Opis Sports Scout pracy: wynagrodzenie, umiejętności i więcej

Posted on

Opis Sports Scout pracy: wynagrodzenie, umiejętności i więcej

Sports harcerzy wygląd i rekrutacji nowych członków zespołu sportowego na uczelni, amatora lub profesjonalnym poziomie. ocenić ich umiejętności sportowców fizyczne, postawy, i inne czynniki, które mogą determinować ich sukces w zespole. Harcerze są integralną się do poprawy poziomu zespół jest talent, który może zapłacić długoterminowe korzyści w zakresie wydajności i wygrywa.

Większość harcerze praca z konkretnym drużyny sportowej, ale również są harcerskie pozycje powiązane z usług zewnętrznych, które następnie sprzedają swoje informacje do zespołów. W niektórych przypadkach, harcerze są także trenerzy drużyn sportowych.

Sport Scout Zadania i obowiązki

Ta praca wymaga zwykle zdolność do następujących prac:

 • Znajdź perspektywicznych zawodników, wykonując wiadomości sportowe i rozwijanie relacji z trenerami z liceum i amatorskich Athletic Union (AAU) zespoły
 • Uczestniczyć w gry sportowe i filmy oglądać sportowców pod uwagę w celu oceny ich skuteczności
 • Analizować statystyki skuteczności przyszłych sportowców
 • Porównaj perspektywicznych zawodników do tych potencjalnych przeciwnych drużyn
 • Daj raporty i zalecenia trenera, kierownika lub właściciela zespołu, dla których są one harcerstwo
 • Koordynowanie i zachęty dla potencjalnych graczy

Na poziomie zawodowym, większość harcerzy oceniać młodych graczy, aby spróbować ustalić, czy pewnego dnia będą w stanie przyczynić się na poziomie zawodowym. Zwiadowcy również pomóc określić, na jakim poziomie zespół powinien inwestować w danym odtwarzaczu. Obejmuje to decyzję o tym, czy do projektu gracz i ile pieniędzy do zaoferowania dla bonus podpisu.

rekrutujący uczelni scout także liceum talent ale zazwyczaj są trenerzy z zespołem uczelni.

Sport Scout Wynagrodzenie

A sport scout pensji może się różnić w zależności od lokalizacji, doświadczenia, firmy lub szkoły, do których pracujemy, a także, czy stanowisko jest w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Ponieważ praca wielu sportów harcerzy mniej niż pełny czas, średnie wynagrodzenia są generalnie niskie.

 • Mediana rocznego wynagrodzenia: $ 32.270
 • Top 10% Roczne Wynagrodzenie: $ 75400
 • Dno 10% rocznego wynagrodzenia: $ +18.670

Źródło: US Bureau of Labor Statistics (BLS), 2017

Edukacja, szkolenia i certyfikacja

Większość to byli harcerze graczy sportowych, a inni są obecni lub byli trenerzy z wieloletnim doświadczeniem następujących sportu.

 • Wykształcenie: Szkoła nie jest koniecznie wymagana dla harcerzy, którzy rozegrali sport na wysokim poziomie i rozwiniętych oko do talentów. Jednak sport harcerze zazwyczaj mają stopień licencjata w dziedzinie biznesu, marketingu, zarządzania sprzedażą, lub sportowej.
 • Tło i Doświadczenie : Ponieważ harcerze muszą posiadać zdolność do oceny talent młodych zawodników, muszą mieć szerokie tła w grę sportu, zwykle na uczelni lub profesjonalnym poziomie, coachingu na wysokim poziomie lub wieloletnie po sport.

Sport Scout Umiejętności i Kompetencji

Choć zwiadowcy dla drużyn sportowych mogą pochodzić z różnych środowisk, ale generalnie powinien posiadać następujące cechy, aby odnieść sukces:

 • Decyzyjne umiejętności : Skauci muszą być analityczny i selektywny przy wyborze możliwych graczy dla zespołu i musi podejmować decyzje w oparciu o to, co najlepsze dla zespołu pracują z.
 • Komunikacja: Skauci muszą skutecznie obecne ewentualne możliwości dla potencjalnych i obecnych graczy opcji do autokarów i zespoły pracują z.
 • Pasja: Udana trener powinien być pasjonatem wystarczy poznać wszystkie tajniki prądu sportu i pobyt na graczy i istotnych trendów.

Perspektywy pracy

Podczas oczekuje rynek sportowy harcerze mają rosnąć szybciej niż średnia kariery, w tempie 13 procent do roku 2026, nie może być wysoki poziom konkurencji na pozycji górnej skautingu, zgodnie z BLS.

Środowisko pracy

Zwiadowcą mogą popracować w biurze, ale większość prac odbywa się w miejscach, w których sport oni harcerstwo dla jest odtwarzana. Stanowisko również zazwyczaj wymaga podróży, aby zobaczyć graczy w akcji.

Plan pracy

Czas pracy może być różna dla harcerzy i może zawierać weekendów i wieczorów. Wielu harcerzy na własny rachunek i zapłacił za poszczególne zadania harcerskich o różnych godzinach. Inne skauci pracują w niepełnym wymiarze czasu pracy w danym obszarze lub regionie o zespole. Jak oni zbudować osiągnięcia sukcesu, etatów obejmujących większe obszary lub koordynację innych harcerzy są możliwe. Niektóre harcerzy przejść do rozpoznania pracy dyrektora lub innych zespołów z różnych stanowiskach administracyjnych, jak dyrektor generalny.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *