Listy Rezygnacja dla przyczyn osobistych

Posted on

 Listy Rezygnacja dla przyczyn osobistych

Podczas wychodzenia z pracy z powodów osobistych, może to być trudne, aby wiedzieć, co powiedzieć do swojego szefa. W niektórych przypadkach, będziemy chcieli, aby wyjaśnić powody odejścia. W innych sytuacjach, może chcesz zachować swoje wyjaśnienie niejasne. Może nie chcieć dzielić się szczegółów, zwłaszcza jeśli nie są one związane z pracy.

Ważne: Bez względu na to, dlaczego jesteś rezygnacji, ważne jest, że piszesz formalnej rezygnacji list do swojego pracodawcy i które dają odpowiednim wyprzedzeniem, o ile to możliwe.

Twoim celem jest teraz zostawić swoją pracę na wysokim notatki, dzięki czemu można zachować swojego szefa jako połączenie sieciowe.

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek dotyczących pisania listu rezygnacji po dymisji z powodów osobistych, jak również dwie próbki rezygnacja nas. Korzystać z tych szablonów, które pomogą Ci napisać własną rezygnację.

Wskazówki jak napisać rezygnację do przyczyn osobistych

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, o których warto pamiętać podczas pisania listu rezygnację z powodów osobistych:

  • Mów do swojego szefa First: Jeśli to możliwe, należy poinformować szefa o swoim zamiarze rezygnacji osobiście, zanim złożyć oficjalne pismo biznesowe. W ten sposób będziesz uniknąć blindsiding swojego menedżera. Można również wysłać ten list do zasobów ludzkich.
  • Zawierać datę ostatniego Dnia: W swoim liście, podać konkretną datę masz zamiar wyjść z pracy. Spróbuj dać zawiadomienie co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Jeżeli okoliczności są takie, że nie można podać, że dużo uwagi, dać jak najwięcej czasu realizacji, jak to tylko możliwe.
  • Zachować swoje powody Brief: Nie trzeba wchodzić w szczegóły co do swojej powód porzucenia. Można po prostu powiedzieć: „Jestem rezygnację z powodów osobistych”, albo „jestem rezygnację z powodu problemu rodziny, który wymaga cały mój czas.” Jeśli chcesz, aby przejść do bardziej szczegółowo (na przykład, aby powiedzieć, że wyjeżdża do być rodzicem stay-at-home, lub z powodu choroby w rodzinie), można wytłumaczyć. Nie wsiadaj do chwastów oferujących zbyt wielu szczegółów lub zbyt dużo informacji. Chcesz, aby utrzymać nas krótkie i na temat.
  • Stay Positive: Być może trzeba poprosić pracodawcę o zalecenie w przyszłości. Można nawet ubiegać się o pracę w tej samej firmie w przyszłości. Dlatego pozostanie dodatni, gdy mówisz o swoim doświadczeniu w firmie. Być jasne, że jesteś rezygnację z powodów osobistych, a nie z powodu niezadowolenia z pracy lub organizacji.
  • Oferujemy swoją pomoc: Jeśli to możliwe, oferują swoją pomoc w okresie przejściowym. Można zaoferować szkolenie nowego pracownika lub pomóc w inny sposób. Jeśli można być elastyczne o swojej dacie odejść, to oferta na dłużej, jeśli jest to pomocne do swojego przełożonego.
  • Zadawaj pytania: Jeśli masz jakieś pytania dotyczące świadczeń lub wypłat czas wakacji, można poprosić w liście.
  • Śledź biznesowe format listu: Upewnij się, aby śledzić właściwy format się biznes w liście. Zawierać nagłówek z nazwą pracodawcy i adres, datę oraz imię i nazwisko oraz adres.
  • Edycja i korektę: Należy również dokładnie sprawdzane list przed wysłaniem. Ponownie, być może trzeba będzie poprosić o zalecenie od pracodawcy, więc chcesz wszystko twoja praca być polerowane.
  • Wysyłając e-mail: Jeśli wysyłasz list pocztą elektroniczną, wysłać wiadomość testową, aby upewnić się, że wiadomość pochodzi jako sformatowany przez siebie. Załączać danych kontaktowych w podpisie zamiast w górnej części listu. Wymienić swoje nazwisko i cel swojego listu (rezygnacji) w temacie.

List Rezygnacja Sample dla przyczyn osobistych

Jest to przykład rezygnacja pismo z powodów osobistych.

Jessica Iskandar
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jessica.iskandar@email.com

01 sierpień 2018

Bruce Lee
Sales Director
Atlantic Co.
123 firm Rd.
Firma City, NY 54321

Szanowny Pan Lee:

Piszę, aby poinformować, że będę pozostawiając Atlantic Co. w ciągu jednego miesiąca. Mimo że tak bardzo zadowoleni z tobą pracować i pracuje dla firmy, powody osobiste wymagać, że opuści swoje stanowisko i skupić się na poprawie moją sytuację w domu.

Mój ostatni dzień będzie 01 lipca. Pomimo konieczności opuszczania, głęboko docenić możliwości już dostarczył mi podczas mojej pracy jako Menedżer Sprzedaży Online. Jestem bardzo wdzięczny za wszystkie swoje pomocy po drodze.

Zrobię, co konieczne, aby zapewnić płynne przejście po tym, jak przejść. Mam kilku członków zespołu w umyśle, który moim zdaniem będzie silnych kandydatów do awansu do mojego stanowiska, czy byłbym szczęśliwy, aby pomóc w procesie poszukiwania zewnętrznego wymiany. Nie wahaj się skontaktować się o tym, co można zrobić, aby pomóc.

Po raz kolejny, bardzo dziękuję za możliwość bycia częścią Atlantic Co. Mam nadzieję, że możemy pozostać w kontakcie jako współpracowników, i czekam na współpracę z Państwem w przyszłości powinno możliwość zaprezentować się. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Z poważaniem,

Jessica Iskandar (podpis Kopię listu)

Jessica Iskandar (wpisane imię i nazwisko)

List Rezygnacja Sample na problemy osobiste

Imię i nazwisko
Adres
Twoje Miasto, Stan Kod pocztowy
Twój numer telefonu
Twój e-mail

Data

Nazwa
Nazwa
Organizacji
Adres
Miasto, Stan Kod pocztowy

Drodzy Mr./Ms. Nazwisko:

Z przykrością informujemy, że będę pozostawiając Bolt Inc w ciągu dwóch tygodni. Z powodu nieprzewidzianych problemów osobistych, nie jestem już w stanie wypełniać obowiązki z mojej roli, i czuję, że leży to w najlepszym interesie spółki, że opuszczenie stanowiska.

Mam nadzieję, że moje odejście nie spowoduje ty lub Bolt Inc. wszelkie niedogodności. Nie wahaj się skontaktować, jeśli uważasz, że jest jakiś sposób mogę pomóc ze znalezieniem zastępstwa, albo jeśli jest coś, co mogę zrobić, tym bardziej płynne przejścia.

Dziękuję bardzo za zrozumienie. Pomimo kłopotów osobistych mam do czynienia z, podobał mi się pracować z wami, i cenię swój czas w firmie. Mam nadzieję, że będziemy mogli pozostać w kontakcie i czekamy jak Bolt Inc rośnie w przyszłości.

Najlepsza,

Twój podpis  (Kopię listu)

Twój Wpisane Nazwa

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *