Co należy zadać przed podpisaniem z agencją modelek

Posted on

Co należy zadać przed podpisaniem z agencją modelek

Jako model, powinien być wywiad z Modeling Agency jak są rozmowy z Tobą jako potencjalnego modelu. Kiedy po raz pierwszy spotkać się z agencji modelek, oni zadać wszelkiego rodzaju pytania, dlaczego chcesz być model, typ modelowania chcesz i dlaczego wybrał ich agencji. Te podstawowe pytania pomogą get agencji poznać i swoją osobowość, aby mogli ustalić, czy jesteś dobrym rozwiązaniem dla ich działalności.

Jednak, tak jak są one wielkości cię na miejsce w ich firmie, trzeba być oceny agencji, aby zobaczyć, czy będą najlepiej pasuje do ciebie.

Pytania do agencji modelek

Równie ważne jak pytania ankietera dla Ciebie i Twojej odpowiedzi są, to także ważne, aby pamiętać, że jesteś wywiadu agencji, jak również. Przed podpisaniem z agencją modelek, trzeba im pokazać, że jesteś profesjonalny, zaangażowany i podekscytowany modelowania karierę robi tyle badań, jak to możliwe (spędzić trochę czasu Googling je lub wywołanie wokół) i zadając im odpowiednie pytania.

Niech agencja prowadzić rozmowę, ale nie bój się powiedzieć, co masz na myśli, gdy jest to właściwy moment. I pamiętaj, nie ma wstydu w prosząc agenta powtórzyć coś lub wyjaśnić dalej. Dołączenie agencję jest wielka sprawa i trzeba mieć 100% pewność co logujesz się na.

Bądź gotów zrobić kilka aktywnego słuchania, jak zadać te pytania. Można nawet chcą mieć Notatnik i długopis poręczne, aby zanotować swoje odpowiedzi.

Mam do udziału w swoim Modeling szkoły?

Nie ma nic złego dzieje do modelowania szkolnym po prostu nie potrzebują modelowania klas, aby stać się wzorem. Żaden z najlepszych agencji modelek w Nowym Jorku, Paryżu, Mediolanie czy Tokio wymagają model idzie do modelowania szkoły przed podpisaniem.

Jeśli agencja wymaga rejestrowania się w swoich klasach, zanim zaczną Cię reprezentować, możesz szukać gdzie indziej.

A Boutique Agencja lub większej Agency?

Lądowanie umowę z wielkim agencji powinien być priorytetem, ale wielkość agencji jest tak samo ważna jak jego reputacji. Duże agencje z wielu modeli na rosterze może mieć nieskończoną strumień klientów pukanie w ich najbliższym otoczeniu, ale to oznacza również, istnieje większa konkurencja pomiędzy modelami. W nowym modelu zwłaszcza, że ​​nie może uzyskać indywidualne podejście potrzebne do dalszej kariery.

Tak więc, jeśli dopiero zaczynasz, może się okazać, że mniejsza, butikowy agencja jest bardziej swój styl.

Którzy są jednymi z Klientami Agencji?

Słysząc o najlepszych klientów agencji daje wgląd w jakość agencji, jak również rodzaje rynków, których dotyczą. Niektóre agencje bardziej skupić się na modelowaniu typu glamour, podczas gdy inni mogą zamówić więcej miejsc pracy dla modeli handlowych lub redakcyjne. Nie ma sensu w podpisywaniu z agencją wysokiej mody jeśli są przede wszystkim model komercyjny.

Jakie rodzaje Praca rezerwować dla modeli?

To warto wiedzieć podział rodzajów modelowania pracy w agencji. Ile jest pas startowy i jak wiele pracy jest zgoda? Również zapytać o procent prac komercyjnych, ekspozycji nośników wydruku, a promocyjny.

Ich odpowiedź pomoże Ci określić, czy twoje cele zawodowe dopasować co agencja ma do zaoferowania.

Jakie są wasze ceny Komisja?

Musisz zrozumieć, umowy, których używają. W Stanach Zjednoczonych, legalnych agencji swoich pieniędzy od prowizji. Stawka waha się, ale w ogóle, agencje odliczyć 10% do 20% z tego, co można zarobić. Innymi słowy, tylko zarabiać kiedy zarabiać. Agencja może także obciążyć klienta dodatkowo do 20% jako opłatę za usługę.

Należy pamiętać, że modele są uważane za wykonawców pracujących na własny rachunek, a nie pracownicy agencji. Oznacza to, że jest to zupełnie normalne dla modeli do inwestowania w ich własnych kosztów rozpoczęcia działalności, które nie mają nic wspólnego z agencji, takich jak usługi modelowych harcerskich, profile witryn, karty Comp, i zdjęciowych. Jest to również do ciebie, aby złożyć swoje podatki i uczynić kwartalnik szacunkowe płatności podatkowych.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *