Znalezieniu pracy w Twojej okolicy

Posted on

Znalezieniu pracy w Twojej okolicy

Patrząc na znalezienie pracy, która jest w określonym obszarze geograficznym? Być może jesteś w ruchu gdzieś nowe, lub szukasz końca pracy do domu. Znalezienie pracy w danym obszarze wykonuje szereg strategii łącznie z wykorzystaniem pracy w witrynach wyszukiwania, które koncentrują się na lokalnych miejsc pracy, badania lokalnych forów, odwiedzając targi kariery w swoim mieście, i sprawdzić lokalnego stowarzyszenia absolwentów lub ich stronę internetową.

Korzystając z wielu strategii, jest bardziej prawdopodobne, aby znaleźć pracę, która jest dla ciebie i znajduje się w obszarze, który chcesz być w. Czytaj dalej, aby uzyskać bardziej szczegółowe wskazówki na temat, gdzie szukać, aby znaleźć pracę w firmach w Twojej okolicy.

Porady dla znalezienia pracy w Twojej okolicy

Najlepszym sposobem na znalezienie pracy w swoim mieście lub miasta jest stosowanie różnych strategii naraz. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać listę technik użyć, aby znaleźć pracę w danym obszarze. Chociaż nie może korzystać z wszystkich tych strategii, wybrać te, które są właśnie dla Ciebie.

  • Sprawdź Wyszukiwarki pracy: Chociaż wyszukiwarek zadaniem będzie lista miejsc pracy dostępne prawie wszędzie można zrobić poszukiwania pracy tylko w swojej okolicy. Spróbuj użyć swojej ulubionej wyszukiwarki pracy online lub funkcję tablicy ogłoszeń w „Wyszukiwanie zaawansowane”, aby podać kod pocztowy i / lub promień mile jesteś skłonny do rozważenia. Można spróbować dużą wyszukiwarkę praca jak Indeed.com lub wymeldowania miejscu pracy niszowych, który pasuje do konkretnej branży.
  • Odwiedź lokalną Job Search Sites: Istnieją strony internetowe, które specyficznie ukierunkowane na lokalnym rynku pracy. Strony podobne do Craigslist, Geebo i Jobing, koncentrują się na pracy wymienionych konkretnych lokalizacjach geograficznych. Sprawdź je znaleźć oferty, które nie mogą być umieszczone na krajowych płyt pracy.
  • Sprawdź na stronach internetowych spółek: Jeśli wiesz, co spółka chcesz pracować, zajrzyj na stronę internetową firmy, aby zobaczyć, czy mają jakieś oferty pracy w danym obszarze. Większe firmy mają tendencję, aby umożliwić użytkownikom wyszukiwanie otworów według położenia geograficznego.
    Można także sprawdzić ogłoszenia o pracy, które skupiają się na konkretnych firm. Na przykład, LinkUp szuka pracy, które są umieszczane na stronach internetowych firmy. Użyj zaawansowanych opcji wyszukiwania, aby znaleźć pracę przez spółkę, lub znalezienie pracy w konkretnym miejscu.
  • Spróbuj wspólnotowe Boards: Jeśli Nextdoor.com nie jest jeszcze dostępna w Twojej okolicy, to prawdopodobnie wkrótce. Witryna ma wielu dzielnicach on-line, dzięki czemu ten wirtualny pokładzie wspólnotowych sąsiadów, aby komunikować się z innymi w ich sąsiedztwie. Podczas gdy jego głównym celem jest udostępnianie przydatnych informacji, takich jak „Czy możesz polecić dobrego ślusarza?” Znajdują się także mieszkańcom poszukuje pracowników dla swoich firm.
  • Sprawdzić zasobów państwowych: Większość państw ma swoje własne banki pracy, telefon i internetowych katalogów i innych zasobów lokalnych specjalnie dla osób poszukujących pracy. Co jeszcze bardziej lokalnym poziomie, można sprawdzić swój lokalnej Izby Handlowej stronie internetowej, która zazwyczaj posty lokalnych ofert pracy.
  • Odwiedź targi kariery: Sprawdź się targi kariery w Twojej okolicy. Targi pracy są doskonałym sposobem, aby zrobić jeden-stop kariery zakupy w jednym przypadku. Zazwyczaj firmy na targach opierają się w pobliżu miejsca targów pracy, więc masz gwarancję, aby znaleźć lokalnych miejsc pracy.
  • Dołącz Stowarzyszenie Alumni: ponownie z uczelni za pośrednictwem stowarzyszenia absolwentów swojej stronie internetowej. Grupy te mogą dostarczyć znacznych zasobów pracy, zajęcia i warsztaty, a także stanowisk opublikowanych przez lokalnych pracodawców. Alumni stowarzyszenia nie tylko zachować absolwentów związane z ich szkoły; są one również doskonałym źródłem dla sieci i rozwoju zawodowego i może obsługiwać lokalne wydarzenia, jeśli jesteś w dużym obszarze miejskim. Można również sprawdzić biuro usług kariery swojego uniwersytetu. Większość z nich są gotowi, aby pomóc studentom w znalezieniu pracy nawet po ukończeniu studiów.
  • Sieć: Networking jest wspaniałym sposobem, aby znaleźć prawie każdą pracę. Porozmawiaj z połączeń (łącznie z przyjaciółmi, rodziną i kontaktów zawodowych) masz w firmach turystycznych. W szczególności, rozmawiać z kontaktami w Twojej okolicy, którzy mogą wiedzieć o innych otworów w pobliżu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *