

To je skvělá zpráva pro uchazeče o zaměstnání, kteří hledají zaměstnání v jedné z nejlepších velkých dat pracovních oborů.

V případě, že Big data Jobs Jsou

Vzhledem k rychlému rozšíření velkých datových aplikací, poptávka po pracovnících se dramaticky zvýšila v posledních letech. LinkedIn hlásí výrazný nedostatek údajů vědeckých pracovníků národních i ve velkých městech ve svém 2018 Počet zaměstnanců Zpráva: „Na národní úrovni, máme nedostatek 151,717 lidí s daty vědeckých dovedností, se zvláště akutní nedostatek v New Yorku (34,032 míst), San Francisco Bay Area (31,798 lidí) a Los Angeles (12,251 lidí).“
Top 7 Big data Jobs

1. Údaje Scientist

Podle PayScale, tam je nepřeberné množství příležitostí pro talentované informačních technologií datových vědců (IT), které jsou schopné těžby a interpretovat komplexní data pro velké korporace. Partnerství s cross-funkční IT týmů, které sestavují a vytvářet různé modely statistických údajů, aby informovaly svého vývoje doporučení a akčních plánů systémy související.

Preferované Kvalifikace – IT datové vědci by měli mít pokročilou znalost různých dolování dat technikami, jako je shlukování, regresní analýza, rozhodovací stromy a podpůrné vektorové stroje. Pokročilý stupeň (například diplomové nebo Ph.D.) v informatice je obvykle nutné pro tento druh postoje, kromě minulých letech praxe v příbuzném oboru.

Plat : Citováno Glassdoor jako # 1 ve svých 50 Nejlepší práce v Americe 2019 seznamu datových vědci mohou požadovat průměrný plat ve výši $ 108,000. Celková spokojenost s prací skóre 4.3 / 5 byl klíčovým faktorem v tomto top ratingu.

2. Údaje Engineer

Datové inženýři, jak PayScale poukazuje na to, využít jejich Výpočetní technika a silné stránky na agregátu, analyzovat a manipulovat s masivní datových sad. Běžné úkoly patří vytváření a překládání počítačových algoritmů do prototypu kódu, rozvíjí technické procesy vedoucí ke zlepšení dostupnosti dat a vytváření zpráv, dashboardy a nástroje pro koncové uživatele.

Preferované Kvalifikace – zaměstnavatelé obvykle vyžadují, aby uchazeči o zaměstnání na údaje inženýrské pozice úspěšně dokončil vysokoškolské vzdělání v oboru počítačových věd, inženýrství, nebo příbuzném oboru. Oni také dávají přednost žadatelům, kteří mají tři až pět let praxe v oboru. Požadované technické proficiencies patří systémy Linux znalosti, znalosti v databázi SQL designem a solidní znalost kódování jazyků jako je Java, Python, Franz Kafka, úl, nebo bouře. Měkké dovednosti patří vynikající písemné a ústní komunikační schopnosti, stejně jako schopnost pracovat samostatně i na týmy.

Plat : Glassdoor je 50 Best Jobs v Americe 2019 zařadil datových inženýrů na 8. pozici s průměrným platem ve výši $ 106.000 a pracovní spokojenost skóre 3,9 / 5.

3. Údaje Analyst

PayScale popisuje datové analytiky shromáždit užitečné informace o různých tématech od navrhování a provádění průzkumů ve velkém měřítku. Je to jejich práce, aby nábor účastníků průzkumu, sestavit a interpretovat předložené údaje a předávat své poznatky v tradičních tabulek a zpráv, jakož i digitálních formátů.

Preferované Kvalifikace – Jednotlivci, kteří hledají údaje analytik pracovních míst musí být seznámen s počítačovými programy, jako je Microsoft Excel, Microsoft Access, SharePoint a SQL databází. Datové analytici také potřebují dobré komunikační a prezentační dovednosti, se schopností účinně překládat často složité informace akcionářům společnosti.

Plat : Datové Analytici zařadil na 31. na 50 Nejlepší práce v USA 2019, vzít domů průměrný plat ve výši $ 60,000, a mají uspokojení z práce skóre 3,9 / 5.

4. Bezpečnostní Engineer

inženýři bezpečnostní hrají důležitou roli v IT plánování pro případ katastrof, averze, a zmírňování. Oni snížit vystavení firemního rizika zřízením počítačové firewally, odhalování a reakce na průniky a forensically zvýraznění otázek bezpečnostních systémů. Oni také vytvořit a realizovat zkušební plány pro nové nebo aktualizace softwaru a hardwaru a vytvořit vícevrstvé obranné protokolů pro počítačové sítě. (Zdroj: PayScale).

Výhodné Kvalifikace – bakalářský titul v oboru strojírenství, počítačové vědy, nebo příbuzném oboru je potřeba pro tuto pozici, spolu s několika roky odpovídající praxe a v ideálním případě bezpečnostního průmyslu certifikací. Kromě své technické znalosti programovacích jazyků a operačních systémů, bezpečnostní technici by měli mít také solidní řešení problémů a matematické schopnosti a schopnost pracovat samostatně.

Plat : inženýři Bezpečnostní zařadil 17. na 50 Nejlepší pracovních míst v Americe 2019, s průměrným platem ve výši $ 102.000 a pracovní spokojenost skóre 3,8 / 5.

5. Database Manager

manažeři databáze, vyškolení a vysoce kvalifikované v oblasti projektového řízení a multitasking, provádět diagnostiku a opravy složitých databází. Mají také prohlédnout obchodní požadavky na dat a využití dat, vyhodnotit zdroje dat pro zlepšení zdrojů dat a pomoci při navrhování a instalaci hardwaru úložišť. (Zdroj: PayScale)

Výhodné Kvalifikace – Pracovní inzeráty databázových manažerů obecně seznamu bakalářský titul v oblasti informačních technologií a nejméně pět let ve vedoucí pozici jako databáze preferovaných kvalifikací. Uchazeči o zaměstnání na manažerských pozicích Databáze by měla být dobře zběhlý v jiném databázový software, jako je MySQL a Oracle.

Plat : manažeři databáze vydělal v průměru o $ 73.545 dle Glassdoor.

6. Data Architect

Datovým architektům využít své znalosti datových orientovaných programovacích jazyků organizovat a udržovat data v relačních databázích a podnikových úložišť, vytváření strategií datové architektury pro každou oblast modelu podnikových dat. (Zdroj: PayScale)

Výhodné Kvalifikace – dovednosti Common zaměstnání a klíčových atributů, které zaměstnavatelé hledají v datových architektů, patří pokročilé technické znalosti (zejména v jazycích, jako je SQL a XML), vynikající analytický postřeh, kreativní vizualizace a schopnost řešit problémy a silnou orientaci detail. Většina datových architekti získali alespoň bakalářský titul (a často i pokročilého stupně) v oboru počítačových věd souvisejících.

Plat : Datové architekti získal jedny z nejvyšších platů ve velké oblasti dat, v průměru ve výši $ 113.078 podle PayScale.

7. Technické Recruiter

Technické náboráři se specializují na získávání a screeningu nadaných velkých objemů dat, IT a další technické odborníky pro kandidátské bazény. Úzce spolupracují s podniky, aby posoudila své náborové potřeby, a pak hledat na trhu pro nejsilnějších kandidátů na konkrétní pracovní příležitosti. Podporují také profesionální kandidáty nabírají v celé žádosti o zaměstnání, pohovor, najímání a Onboarding procesy. (Zdroj: PayScale).

Výhodné Kvalifikace – Technické náboráři třeba mít pokročilé znalosti o technické způsobilosti, které zaměstnavatelé žádat ve svých budoucích zaměstnanců. Dobří „lidé skills“, jsou také důležité, protože úspěšné technické náboráři potřebují budovat pozitivní vztah s uchazeči o zaměstnání v průběhu screeningových a pohovory etapách.

Plat : Glassdoor zařadil technické rekruty jako # 28 na jejich seznamu 50 Best pracovních míst v Americe, s uspokojením skóre zaměstnání 4,1 / 5 a průměrným platem ve výši $ 48.000.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *