Job Interview podziękowania List Przykłady

Posted on

Job Interview podziękowania List Przykłady

Napisanie podziękowania nas po rozmowie kwalifikacyjnej jest zawsze dobrym pomysłem. W rzeczywistości, niektórzy pracodawcy uważają mniej respondentów, którzy nie follow-up szybko. To szybkie i łatwe do naśladowania nawet po rozmowie z wiadomości e-mail, notatki, lub formalnego listu. Biorąc pod uwagę czas, aby to zrobić pomoże Ci zostawić swój wywiad z wielkim wrażeniem.

Dlaczego Wyślij podziękowania list po rozmowie

Dlaczego podziękowania liter jest ważna? Pierwszym powodem, aby wysłać podziękowania nas jest to, że po prostu, dobre maniery. Ale jest też samolubna cel: podziękowania pamiętać, jest okazją, aby dostać swoje nazwisko przed ludźmi po raz ostatni i pozostawić pozytywne wrażenie.

Jeśli jesteś wywiad wywiad lub przeżywa procesu aplikacyjnego pracy, podziękowania liter pozwalają na sprzedawanie siebie jako kandydata. Można odwołać się konkretne przypadki, które mogą wymyślić w wywiadzie. Użyj podziękowania list do podkreślenia sposobów swoje umiejętności i doświadczenie są dobrze dopasowane do stanowiska. Ponadto, jeśli jest coś, co zapomniałem wspomnieć w trakcie wywiadu, jest to świetna okazja, aby doprowadzić go do góry.

Podziękowania zauważa w innych sytuacjach zawodowych związanych – takie jak podziękowania notatkę do szefa do pomaga się lub byłego współpracownika o dokonanie sieciowych połączeń – pozwala wzmocnić że cenisz pomocny gest osoby.

Wywiad Podziękowanie Sample

To jest przykładowy wywiad dziękuję list.

Barry Allen
718 Pilgrim Sąd
Syracuse, NY 13224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

10 września 2018

Pani Caitlin Śnieg
wiceprezes marketingu
Acme Corporation
2000 1st Avenue
Syracuse, NY 13224

Szanowny Pani Śnieg:

Chciałbym podziękować panu szczerze, za poświęcenie czasu na wywiad mnie dzisiaj na stanowisko Social Media Specialist, który otworzył z Acme Corporation. Było wspaniale poznać i swój zespół, a ja naprawdę bardzo zadowoleni z nauki o bieżącym programie marketingu i zwiedzania biura.

Byłem pod wrażeniem możliwości następnym Social Media Specialist będzie musiał zbudować silną obecność, przemianowane na Acme Corporation na Facebook, Twitter, Instagram i LinkedIn. Jak wspominaliśmy, moje doświadczenie obejmuje tworzenie i zarządzanie społecznych właściwości multimedialne zarówno dla ustalonych i uruchomienie organizacji. Moje sukcesy obejmują budowę sieci 5K Facebooku zwolenników JC Przedsiębiorstwa w ciągu trzech miesięcy, ghostwriting posty LinkedIn dla prezesa Unii Industries, która przyciąga średnio ponad 350 „akcji” każdy, i pomaga właściciel Jenny Bling stać się ważnym wpływającą w jej branży.

Należy wiedzieć, że chociaż pracuję jako freelancer w ciągu ostatnich pięciu lat, jestem chętny do powrotu do dynamicznego, w pełnym wymiarze czasu działu marketingu środowiska. Ja kondycję i zainspirowany współpracy zespołowej i byłoby znaleźć najbardziej dochodowych na pomoc naprzód misja Acme Corporation of „położyć podwaliny dla zrównoważonego rozwoju w branży.”

Jeśli mogę dostarczyć wszelkie dodatkowe informacje, które pomogą Ci w procesie decyzyjnym, proszę dać mi znać. Oczekuję na twoją odpowiedź w niedługim czasie!

Szczerze,

Podpis [Kopię listu]

Barry Allen

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *