High-platit práce, které nevyžadují vysokoškolské vzdělání

Posted on

High-platit práce, které nevyžadují vysokoškolské vzdělání

Hledáte vysoce placenou práci, ale nechcete investovat do čtyřletého nebo postgraduální stupněm? Nemusíte mít vysokoškolské vzdělání získat dobrou práci. K dispozici je nový druh práce, která klade důraz na dovednosti přes vzdělání a pracovní zkušenosti. „Nové límec pracovních míst“, také známá jako „středně kvalifikovaných pracovních míst,“ jsou ty, které vyžadují určité tvrdé dovednosti, ale nemusí nutně vyžadovat čtyřletou vysokoškolské vzdělání (nebo rozsáhlé pracovní historii). Často se mohou zaměstnanci získat dovednosti, které potřebují pro práci prostřednictvím odborného vzdělávání, program certifikátu, učebním oboru nebo dvouletého studijního programu.

Tyto práce dovednostní bázi lze nalézt v celé řadě průmyslových odvětví. Oni jsou zvláště časté v oblasti zdravotní péče, informační technologie (IT), a výroba. Nemocnice, státní vlády, školy, výrobci, IT společnosti a další organizace začaly hledat zaměstnance s těmi správnými dovednostmi, spíše než pravou míru. Některé firmy dokonce nabízejí placené vzdělávací programy pro kandidáty o zaměstnání, které jsou podobné učňovství.

Zde je seznam deseti nejlepších nových límec pracovních míst. Jedná se o pracovní místa, která nevyžadují stupeň čtyřletý, nabízejí dobré platy, a jsou ve vysoké poptávce. Přečtěte si popis každé pracovní místo, a zjistit, které nový obojek práce je pro vás to pravé.

Počítačový programátor

Programátoři vytvářet, zapisovat a testovací kód, který umožňuje počítačové programy a aplikace fungovat. Ty obvykle potřebují znát celou řadu programovacích jazyků, včetně Java a C ++. Mohou pracovat pro počítačové systémy design společnosti, nebo by mohli pracovat pro vydavatele softwaru či finančními společnostmi, mezi ostatními. Vzhledem k tomu, tato práce se provádí na počítači, mnoho programátorů telecommute, což umožňuje flexibilitu.

Zatímco mnoho programátoři mají bakalářský titul, někteří potřebují pouze přidruženého titul, nebo rozsáhlé zkušenosti v kódování. Programátoři mohou také získat certifikaci v konkrétních programovacích jazyků, takže tyto certifikáty mohou také pomoci práce kandidát si najal. Další možností je získat dovednosti, které potřebujete, aby si najal účastní bootcamp.

Medián platit za počítačový programátor je 84280 $ (2018) v souladu s ministerstvem práce je Occupational vyhlídkové příručky .

Computer Security Analyst

Počítač bezpečnostní analytik (také známý jako bezpečnostní analytik informačního ) přispívá k ochraně počítačových sítí a systémů v organizaci.

Někteří zaměstnavatelé chtějí analytiky s bakalářský titul v oboru počítačových věd nebo příbuzném oboru, a někdy dokonce chtějí kandidátů, jež mají magisterský titul v oboru informačních systémů. Nicméně, některé společnosti s důrazem na dovednosti v oblasti výpočetní techniky, programování a IT bezpečnosti v určitém stupni.

Tato úloha je zažívá mnohem rychleji než průměrná míra růstu. Počítač bezpečnostní analytik vydělává v průměru ve výši $ 98530 (2018), podle Occupational vyhlídkové příručky .

Computer Support Specialist

Specialista počítačová podpora poskytuje pomoc lidem a firmám s jejich počítačového vybavení a / nebo softwaru. Mohou pomoci zaměstnancům IT v rámci organizace, nebo pomoci non-IT uživatelům svých problémů s počítačem. Pomáhají lidem osobně, telefonicky nebo on-line.

Specialisté technické podpory počítač obecně nepotřebují vysokoškolské vzdělání. Místo toho, oni potřebují počítačové znalosti, stejně jako komunikace a schopností lidí. Často se stává, že je třeba vzít na pár počítačů a IT kurzy, nebo mají přidruženého titul. Některé společnosti vyžadují, aby jejich odborníci počítačovou podporu projít certifikační program.

Tato úloha zažívá rychlejší než průměrné tempo růstu. Specialista počítačová podpora vydělává v průměru ve výši $ 53.470 (2018) ročně, v závislosti na Occupational vyhlídkové příručky .

Správce databáze

Správce databáze (také známý jako správce databáze) je ten, kdo ukládá a organizuje data pomocí specializovaného softwaru. On nebo ona dává jistotu, že data jsou v bezpečí a je k dispozici pro lidi, kteří potřebují přístup k němu. Správci databází mohou pracovat téměř v každém odvětví, ale většinou pracují pro společnosti v oblasti designu počítačových systémů a podporu.

Zatímco některé správce databází pracovních míst vyžadovat bakalářský nebo magisterský titul v oboru manažerských informačních systémů, někteří zaměstnavatelé začali hledat databáze manažerů, kteří prostě mají silnou znalost databázových jazyků, jako například struktury Query Language (SQL).

Tato úloha je zažívá rychlejší než průměrné tempo růstu, přičemž průměrný plat na $ 90070 (2018) ročně, v závislosti na Occupational vyhlídkové příručky .

Diagnostic Medical sonografista

Také známý jako ultrazvukové technik, diagnostický zdravotnický sonographer pracuje pod vedením lékaře, který má pro výrobu ultrazvukových snímků pro pacienty. Lékařské pracovníkům řečeno, pracují v nemocnicích, kancelářích lékaře, zdravotní střediska a laboratoře.

Zatímco někteří lidé mají bakalářský titul v oboru sonografie, existují také stupňů spolupracovníka a certifikační programy jednoleté.

Tato úloha zažívá mnohem rychleji než průměrný růst počtu pracovních míst. Zdravotní pracovníkům řečeno, vydělávají v průměru o $ 67.080 (2018) ročně, v závislosti na Occupational vyhlídkové příručky .

Tool-and-Die Maker

Tvůrci nářadí a čelistní jsou typem strojníka, že zřízení a provozování různých mechanicky a stroje řízené stroje k výrobě nástrojů potřebných pro výrobní proces.

Tvůrci nářadí a čelistní mohou dozvědět prostřednictvím učňovských programů, odborných škol, vyšších odborných škol, nebo prostřednictvím on-the-job školení. Pokud úloha zahrnuje počítačem řízené stroje, nástroj-a-die výrobce mohl potřebovat více to celoroční práce nebo zažít.

Nástroj-and-die tvůrce pozice jsou u vyšších placení výrobních pozicích zaměstnanců. Medián plat pro tuto pozici je $ 44950 (2018) ročně, v závislosti na Occupational vyhlídkové příručky .

Síť a Computer Systems Administrator

počítačových systémů sítí a správcům instalovat a provozovat informační systémy pro firmy. Vzhledem k tomu, téměř každý průmysl má sítě a počítačové systémy, tito správci pracují ve všech oblastech, od IT na financování vzdělání.

Zatímco některé síťové a správce počítačové systémy úlohy vyžadují bakalářský titul, stále více a více volná pracovní místa vyžadují pouze vyšší odborné osvědčení a silné počítačové dovednosti.

Průměrný plat pro tuto pozici v 82050 $ (2018) ročně, v závislosti na Occupational vyhlídkové příručky .

Farmaceutický technik

Farmaceutický laborant pomáhá lékárníci se výdeje léčiv pro zákazníky a / nebo zdravotníků. Většina z nich pracuje v lékárnách a drogeriích, ale jiní pracují v nemocnicích nebo v soukromých ordinací.

Protože většina lékáren techniků učí prostřednictvím on-the-job školení, se obvykle nevyžaduje stupeň čtyři roky. Mnoho odborné / technické školy nabízejí programy v lékárně technologie, z nichž některé zadají studentům s certifikátem po rok nebo méně.

Tato úloha je zažívá rychlejší než průměrné tempo růstu, přičemž průměrný plat na $ 32.700 (2018) ročně, v závislosti na Occupational vyhlídkové příručky .

radiologic Technician

Také známý jako radiographers, radiologické technici provést rentgeny a další diagnostické zobrazování na pacienty. Pracují pod lékařů, pořizování snímků požadovaných lékařů a pomáhají lékaři posoudit obrazy. Pracují v nemocnicích, úřadech lékařů, laboratoře a střediska ambulantní péče.

Většina radiologické technici mají stupeň přidruženého v MRI nebo radiologické techniky. Tyto programy obvykle trvá 18 měsíců až dva roky dokončit. Existují také programy certifikátu, které se jeden až dva roky.

Tato úloha zažívá rychleji než průměrný růst počtu pracovních míst. Radiologické technici vydělávají v průměru o $ 61240 (2018) ročně, v závislosti na Occupational vyhlídkové příručky .

Service Delivery Analyst

Dodávka Služba analytik zajišťuje, že klienti dostávají kvalitní služby. On nebo ona analyzuje, jak jsou služby poskytovány, a jak mohou být zlepšeny. On nebo ona obvykle používá software pro sledování kvality a efektivity práce uživatele. Zatímco požadavky na poskytování služeb analytik pracovních míst se liší podle odvětví, analytik obvykle potřebuje silné počítačové dovednosti.

Poskytování služeb analytik pracovních míst vyžaduje zkušenost (zpravidla alespoň 3 roky) v průmyslu, stejně jako znalost software poskytování služeb firma používá (to může být někdy dozvěděl o zaměstnání). Nicméně, práce obvykle nevyžaduje stupeň čtyřletý.

Podle Glassdoor, průměrný plat pro Service Delivery Analyst je 54.448 $ .

Ostatní Nové Collar Jobs

Níže je uveden seznam nových límečky pracovních míst, včetně těch, které jsou popsány výše. Tento seznam je uspořádán podle odvětví. Podívejte se do seznamu a zjistit, jestli tam je nový obojek práci, která je pro vás to pravé.

New Collar  Healthcare Jobs

 • Kardiovaskulární technik
 • Kardiovaskulární technolog
 • Dentální hygienista
 • Diagnostic Medical sonografista
 • Lékařské záznamy a zdravotní informace Technician
 • Occupational Health / Safety Specialist
 • Ergoterapie Aide
 • Farmaceutický technik
 • Fyzikální terapie Aide
 • radiologic Technician
 • radiologické technologové
 • respirační terapeuti
 • chirurgická technolog

Nové Collar IT pracovních míst

 • Business Intelligence Analyst
 • Cloud Administrator
 • Computer Network Architect
 • Počítačový programátor
 • Computer Security Analyst
 • Computer Support Specialist
 • Computer Systems Engineer
 • Cybersecurity Architect
 • databáze Administrátoři
 • Informace o bezpečnostní analytik
 • Správce sítě
 • Support Network
 • Service Delivery Analyst
 • Server Technician
 • software Developer
 • Softwarový inženýr
 • Software Quality Assurance Analyst
 • Software Quality Assurance Tester
 • systémy Support
 • Technické Sales Assistant
 • webmaster

New Collar Manufacturing Jobs

 • Blender / Mixer Operator
 • CAD Drafter
 • Chemical Operator
 • CNC Operator
 • CNC programátor
 • Počítačem řízený Operator obráběcích a tvářecích strojů
 • Elektrický / Electronics Repairer
 • Elektromechanické a Industrial Engineering Technician
 • Grinder / Brousek
 • Strojník
 • Operátor výrobní stroje
 • Manufacturing Production Technician
 • Lití / odlévání Worker
 • Plant Operator
 • Printing Press Operator
 • Production Supervisor
 • Quality Control Inspector
 • Bezpečnostní manažer
 • Tool-and-Die Maker
 • vedoucí skladu
 • Water Treatment Specialist
 • Operátor výrobní stroje
 • Manufacturing Production Technician
 • Press Brake Operator
 • Water Treatment Specialist
 • Svářeč / Solderer
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *