Jak przesłać swoje zdjęcia do agencji modelek

Posted on

Jak przesłać swoje zdjęcia do agencji modelek

Zasadniczo istnieją cztery sposoby wysyłania zdjęć do lokalnych i międzynarodowych agencji modelek. Można wysłać do nich się przez e-mail lub pocztą, mają swoją agencję istniejącą wysłać je, mieć internetowego modelu zwiadowczą firmy wysłać je do Ciebie, lub spróbować szczęścia z mediów społecznych.

Mając doświadczonego agenta lub profesjonalną firmę modelu zwiadowczą zrobić praca dla Ciebie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Jednakże, jeśli chcesz to zrobić samodzielnie, ważne jest, aby zrobić to poprawnie. Wiele nowych modeli nie zdają sobie sprawy, że to nie tylko zdjęcia, które agencje patrzysz. Jest to również, w jaki sposób przedstawić swoje zdjęcia do nich liczy.

Jeśli wyślesz swoje zdjęcia w niechlujny sposób, to sprawia, że ​​środki zastanawiać jeśli brak niezbędnych umiejętności dbałość o szczegóły model potrzebuje. Jeśli jesteś na co dzień w swojej korespondencji, a nie profesjonalny, środki mogą uwierzyć masz podwyższone poczucie wartości. Istnieją również inne koncepcje, które należy pamiętać przy składaniu swoje zdjęcia do agencji modelek.

Sprawdź jak Agencja akceptuje Zgłoszeń

Przed wysłaniem zdjęć do wielu agencji, należy sprawdzić, w jaki sposób chcą zdjęcia przedstawione. Niektórzy mogą przyjąć tylko zdjęcia przez e-mail i innych tylko za pośrednictwem poczty.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby ich pisma wykazać swoją uważność. Jeśli wyślesz swoje zdjęcia przez e-mail i akceptują tylko pośrednictwem poczty fotografie jesteś pokazując agentów, że nie wiem, jak się do wskazówek.

Sprawdź, czy Agencja zaakceptuje Rodzaj

Koniecznie tylko wysłać swoje zdjęcia do agencji, które akceptują typ modelu jesteś. Jeśli mają jedynie otwory dla modeli plus rozmiar, a nie jesteś plus size, jesteś po prostu marnowanie Agencji i swój czas. Również uruchomić ryzyko zachorowania reputację uczynni.

Trzymać się

Jak kuszące, ponieważ może to być środki, aby powiedzieć, jak długo marzyła o zostaniu modelką, potrzebują tylko pewne informacje:

  • Twoje imię
  • Wiek
  • Wysokość
  • Wymiary (biust, talia i biodra dla kobiet, a rozmiar talii i kurtki dla mężczyzn)
  • Aktualna lokalizacja
  • Informacje kontaktowe (numery telefonów, adres e-mail)
  • Obywatelstwo (jeżeli paszport został wydany)
  • Oddziały obecnie reprezentująca Cię, jeśli w ogóle

Podczas wysyłania zdjęć na email należy pamiętać o wszystkich tych informacji w e-mailu. W przypadku korespondencji zdjęć ważne jest, aby mieć tę informację na odwrocie każdego zdjęcia.

W ten sposób, jeśli zdjęcia oddzielone od siebie lub swój list motywacyjny, a następnie środki będą wiedzieli, kim jesteś i jak się z Tobą skontaktować.

Sprawdź rozmiar Twoich zdjęć

W przypadku wysyłania zdjęć przez e-mail, upewnij się, że nie są zbyt duże. 1MB za zdjęcie powinno być maksymalne, 500 KB jest lepsza. Jeśli zdjęcia są zbyt duże, mogą trwać zbyt długo, aby pobrać i swój e-mail może skończyć się usunięciem przed swoimi zdjęciami są weryfikowane.

Nie wysyłaj swoje zdjęcia w pliku zip i nie obejmują swoją osobistą stronę internetową. Środki prawdopodobnie nie będzie otworzyć plik lub kliknij link ze względu na kwestie bezpieczeństwa z linkami i kompresji plików.

Adres Każda agencja Indywidualnie

Poświęć trochę czasu, aby zająć każdą agencję indywidualnie w wiadomości e-mail lub list motywacyjny. Na przykład, rozpocząć swój list lub e-mail z „Drogi ABC Models”.

Nigdy nie wysyłaj masowego email rodzajowe z adresów e-mail z licznych agencji wymienionych w sekcji „CC” na adres e-mail. Nikt nie lubi myśleć, że nie były pierwszym wyborem.

Pomyśl o swoich zdjęć i informacji, jak CV. Trzeba dostosować go do każdej firmy, w której dotyczą. Zgłoszenia zdjęcia nie różnią się tym, że trzeba trochę czasu, aby zaimponować agentów.

Zwracają uwagę na szczegóły

Agencje lubią inteligentnych modeli. Koniecznie dowód korespondencja. Bad gramatyki i ortografii zaproponuje im, że nie może być dobrym wyborem.

Modele mogą stać się osoby publiczne, mówienia i interakcji z ludźmi. Jeśli nie są w stanie wyrazić swoje myśli jasno, środki mogą nie chcieć się z Tobą skontaktować.

Jeśli wysyłasz swoje zdjęcia za pośrednictwem poczty, zapewnienie Twój koperta jest schludne i czytelne. Nie należy umieszczać swoje zdjęcia w segregatorze, albumu fotograficznego lub folderu. naklejki serca, fantazyjny kolorowy papier lub słodkie wiadomości na kopertach lub wewnątrz opakowania pozwoli agenci wiedzieć, że nie może być wystarczająco dojrzałe, aby obsłużyć zadania modelowania.

Zaktualizuj poczty głosowej i sprawdź foldery Spam

Po zrobieniu czasu, aby przesłać swoje zdjęcia i masz zwrócić uwagę na każdy szczegół, nie bałagan go poprzez nieprofesjonalne wiadomość głosową lub brakujące e-mail.

Twoja wiadomość poczty głosowej powinny być krótkie i na temat. należy podać swoje imię i nazwisko, i powiedzieć, że będzie jak najszybciej przywrócić połączenie. Mów powoli i ogłosić swoje słowa podczas nagrywania.

regularnie sprawdzać swoją skrzynkę pocztową, aby upewnić się, że nie jest pełna. Ponadto, należy regularnie sprawdzać swoje spamu i śmieci foldery wiadomości e-mail, które mogły automatycznie zostały tam kierowane.

Bądź profesjonalny na każdym etapie

Pamiętaj, że agencje modelek szukasz kompletnego pakietu. To zajmuje więcej niż tylko dobry wygląd, aby być udany model. Modele muszą być profesjonalistą w każdym aspekcie ich zachowania. Jeśli agencja rozpatrującej między tobą a innym modelu, bardziej profesjonalne aktorstwo i pojawiające model będzie bardziej prawdopodobne, aby być zatrudniony.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *