Pierwsze kroki jako sprzedający eBay

Posted on

Pierwsze kroki jako sprzedający eBay

Założona w drodze powrotnej w 1995 roku jako aukcji internetowej eBay wytrąca radykalną zmianę w sposobie świata kupuje i sprzedaje rzeczy. W tym procesie, to otworzyło nowe możliwości dla tysięcy ludzi, aby zarabiać pieniądze z domu. Dziś, dzięki eBay, jeśli masz coś do sprzedania, cały świat jest twój rynek. Oznacza to więcej potencjalnych nabywców, ale oznacza też większą konkurencję.

Jak każdy udany online firmy, eBay stale zmienia się z czasem i technologii. Aby odnieść sukces eBay sprzedającym, trzeba zrobić to samo. Ten grunt na podręczny sprzedaży na eBay jest przeznaczona właśnie do tego: Ci zacząć. Następnie trzeba wziąć te informacje i budować biznes planu, który pracuje dla Ciebie. Bądź przygotowany na ciągłe szczypanie jak technologie i gusta ewoluują.

Zrozumienie, jak eBay Works

Chociaż eBay rozpoczął jako aukcji internetowej, gdzie kupujący z najwyższą ofertę wygrywa pozycję, jest o wiele więcej niż teraz. Jest to prawdziwy rynek, gdzie sprzedający mogą wystawiać przedmioty po ustalonej cenie, a nawet otworzyć swój własny „sklep”.

W istocie, tak to działa jest to list sprzedającego element, dodając zdjęcia i opis i cenę i wyborze opcji wysyłki. Kupujący następnie mogą licytować na nim lub po prostu „Kup teraz”. Gdy umowa została wykonana, kupujący dokona płatności za pośrednictwem któregokolwiek z wielu różnych opcji płatności, a sprzedawca statków nim.

Chociaż może to być swobodnie wystawić przedmiot (w zależności ile przedmiotów listy w miesiącu), sprzedający płaci opłatę, gdy jest on sprzedawany. Więcej informacji na temat opłat w serwisie eBay . Ponadto, sprzedający płaci zwykle opłaty związane z metodą płatności używanej na kupującego. Istnieją inne usługi mogą zdecydować się płacić.

Po zakończeniu transakcji, kupujący i sprzedający dać sobie opinię na temat procesu sprzedaży i / lub towar sprzedawany. eBay ma wiele przepisów mających na celu ochronę zarówno kupujących i sprzedających, należy więc przed rozpoczęciem wiedzieć, jakie są.

Podejmowaniu decyzji co do sprzedaży

Dla niektórych, którzy chcą sprzedać na eBay, co sprzedać naprawdę nie jest brane pod uwagę. Wiedzą, co chcą sprzedać. Być może mają już produkt z ich domu biznesu, a eBay jest sposób poszerzyć swoją rynek. Firma oferuje wiele narzędzi do sprzedawcy do użytku na co może być tylko w dobrej cenie. To może być sposób, aby rozpocząć sprzedaż online bez inwestycji w infrastrukturę narzędzi sprzedaży na własnej stronie internetowej, stroma krzywa uczenia się, w jaki sposób z nich korzystać, a wysiłek budowania rynku dla swoich towarów. Jeśli to ty, przejść do następnego slajdu „Getting konfiguracji.”

Jeśli twoim celem jest, aby rozpocząć nową działalność jako sprzedający w serwisie eBay, nie rozszerzyć istniejący, co potem sprzedać to krytyczne pytanie.

Popularne kategorie rzeczy do sprzedaży w serwisie eBay zawierać elektronikę, ubranie i kolekcjonerskich. Ludzie chodzą na zakupy na eBay, ponieważ chcą, aby znaleźć rzeczy tańsze niż mogą we własnym miejscu lub znaleźć rzeczy, które nie są łatwo dostępne lokalnie. Miej to na czele swojego umysłu, jak wybrać co sprzedać.

Chociaż w wielu przypadkach kupujący płaci wysyłkę, kto płaci za to, że dodaje się do ogólnego kosztu. Rozważając przedmiot na sprzedaż pamiętać kupujący zazwyczaj patrząc na ofertę i tylko tyle zapłacić za przedmiot. Jeśli pozycja jest koszt wysyłki jest zbyt duża, może to uczynić go unsellable.

Jedno podejście dla początkujących jest zacząć od sprzedaży rzeczy już własne, ale nie potrzebują lub chcą już, jak elektroniczny sprzedaży stoczni. Zaletą jest to, że nie tylko nie trzeba wydawać pieniędzy na rzeczy do odsprzedaży, ale także, że dowiesz się więcej o sprzedaży szerszy zakres przedmiotów. Ponieważ nie mają żadnego lub wiele uwagi, nie rozpocząć sprzedaż przedmiotów drogich. Kupujący mogą być ostrożny sprzedawcy bez sprzężenia zwrotnego, więc zacząć od drobnych.

Jeśli masz jakieś doświadczenie w danym obszarze, jak antyki i elektroniki, można kupić używane przedmioty lokalnie na pchlim targu lub innym miejscu taniej i sprzedawać je na eBay. Mając wiedzę o produkcie i potencjalnych klientów jest kluczem do osiągania zysków z tego rodzaju pozycji. Cokolwiek sprzedać trzeba być w stanie uzyskać to tańsze niż przeciętna osoba może go kupić lokalnie. To może oznaczać, czyniąc go samodzielnie lub znalezienie dobrego cena od hurtowego dystrybutora.

Pierwsze Set Up

Większość potencjalnych sprzedających w serwisie eBay prawdopodobnie kupił coś na serwisie internetowym, więc mogą one już eBay ID. Jeśli to ID ma dobre opinie z nim związane, może chcesz zachować go dla swojej sprzedaży. Jednakże, może być także identyfikator, który jest zgodny z firmy. Można zmienić swój identyfikator, ale eBay powiadomi nabywców, że niedawno zmieniła swój identyfikator, który może być czerwona flaga dla niektórych.

Założyć konto w serwisie eBay

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, gdy założenie konta jest zdecydować, jaki rodzaj konta chcesz, firmy lub osoby. Możesz sprzedawać przy użyciu jednego.

Główną zaletą, szczególnie dla sprzedawców w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, jest to, że można użyć nazwy firmy na stronie. Oznacza to, że nazwa zostanie wyświetlona w komunikacji z odbiorcami, w tym faktur i e-maile. W krajach, w których istnieje podatek od wartości dodanej (VAT), będzie dostarczać procentowy VAT dla kupujących.

Generalnie konta firmowe są dla sprzedawców wysokiej głośności. Można versa łatwo zmienić konto z działalności indywidualnych i występku, więc jeśli nie masz jeszcze nazwy firmy zawsze można zmienić później.

Aby utworzyć konto , będziesz musiał wpisać swoje imię i nazwisko, adres, adres e-mail oraz numer telefonu. Nowo utworzone konto będzie mieć miesięczne limity sprzedaży, który można zobaczyć na stronie „Wszystko na sprzedaż” „Mój eBay”. Wstępne limity dla indywidualnego konta są zazwyczaj 1.000 transakcje lub $ 25.000. Gdy idziesz do tworzenia pierwszej oferty, użytkownik zostanie poproszony o wprowadzenie formę płatności dla opłat sprzedaży. Możesz użyć systemu PayPal, karty kredytowej, albo mają to odejmowane z konta czekowego.

Zapłata

Dla większości transakcji (z pewnymi wyjątkami dla nieruchomości, pojazdów, itp) Istnieją trzy sposoby, aby otrzymać płatność:

  • Konto internetowe kupiec karty kredytowej jest ustanowiony przez eBay poza zatwierdzonym usługodawcy i zwykle ma znaczący opłat.
  • W osoby wpłata może obejmować gotówkę, czeki oraz przekazy pieniężne, które nie są dopuszczone do sprzedaży online. Jednak w osoby sprzedaży na ebay są dość rzadkie.
  • PayPal jest najbardziej rozpowszechnioną formą płatności stosowanych w serwisie eBay, a można akceptować karty kredytowe go używać.

Wszystkie eBay zatwierdzonych metod płatności elektronicznych korzystać z systemu realizacji transakcji w serwisie eBay. Kupujący będzie widoczny przycisk „Zapłać teraz”, która odbędzie się je do możliwości płatniczych, które zostały zaznaczone.

Konfigurowanie konta PayPal

konta PayPal jest koniecznością dla sprzedających w serwisie eBay, nawet jeśli nie jest to rzeczywiste zapotrzebowanie. Aby otrzymywać płatności za pośrednictwem konta PayPal, trzeba będzie wybrać, czy prywatnego, biznes, lub konto premier. Konta osobiste są bardzo ograniczone usługi dla kupców.

Bez względu na rodzaj posiadanego konta, wysyłanie pieniędzy jest zawsze bezpłatne. Są to opłaty związane z przyjmowaniem pieniędzy na wszystkich rachunkach oraz z kont osobistych, nie ma ograniczeń co do liczby transakcji funduszy przychodzące można zrobić.

Premier i konta firmowe umożliwiają nieograniczoną liczbę transakcji kartą kredytową. Sprzedaż online wewnątrz Stanów Zjednoczonych kosztować 2 procent transakcji plus $ .30. Poza Stanami Zjednoczonymi, to jest 4,4 procent plus opłata, która różni się od kraju do kraju. Można również korzystać z systemu PayPal do przyjmowania płatności w sklepie rzeczywistym świecie, ale jest inna struktura opłat.

PayPal oferuje narzędzia do fakturowania, przypomnienia płatności i opcje płatności w postaci aukcji dla swoich klientów biznesowych i premier.

Konta firmowe umożliwiają wysyłanie płatności masowych dla klientów (prawdopodobnie nie jest to konieczne dla sprzedających w serwisie eBay) i pozwalają robić interesy pod nazwą firmową.

Zacznij sprzedawać!

Aby utworzyć wpis wystarczy wprowadzić nazwę swojej pozycji. eBay zabierze Cię do właściwej kategorii i przejść przez. pokaże podobnych ofert, które pomogą Ci go wycenić. Musisz podać opis. Zdjęcia, choć nie jest to wymagane, są niezbędne dla większości kupujących. Można również użyć aplikacji mobilnej eBay, aby przesłać swoje zdjęcia, a nawet dodawać informacje o produkcie, jeśli ma kod kreskowy. 

Wybierz swój aukcji rodzaj i cenę. To może być aukcja z czasem trzy, pięć, siedem lub 10 dni. Może to być sprzedaż stałej cenie. Można łączyć dwa, tworząc aukcję wystawianie ale dodanie „Kup teraz” lub ustaloną cenę. Jeśli istnieje podobne przedmioty sprzedaży, eBay polecić zarówno wywoławcza i stałą cenę.

Jeśli pozycja jest coś, co sprzedaje się często, eBay może polecić wysyłki opłaty za ustawienie dla kupującego. Można również oferują bezpłatną wysyłkę i lokalnym podnieść. Potrzebny będzie również zdecydować, czy akceptuje powroty i ustawić czas manipulacyjną, która jest, jak długo zajmie Ci go wysłać.

Jeśli to wszystko brzmi zbyt skomplikowane dla Ciebie, zawsze można spróbować eBay Valet gdzie ktoś sprzedaje swoje rzeczy. Ty nawet nie płacić wysyłać. Dostajesz cięcie ceny sprzedaży, aż 80 procent do sprzedaży $ 500 albo bardziej lub tak mało jak 25 procent sprzedaży poniżej $ 25.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *