Prodej Kariéra: Top komise-Based Sales Jobs

Posted on

Prodej Kariéra: Top komise-Based Sales Jobs

Pracuje na bázi provize z prodeje zaměstnání může být lukrativní způsob, jak vydělat na živobytí, pokud máte komunikační dovednosti, prodejní dovednosti a schopnost uzavřít dohodu.

Jak provizi práci? Zaměstnavatelé mají mnoho různých metod pro kompenzaci pracovníků, včetně hodinové mzdy, platu, prémie, odměny zásluh, nákladově-of-života se zvyšuje, a Komisi. provizní systémy pro zaměstnance odškodnění odměna za prodej produktů přímo spotřebitelům či jiným podnikům.

Výše provize vydělané je založena na dosažení kritéria prodejní jako plnění cílů nebo překročení kvót.

Různé typy komise

V závislosti na zaměstnavatele, může být provize vyplacena na vrcholu základní mzda nebo plat, zaplatil za remízu proti zisku budoucí Komise, nebo placené jako bonus.

 • Straight Komise je nejčistší formou provize, kde pracovníci dostávají plat výlučně na základě prodejů, které vytvářejí.
 • Čerpat proti Future Komise poskytuje pracovníkům příjem, který se odečte od provize, jakmile je získal.
 • Plat Plus komise systémy zahrnují zavedení souboru plat prodejního personálu a pak se přidá provizí na základě prodeje produkoval.
 • Plat plus bonus opatření pro kompenzaci za následek vytvoření množiny plat, který je doplněn o jednorázové částky, pokud zaměstnanec dosáhnout konkrétních obchodních cílů.

Jak Komise Vypočítaná

Existuje mnoho různých struktur, které zaměstnavatelé používají jako základ pro výpočet provize.

Gross Prodej komise ve své nejjednodušší podobě provizí je možné na základě hrubého objemu prodeje. Například realitní prodejce prodává dům a dostane 1,5% z prodejní ceny jako provizi.

Procento zisku komise může být založen na procentní podíl zisku na položku, která převyšuje náklady zaměstnavatele. Například, pokud auto stojí na prodejce $ 20,000, automobilový prodavač by mohl získat 5% z konečné prodejní ceny více než 20.000 $.

Variabilní Komise variabilní provizní systémy zahrnují různé sazby provize na různých úrovních prodeje nebo po dosažení konkrétních cílů. Například prodejce mohl dostat 3% provize z první $ 100,000 prodeje, 5% z tržeb z $ 100,000- $ 200,000, a 7% na celkovém prodeji přesahující $ 200,000.

Territory Sales Komise území nebo skupinové provize z prodeje se týká odměňovat všechny prodejců v týmu, pokud skupina splňuje nebo překračuje prodejní cíle ve svém regionu.

Top 7 Komise-Based Jobs

To jsou některé z komisí založený na prodejních míst s nejvyšším potenciálem zisku na základě informací poskytnutých Úřad statistiky práce.

 1. Reklama Obchodní zástupce

Reklama obchodním zástupcům prodávat reklamní prostor na on-line, vysílání, a tisknout mediální platformy pro podniky a jednotlivce. Pracovní náplň zahrnovat kontaktování potenciálních zákazníků, takže prodejní prezentace a vedení klientských účtů.

Plat: Střední roční plat pro reklamní obchodních zástupců bylo 49.680 $ v květnu 2017. Nejméně 10% vydělal méně než 24.320 $, a nejvyšší 10% vydělal více než 108.700 $.

Job Outlook: Zaměstnanost reklamních obchodních zástupců se očekává pokles o 4% od roku 2016 do 2026. Nicméně, vyhlídky jsou mnohem lepší v digitálním trhu. Zvyšující se množství reklamy by měla být soustředěna v oblasti digitálních médií, včetně online video reklamy, reklamy ve vyhledávačích, a jiných digitálních reklam určených pro chytré telefony nebo tablety ve stylu počítače.

 1. energetická Broker

Energetické makléři koupit nebo prodat energetické produkty jménem obytných nebo komerčních zákazníků a inženýrských sítí. Oni jednat a dohlížet na smlouvy o prodeji energie pro spotřebitele a podniky.

Plat: Střední roční plat pro energetické kanceláří bylo 52.510 $ v květnu 2017.

Job Outlook: Zaměstnanost energetických makléřů se předpokládá růst o 10-14% od roku 2016 do roku 2026, rychleji, než je průměr pro všechny povolání.

 1. Insurance Sales Agent

Pojištění obchodních zástupců kontaktování potenciálních zákazníků a prodat jednu či více druhů pojištění. Odpovědnosti patří vysvětlovat různé pojistky a pomáhá klientům vybrat vhodné plány.

Plat: Střední roční plat pro pojištění obchodních zástupců bylo 49.710 $ v květnu 2017. Nejméně 10% vydělal méně než 27.180 $, a nejvyšší 10% vydělal více než 125.190 $.

Job Outlook: Zaměstnávání pojištění obchodních zástupců se očekává nárůst o 10% od roku 2016 do roku 2026, rychleji, než je průměr pro všechny povolání. Růst zaměstnanosti by měla být ještě silnější pro agenty prodávat zdravotního pojištění, protože se předpokládá tento segment pojišťovnictví roste rychleji než ostatní. Zaměstnávání pojištění obchodních zástupců v přímých zdraví a zdravotního pojištění dopravců se předpokládá růst o 28% od roku 2016 do roku 2026.

 1. Realitní kanceláře a prodejní kanceláře

Realitní kanceláře a prodejní agenti pomáhají klientům kupovat, prodávat, a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí. Ačkoli makléři a agenti dělat podobnou práci, realitní kanceláře jsou licencovány spravovat své vlastní realitní firmy.

Plat: Střední roční plat pro realitní kanceláře bylo 56.730 $ v květnu 2017. Nejméně 10% vydělal méně než 24.160 $, a nejvyšší 10% vydělal více než 151.660 $. Střední roční mzdy pro realitní obchodních zástupců bylo 45.990 $ v květnu 2017. Nejméně 10% vydělal méně než $ 23.130, zatímco nejvyšší 10% vydělal více než 109.490 $.

Job Outlook: Zaměstnávání realitní kanceláře a obchodních zástupců se předpokládá růst o 6% od roku 2016 do 2026. To je zhruba stejně rychle jako průměr pro všechny povolání. Vyhlídky na práci jsou v období ekonomické expanze a nízkých úrokových sazeb příznivější.

 1. prodejní Engineers

Prodejní inženýři prodávat složité vědecké a technologické výrobky či služby pro podniky. Musí mít rozsáhlé znalosti z částí a funkcí výrobky a musí pochopit vědecké postupy, které činí tyto produkty fungují.

Plat: Median odměňování prodejních techniků v květnu 2017 bylo 98.720 $, s top 10% výdělku minimálně $ 162,740, a dolních 10% vydělává méně než 56.940 $. Nejvyšší průměrné tržby byly vyplaceny v oblasti telekomunikací, počítačové systémy navrhnout služby a velkoobchodní elektroniky segmenty trhu.

Job Outlook : Zaměstnanost prodejních inženýrů se předpokládá růst o 7% od roku 2016 do roku 2026, asi stejně rychle jako průměr pro všechny povolání. Růst zaměstnanosti je pravděpodobné, že bude silný prodejní inženýry prodávají počítačový software a hardware. Silný růst průmyslu se očekává také v designu počítačových systémů a souvisejících služeb.

 1. Cenné papíry, komodity a finanční služby Sales Agents

Cenné papíry, komodity a finanční služby obchodní zástupci spojit kupující a prodávající na finančních trzích. Prodají cenné papíry pro jednotlivce, radí společnostem, které jsou při hledání investorů, a které provádějí obchody.

Plat: Střední roční mzdy za cenné papíry, komodity a finanční služby obchodních zástupců bylo 63.780 $ v květnu 2017. Nejméně 10% vydělal méně než 33.060 $, a nejvyšší 10% vydělal více než 208.000 $.

Job Outlook: Zaměstnávání cenných papírů, komodit a finančních služeb sales agentů se předpokládá růst o 6 procent od roku 2016 do 2026. To je zhruba stejně rychle jako průměr pro všechny povolání.

 1. Velkoobchod a výrobní Obchodní zástupci

Velkoobchod a výroba Obchodní zástupci prodávat produkty pro podniky, vládní agentury a další organizace. Obchodní zástupce kontakty zákazníci jménem výrobce, nebo velkoobchodníka, vysvětluje vlastnosti produktů, které se prodávají, vyjednává cen a přijímá-li jakékoli dotazy, které zákazníci mají o zboží.

Plat: Střední mzda v květnu 2017 bylo 60.340 $, s top 10% výdělku minimálně $ 120,280, a dolních 10% vydělává méně než 27.760 $. V této kategorii, obchodní zástupci prodávají technické a vědecké produkty získaly nejvyšší platy.

Job Outlook: Celková zaměstnanost velkoobchodu a výrobních obchodních zástupců se očekává růst o 5% od roku 2016 do 2026. To je zhruba stejně rychle jako průměr pro všechny povolání.

Co dále na prodejní profesní dráhu

Jak jste si můžete rozšířit své prodejní kariéru? Dalším krokem na profesní dráhu pro zaměstnance, kteří chtějí postoupit z role prodeje je typicky manažer prodeje pozice. Medián plat v roce 2017 pro obchodní manažer byl 121.060 $. Očekává se, zaměstnání pro tuto roli na období let 2016 až 2026 růst o 7%.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *