Najlepsze programy Certyfikat które prowadzą do dobrze płatnych miejsc pracy

Posted on

Najlepsze programy Certyfikat które prowadzą do dobrze płatnych miejsc pracy

Wiele programów studiów może pomóc zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy płatnych. Jednak wiele z tych programów są kosztowne i może trwać wiele lat, aby zakończyć.

Alternatywą dla studiów jest programem certyfikat. programy certyfikacji są krótkoterminowe programy szkoleniowe, które często zajmuje mniej czasu na wykonanie niż w stopniu,

Uwaga: Można zarobić kilka certyfikatów w tak mało czasu jak kilka months.They często również kosztować mniej pieniędzy niż studia.

Certyfikat programów może pomóc rozwijać umiejętności i doświadczenia niezbędnych dla danego job.1 są zaświadczenia o pracy w różnych branżach, w tym  opieki zdrowotnejadministracjitechnologii informatycznych  (IT).

Programy te mogą być przydatne dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę, jak również dla osób, które już posiadają wieloletnie doświadczenie i chcą zwiększyć swoje umiejętności lub szukasz  zmiany kariery wieku średniego . Znajdź odpowiedni program dla ciebie, a będziesz na drodze do udanej kariery.

Dlaczego uzyskać certyfikat?

Istnieje wiele korzyści dla ukończeniu programu certyfikatu. Jeśli zaczynają poszukiwania pracy, kończąc program certyfikacji będzie zwiększyć swoje umiejętności i zdolności, a pozwoli Ci  wyróżnić się na rynku pracy .

Nawet jeśli masz już karierę, można nadal korzystać z ukończeniu programu certyfikatu doskonalić szczególne umiejętności. Na przykład, liczba  ona programy certyfikatów  pomóc ludziom rozwijać umiejętności i baz wiedzy, które są niezbędne do wejścia w branży IT. Istnieją także certyfikaty w zakresie zarządzania, takie jak certyfikaty zarządzania projektami.

Należy jednak pamiętać, że certyfikaty nie są takie same jak profesjonalny pozwolenia i licencje certification.2 są wymagane dla poszczególnych zadań, takich jak nauczanie i kosmetologii. Certyfikaty pokazują, że dana osoba zdobyła umiejętności w danej dziedzinie. Na przykład, istnieją certyfikaty księgowe, które mogą pomóc księgowym poruszać się w jego karierze. Certyfikaty te wiążą się zwykle siedzi egzamin. Czasami można wziąć program certyfikacji, które pomogą Ci przygotować się do uzyskania licencji lub certyfikatu.

Jak znaleźć odpowiedni program dla Ciebie

Użyj CareerOneStop Certification Finder:  Szukaj Certification Finder  Według certyfikatu Nazwa, organizacja, branży lub zawodu do wygenerowania listy certyfikatów, z informacjami na temat organizacji certyfikującej, jak uzyskać certyfikat i szczegóły egzamin.

Zapytaj swojego Kontakt:  Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem na danej ścieżce kariery, zapytać ludzi w tej dziedzinie, jakie rodzaje stopni i świadectw ludzi w tej dziedzinie posiadają zazwyczaj. Konfigurowanie  wywiadów informacyjne  zadać te kontakty polecić co certyfikaty mogą pomóc w karierze. Jeśli jeden z twoich kontaktów zakończyła program certyfikacji, uzyskać ich opinię na temat zarówno w szkole i programie.

Porozmawiaj z obecnego pracodawcy:  Jeśli szukasz programu certyfikatu, aby podnieść swoją karierę, porozmawiaj ze swoim pracodawcą. On lub ona może mieć jakieś sugestie dotyczące certyfikatów, które mogą zwiększyć swoje CV, a nawet doprowadzić do promocji. Ponadto, sprawdź, czy swoje oferty Spółki do zapłaty (lub częściową refundację) program certyfikat, jeżeli jest to związane z aktualnej pracy.

Sprawdzić lokalnych szkołach:  Większość programów świadectwo wydawane są przez szkoły (choć niektóre są emitowane przez przedsiębiorstwa i inne organizacje). Gdy wiesz, jakiego rodzaju certyfikat, który chcesz sprawdzić swoje lokalne uczelnie, uczelnie społeczności, a szkoły zawodowe-technicznych, aby zobaczyć, jakie programy oferują. W stanie aktywnym i kolegiów społeczności często mają najtańsze programy certyfikatów.

Znajdź akredytowanej szkoły:  Upewnij się, że szkoła wybrać jest akredytowany przez US Department of Education lub Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego . For-profit szkoły nie zawsze są akredytowane, a czasami brak rygorystycznych akademickich i / lub użytecznych usług zawodowych. Tylko dlatego, że szkoła generuje dużo reklam (w druku, w Internecie lub na billboardach), nie oznacza, że jest to prawo szkoła dla Ciebie.

Znajdź program, który działa z harmonogramem:  Spójrz w jaki każda koszty programowe, Howlong trwa do zakończenia programu, a co oferuje programów (np na stanowisku pracy szkolenia, kursy, egzaminy). Wybierz program, który pasuje do Twojego harmonogramu. Na przykład, jeśli chcesz nadal pracować w pełnym wymiarze czasu podczas realizacji programu, upewnij harmonogram Program jest elastyczny.

Jeśli jest to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie jest:  Jeśli znajdziesz program certyfikacji, który wydaje się zbyt łatwe, zbyt tani, albo zbyt szybkie do wykonania, to jest prawdopodobne. Czy jakieś badania, aby upewnić się, że program jest akredytowany.

Porozmawiaj z Alumni:  Innym sposobem na uniknięcie złych programów certyfikat jest rozmawiać z absolwentami. Większość szkół powinni być skłonni do umieszczenia w kontakcie z absolwentami, którzy mogą odpowiedzieć na pytania dotyczące programu. Zapytaj tych absolwentów, co program był jak, i czy to pomogło im znaleźć pracę.

Skonsultować się z funkcjonariuszy z twojej Association Professional lub Unii:  Zapytaj o certyfikacji w danej dziedzinie, które zwiększą swoją atrakcyjność rynkową i zapytać o programach oferowanych lub zatwierdzone przez yourassociation.

10 płatnych prac, które wymagają (lub osób) świadectwo

Są one dobrze płatnych miejsc pracy, które wymagają certyfikatu lub dla których istnieją odpowiednie programy certyfikacji. Dla większości z tych stanowisk, świadectwo może pomóc komuś na początku ich kariery dostać dobrą pierwszą pracę.

 1. Web Developer

Developerzy  tworzenia stron internetowych i projektowania. Tworzą wygląd serwisu i obsługi witryny wydajność, szybkość i pojemność. Developerzy mogą pracować dla firm projektowanie systemów komputerowych, lub za marketing firm lub działów, albo być  na własny rachunek . Chociaż niektórzy developerzy mają stopień jednostki stowarzyszonej w projektowaniu stron internetowych, inne mają certyfikat w rozwoju internetowej zamiast.

Wynagrodzenie i Perspektyw Zatrudnienia: Według  Bureau of Labor Statistics , developerzy zarobić średni dochód w wysokości 69.430 $ rocznie i będzie widać znacznie szybszej niż średni wzrost liczby miejsc pracy o 13% za 2028 r.

 1. Budowa i inspektora budowlanego

Budownictwo  i budowa inspektorzy inspekcji budowach i budynków, aby upewnić się, że struktury spełniają wszystkie wymagane normy i przepisy. Wiele budowlanych i inspektorów budowlanych mieć zaświadczenie od miejscowego lub Community College, chociaż inni mają dwuletnią stopnia stowarzyszonej zamiast.

Wynagrodzenie i Perspektyw Zatrudnienia: Według  Bureau of Labor Statistics , konstrukcja i budowa inspektorzy zarobić średni dochód w wysokości 59.700 $ rocznie i będzie widać szybciej niż średni wzrost liczby miejsc pracy o 7% za 2028 r.

 1. Architektoniczne i Drafter Cywilnego

Architektonicznego i cywilnego drafter tworzy rysunki cech konstrukcyjnych budynków, lub tworzy mapy projektów inżynieryjnych (w tym robót publicznych, mostów i dróg). Większość autorzy mają szkolenia w komputerowego wspomagania projektowania i opracowywania (Cadd), inżynierii mechanicznej, rysunek i inne projektowania i inżynierii umiejętności. Szkolenie to może być z programu certyfikat, dwuletniego programu, a nawet programu czteroletniego.

Wynagrodzenie i Perspektyw Zatrudnienia: Według  Bureau of Labor Statistics , autorzy zarobić średni dochód w wysokości 55.550 $ rocznie i będzie zobaczyć niewielki lub żaden wzrost liczby miejsc pracy przez 2028.

 1. Przemysłowe Inżynierii Technik

techników przemysłowych pomagają inżynierów przemysłowych z rewizji metod pracy w zakładach produkcyjnych i innych obiektów przemysłowych. Pomagają zrewidowania metod działania, rozmieszczenie sprzętu, i więcej, aby dokonać ucieczki fabrycznej bardziej płynnie. Większość techników przemysłowych mieć albo dyplom wyższej uczelni lub zaświadczenie ze szkoły zawodowe techniczne.

Wynagrodzenie i Perspektyw Zatrudnienia: Według  Bureau of Labor Statistics , przemysłowe techników zarobić średni dochód w wysokości 55.460 $ rocznie i będzie zobaczyć niewielki lub żaden wzrost liczby miejsc pracy przez 2028.

 1. Pipefitter i Hydraulik

Instalatorzy pipefitters  zainstalować i rury naprawy w biurach, domach, fabrykach i innych budynków. Wiele hydraulicy nauczyć ich pracy poprzez program certyfikacji i / lub od czterech do pięciu lat praktyki. Niektóre państwa wymagają również, że hydraulicy i pipefitters być licencjonowane.

Wynagrodzenie i Perspektyw Zatrudnienia: Według  Bureau of Labor Statistics , pipefitters i hydraulicy zarobić średni dochód w wysokości 53.920 $ rocznie i będzie widać znacznie szybszej niż średni wzrost liczby miejsc pracy o 14% za 2028 r.

 1. Report sądowy

sąd reporter  przepisuje, słowo po słowie, różne Spory prawne, takie jak zeznania i prób. Większość reporterów sądowych w sądach pracy lub ustawodawcze. Wielu reporterów sądowych mieć przynajmniej postsecondary świadectwo w sądzie sprawozdawczy od community college lub instytutu technicznego.

Wynagrodzenie i Perspektyw Zatrudnienia: Według Bureau of Labor Statistics, reporterów sądowych zarobić średni dochód w wysokości 57.150 $ rocznie i będzie widać szybciej niż średni wzrost liczby miejsc pracy o 7% za 2028 r.

 1. Ciężki pojazd i Mobile Equipment Mechanic

mechanika pojazdów ciężkich i urządzenia mobilne (znane również jako serwisantów) inspekcji i napraw pojazdów i maszyn używanych do transportu (w tym transportu kolejowego), rolnictwie, budownictwie i innych. Coraz częściej pracodawcy chcą zatrudnić mechaników, którzy ukończyli program certyfikat jednego do dwóch lat w technologii silników wysokoprężnych lub ciężki sprzęt mechaniki, ponieważ niektóre z najnowszych maszyn jest bardzo złożona.

Wynagrodzenie i Perspektyw Zatrudnienia: Ciężki pojazd i sprzęt mechanika telefony zarobić średni dochód w wysokości 50.320 $ rocznie i będzie widać wzrost liczby miejsc pracy o 4% za 2028 – prawie tak szybko, jak średnia.

 1. Blacha Worker

A konstrukty blachy pracownika i / lub produkty Instaluje wykonany z cienkiej blachy. Praca ta może obejmować pomiary i wymiary na arkuszach znakowanie, wiercenie otworów w arkuszach, niosąc duże arkusze lub spawanie, skręcanie, nitowanie, lutowanie i arkusze. Wielu pracowników blaszane nauczyć ich pracy poprzez praktyki lub programu certyfikat ze szkoły technicznej.

Wynagrodzenie i Perspektyw Zatrudnienia: Według  Bureau of Labor Statistics , pracownicy blaszane zarobić średni dochód w wysokości 48.460 $ rocznie i będzie widać szybciej niż średni wzrost liczby miejsc pracy o 8% za 2028 r.

 1. Ogrzewanie, klimatyzacja i chłodnicze Mechanic i instalatora

 Te mechanika i instalatorzy, znane również jako  techników HVACR prace nad ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i instalacji chłodniczych w domach, biurach i innych budynkach. Technicy HVACR zazwyczaj ukończyć studia lub program certyfikatu z handlu lub szkoły technicznej lub community college. Programy te mogą trwać od sześciu miesięcy do jednego roku.

Wynagrodzenie i Perspektyw Zatrudnienia: Według Bureau of Labor Statistics, technicy HVACR zarobić średni dochód w wysokości 47.610 $ rocznie i będzie widać znacznie szybszej niż średni wzrost liczby miejsc pracy o 13% za 2028 r.

 1. chirurgiczne Technolog

Technolodzy chirurgiczne  pomóc w salach operacyjnych w szpitalach. Pomagają przygotować sale operacyjne, zorganizować sprzęt, pacjenci sterylizować i pomóc lekarzom podczas zabiegów. Często zakończyć program certyfikacji w technologii chirurgicznego, który może trwać od kilku miesięcy do dwóch lat.

Wynagrodzenie i Perspektyw Zatrudnienia:  technolodzy chirurgiczne  zarabiają średnio $ 47300 i widzą szybciej niż średni wzrost miejsc pracy o 9% za 2028 r.

Więcej miejsc pracy można uzyskać z certyfikatem

 Korepetycje

 • Asystentka stomatologiczna
 • Diagnostic Medical specjalista USG
 • Emergency Medical Technician
 • Szpital Transcriptionist
 • Licencjonowana pielęgniarka praktyczne i zawodowe
 • Asystent medyczny
 • Medical and Clinical Lab Technician
 • Medical Coder
 • Medycyna Transcriptionist
 • Technik farmacji
 • radiologiczne Technolog
 • asystent weterynaryjny

Praca przemysłowych

 • Mechanik samochodowy
 • Sterowany komputerowo maszyna Operator Narzędzie
 • ślusarzy
 • Telekomunikacja Instalator Sprzęt i naprawami
 • Narzędzie i Die Makers
 • Spawacz i monter spawacz

Inne prace

 • Pomoc komputerowa Specjalista
 • kosmetolog
 • Strażak
 • Trener i instruktor fitness
 • Fryzjer
 • Manicurzysta
 • masażysty
 • Sieci i systemy komputerowe Administrator
 • Pedicurist
 • Clerk Zamówień
 • Agent nieruchomości

Zaawansowane opcje edukacyjne i szkoleniowe

Istnieją także inne  zadania płatnych dostępne, które nie wymagają pewnego stopnia czteroletni . Dla niektórych z tych opcji kariery, szkolenia zawodowego lub stopnia dwuletnim można zakwalifikować Ci zacząć.

Praktyki  są jedną z najlepszych alternatyw do rozważenia, ponieważ łączą one szkolenia z wynagrodzenia i doprowadzić do poświadczenia lub certyfikatu po zakończeniu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *