Jak napsat Customized průvodní dopis

Posted on

 Jak napsat Customized průvodní dopis


To může trvat nějaký čas psát vlastní motivační dopis pro každou práci, kterou požádat, ale je důležité věnovat čas a úsilí ukázat společnosti, proč jste dobrý zápas. Postupujte podle následujících tipů, jak přizpůsobit svůj průvodní dopis při žádosti o zaměstnání.

Podívejte se na manažera

Pokud jde o pokrytí dopisy, si udělali čas, aby si osobní, je opravdu důležité. Zjistit co nejvíce, jak můžete o společnosti a manažer pronájmu. Přizpůsobte si průvodní dopis a, pokud je to možné, adresujte ji osoby odpovědné za pronájem. V případě potřeby, výzkum on-line, nebo si zavolat, aby zjistili, kdo je manažera je.

Zmínit Who You Know

Znáte-li někoho, kdo ve firmě, zmínil jeho jméno v průvodním dopise. Name klesá práce – Váš průvodní dopis dostane se blíže podívat, jestli v něm hovoří s někým, kdo pracuje ve společnosti. To je důležité jak z hlediska az zaměstnance, a to zejména v případě, že společnost má Program doporučení zaměstnance a má nárok na bonus.

Jako stranou, ujistěte se, zeptejte se svého kontakt, pokud mohou doporučit vám za práci a pomoci dostat své průvodní dopis a pokračovat v bližším pohledu od manažera.

Zmínit, jak jste se dozvěděli o tuto práci

Zmínit, jak jste se dozvěděl o práci v prvním odstavci průvodní dopis. Firma chce vědět, jak byla úloha zdrojů, zvláště když si našel záznam na pracovním desce nebo jiném místě, kde placené post. Tato věta může jednoduše říci, například „jsem se dozvěděl o této pozici od vyslání jsem četl na Monster.“

Vezmi si to ještě o krok dále a zmínit něco o společnosti, z poslání na webových stránkách společnosti, například ve svém průvodním dopise.

Předvést své kvalifikaci

Zaměstnavatelé obvykle nebude ani uvažovat o kandidáta, který se nezdá být kvalifikován na první pohled. Že první pohled na průvodní dopis je vaše jedna možnost udělat dobrý dojem a dostat se do dalšího kola. Aby se projít, že první kolo screeningu, je třeba konkrétně řešit reklama úlohy a stav, proč jste kvalifikováni pro danou pozici

Chcete-li napsat vlastní motivační dopis, mít pracovní místo a seznam kritérií zaměstnavatel hledá. Pak se seznam dovedností a zkušeností, které máte. Buď zabývat tím, jak vaše dovednosti odpovídají práci v odstavci formě nebo seznam kritérií a své kvalifikace. Také čas předvést, jak se vaše osobnost je dobře hodí jak pro pozici a společnost.

Patří dovednosti a výsledky

Také zahrnuje dovednosti, výsledky a uznání klíčových slov ve svém průvodním dopise ke zvýšení své šance na získání vybrán na pohovor.

Tímto způsobem manažera je vidět na první pohled, proč a jak jste kvalifikovaný pro tuto práci.

Přizpůsobené Průvodní dopis Příklad

Níže je uveden průvodní dopis příklad, který je zaměřen na změnu kariéry a dovedností potřebných pro inzerovanou pozici v oblasti prodeje a komunikace.

Žadatel Název
123 Main Street 
Anytown, CA 12345 
555-555-5555 
applicant.name@email.com

1.9.2018

Bruce Lee 
ředitel pro lidské zdroje 
Wellesley Information Services 
123 Business Rd. 
Business City, NY 54321

Vážený pane Lee,

Žádám o pozici Inside Sales zveřejněné na Boston.Monster.com. Na vaše pohodlí, tak bych ocenil příležitost diskutovat o postavení a svou kandidaturu s vámi. Najdete můj životopis připojené k tomuto e-mailu.

Dívám se, aby můj dobře piloval public relations, marketing a klient-soustředěný online, ústní a mezilidské komunikační dovednosti interně uspět ve vnitřním prodejním místě.

Relevantní zkušenosti a dovednosti pro vyslaného pozici, patří:

  • Síla přesvědčování.  Já jsem rozbil příběhy pro manažery C-úrovni prostřednictvím telefonu a e-mailu a umístil je do hlavních médií, jako je například MSNBC, CIO Magazine, Sirius Satellite Radio, MSN Money, AARP Bulletin a The New York Daily News.
  • Silná finanční aptitude . Moje zkušenost obsahuje něco málo přes deset let v účetní profese v rámci vnějších i vnitřních prostředích klienta orientovaný.
  • Silné počítačové dovednosti. Mám zkušenosti v obou Microsoft a Mac software, a mají také znalost základní úrovně s HTML, CSS a digitálního designu.
  • I přinese celou řadu osobních dovedností, které zajistí úspěch v této roli:  Jsem dobrý posluchač s pevnou pracovní etikou a naléhavou touhou vyniknout. Mám prokázanou schopnost plnit termíny bez výjimky, a užít si rychle se měnícím prostředí. Jsem také rychle se učí s mimořádnou faktické odvolání.

Rád bych se dozvědět více o pozici, kterou hledáte k vyplnění, a já bych uvítal příležitost, aby vám říct, jak mé dovednosti a nápady mohou využít Wellesley informační služby.

Díky za vaši pozornost; Těším se na jednání od vás brzy!

S pozdravem,

žadatel Název

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *