6 Potencjalne wady Praca w domu

Posted on

6 Potencjalne wady Praca w domu

OK, teraz, że masz przeczytać 8 powodów, aby być dziełem-at-Home Parent jesteś gotowy zrezygnować z wyścigu szczurów (lub może dołączyć go jeśli już pobytu-at-home rodzic). Ale oto kilka innych kwestii do Mull.

Nie każdy znajdzie wszystko to, aby rzeczywiście być problemy; to zależy od osobowości, kariery i rodziny. Ale uznając potencjalne wady pozwala na przypisywanie im łatwiej. I większość z nich mogą być rozpatrywane przez ustawienie podstawowe zasady dla swojej rodziny.

Niewygodne mieszanie pracy i domu

Tak, dla niektórych to jest cały sens, ale nie każdy może jednocześnie negocjować wymaganiom biznesowym i dzieci. Jeśli okaże się, że trudno jest powiedzieć „nie” albo (lub oba), można znaleźć bardziej rozciągnięta cienka. Nie chcą pozostawać w tyle w pracy ze względu na obowiązki rodzinne wkraczać czasu pracy lub na stronie klapki, aby poczuć się jak należy pracować cały czas.

zakłócone

Nawet jeśli w pełnym wymiarze godzin opieki nad dzieckiem w domu, do czynienia z rozrywki jest kluczową umiejętnością dla pracy-at-home rodziców. Choć regularne urzędy mają swój udział zakłóceń, rzadko są one tak osobistych, jak te, które można napotkać w domu. Nawet ze swoją biuro zamknięte drzwi, usłyszysz szlochając dziecko. Twoje matczyne instynkty mogą zachęcam, aby dać komfort, nawet jeśli wiesz, że Twój usługodawca opieki nad dziećmi może i powinien sobie z tym poradzić.

Możliwy negatywny wpływ na rozwoju kariery

Co z oczu to z serca. Telepracowników ryzykujemy czym przeszedł do promocji. Może się to zdarzyć z powodu unsupportive nastawieniem na górnej części kierownictwa, który może postrzegać wybór do pracy w domu jako brak zaangażowania zawodowego. Ale prawdą jest również to, że nie wszystkie miejsca pracy, zwłaszcza wyżej po drabinie korporacyjnej pójdziesz, może być z powodzeniem telecommuted (choć co prace mogą być skutecznie telecommuted jest czasami kwestią opinii). Więc może to sprowadzają się do wyboru pomiędzy pracą w domu i promocji.

Ilość vs. czas z rodziną

Jeśli ty i dziecko są przyzwyczajeni do bycia razem czas nieprzerwanej zabawy, pracy w domu będzie korekta dla obu stron. Fakt, że są wokół niekoniecznie oznacza, że ​​są dostępne. Gdy syn podnieceniu przynosi swoją najnowszą twórczość artystyczną, to nic wielkiego tam być, aby dzielić się swoim entuzjazmem. Jednak, gdy jego twórczość zaczyna przypominać Picassa, może nie być w stanie dać każdemu arcydzieło uwagę cię lub chciałby.

Izolacja

Jest to potencjalną wadą dla wszystkich pracowników domowych. I chociaż nie jesteś sam w domu, czasami trzeba trochę towarzystwo dorosłych dla własnego dobrego samopoczucia. Dodatkowo, pojawia się ryzyko izolując profesjonalnie, przez brakuje na niezbędny kontakt ze współpracownikami.

Złe nawyki żywieniowe

Pełna lodówka tuż za drzwiami swojego domowego biura kiwa. Ustawianie własnego harmonogramu może oznaczać kolejne przerwy na przekąski. A ponieważ wiele dzieci jeść przez cały dzień, to ma świadomego wysiłku, aby utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *