Kariera sportowa Przygotowanie Uruchamia w Szkole

Posted on

Kariera sportowa Przygotowanie Uruchamia w Szkole

Karierę w sporcie może być rozwiązaniem dla osób o różnych typach środowisk, nawet tych, którzy nie są sportowcy. Niezależnie od drogi do kariery sportowej, silnego wykształcenia i doświadczenia poprzez staże i niepełnym wymiarze czasu pracy będzie konieczne.

Niektóre uczelnie oferują programy zarządzania sport, ale twoje licencjackich studia nie muszą być tak specyficzny dla kariery sportowej. drużyn sportowych i lig potrzebują specjalistów biznesowych i finansów, którzy mogą pomóc zarządzania operacjami. Marketingu i public relations specjaliści są konieczne, by wzbudzić zainteresowanie i potrzeba trenerów i fizjoterapeutów, aby utrzymać zdrowe i sportowców w najlepszym stanie. Nawet stopień ustawa może doprowadzić do kariery jako agent reprezentujący sportowców lub jako doradcy franchising i lig.

Niektóre kariery obejmują pracujących bezpośrednio dla drużyn sportowych, podczas gdy inne polegają na pracy dla poszczególnych firm, które również obsługują zawodników lub zespołów. Na przykład, terapia fizyczna klinika może specjalizować się w pracy ze sportowcami i zobaczyć zawodników z zawodowej, uczelni lub wysokich zespołów szkół w okolicy. Dziennikarze mogą pracować dla lokalnych agencji informacyjnych, które obejmują drużyn sportowych.

Zajęcia dodatkowe

Wielu studentów zainteresowanych karierą sportowych uprawiania sportu na wysokim poziomie szkół i uczelni. Oczywiście, on-the-polu doświadczenie może być cenne przygotowanie do przyszłych trenerów sportowych, trenerów, dyrektorów sportowych i innych. W rzeczywistości, praca zespołowa dowiedział się w gry sportowe i zaangażowanie wymagane może pomóc osobie zaliczkę w wielu karier.

Ale jeśli nie jesteś skłonny atletycznie, nadal istnieje wiele możliwości. Podobnie jak w innych działach na kampusie, atletyczny dział często niepełnym wymiarze czasu pracy dostępne dla studentów. Nawet jeśli jest to tylko praca odbierając telefony, to nadal jest okazją do zdobycia doświadczenia i nawiązywania połączeń w dziedzinie, w której chcesz pracować.

Dział informacji sportowych zazwyczaj potrzebuje uczniów, aby pomóc w śledzeniu statystyk i pisanie komunikatów prasowych. Papier szkoła może potrzebować reporter sportowy. Rozważmy dowolny dział na kampusie, który współdziała z lekkiej atletyki, a tam prawdopodobnie są dostępne możliwości.

Jeśli jesteś jeszcze w liceum, zapytaj nauczyciela, trenera lub doradcy na temat możliwości, które są dostępne.

Wskazówka : pozaszkolnego doświadczenia pomogą Ci dowiedzieć się więcej o swoich mocnych stronach, upodobań i motywacji. Pod wieloma względami są one być może równie ważne, jako nauki.

Praktyki i Praca w niepełnym wymiarze czasu

Wiele sportowych programów zarządzania pomoże połączyć studentów doskonałej staży. Studenci na kierunku czegoś innego niż zarządzanie sportowej nadal można znaleźć związanych ze sportem staże z pomocą doradcy lub doradców. Dział sportowy lub sportowiec dział informacji w szkole może oferować staże dla różnych pozycjach. Profesjonalnych drużyn sportowych i pół-profesjonalnych drużyn sportowych oferują staże, jak zrobić firm powiązanych z branżą sportową.

W przeciwieństwie do praktyki, pracy nie będzie Ci kredyt kolegium, ale mogą one dostarczyć Ci z doświadczeniem. Profesjonalnych drużyn sportowych często potrzebują niepełnym wymiarze czasu pracy lub pomocy sezonowe i szkolne wydziały sportowe i informacyjne sport zatrudnić studentów zaocznych nawet jeśli staże nie są dostępne.

Wskazówka : czy to pracy lub staży, możliwości można znaleźć bezpośrednio przez pracodawców lub za pośrednictwem dedykowanych stanowisk stron wyszukiwarek takich jak TeamworkOnline.com.

Udział

Chociaż nie wszystkie zadania związane ze sportem wiążą uczestniczące jako sportowiec, jest dobrą podstawą do posiadania i doskonały sposób, aby uzyskać stopę w drzwi. Dość dużo jest tylko realnie dostępny do kogoś z doświadczeniem bawi sportu każda praca związana z coachingu lub skautingu. Praca nawet, które nie wymagają bezpośredniego doświadczenia jako sportowca będzie łatwiej uzyskać, jeśli masz sportowe doświadczenie, aby móc odnosić się w pewnym stopniu do tych w środku wybranego zawodu.

To nie znaczy, trzeba być wysoko wykwalifikowanych lub sukcesy sportowcem. Benchwarmer z reputacją ciężko pracuje w praktykach często wykazuje rodzaje cech pracodawców w dowolnej wartości profesja. I zalecenia można dostać od trenera, kto ceni swoją pracę etyki mimo braku czasu gry może być rzeczą, która dostaje się do stopy w drzwiach pracy lub stażu.

Key Takeaways

Nie tylko dla sportowców

Wiele ścieżek kariery Finanse, prawo, marketing, opieki zdrowotnej, a bardziej wspierające działalność sportowa.

Praca dorywcza

Szkolne wydziały sportowiec i informacje sportowe powszechnie zatrudnić studentów.

Praktyki

Profesjonalnych drużyn sportowych i lig oferują staże w różnych dziedzinach.

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *