Najlepsze Praca dla Informatyki Wyższych Grads

Posted on

Najlepsze Praca dla Informatyki Wyższych Grads

Może masz zawsze lubił rozwiązywać problemy lub rozszyfrować kody. Być może masz talent do uczenia się nowych języków, czy może były na tyle zaintrygowany o komputerze zdzierać pokrywy i majstrować przy wewnętrznych mechanizmów. Jeśli tak, informatyka może być idealnym wyborem kariery dla Ciebie.

kierunków informatyki trzeba myśleć analitycznie do opracowania systemów i programów, ale musi być również wystarczająco szczegółowo zorientowane na rozwiązywanie problemów. Muszą być w stanie komunikować się z ludźmi nietechnicznych ocenić swoje potrzeby i przekazać informacje techniczne prostym językiem.

Kreatywność jest niezbędna dla tych kierunków informatycznych, którzy mają nadzieję wymyślić najnowszej technologii aplikacji lub gadżetu. Ze względu na szybkie tempo zmian w technologii, kierunków informatyki muszą mieć pragnienie uczenia się na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami.

kierunków informatyka musi być ciekawy świata wokół nich, ponieważ programy i systemy są stosowane w każdej możliwej dziedzinie życia i handlu.

Biorąc pod uwagę wszechobecność technologii komputerowej w dzisiejszym społeczeństwie istnieje wiele różnych możliwości pracy dla informatyka dur. Prawo pracy dla Ciebie będzie zależeć od umiejętności osobistych, wartości i interesów.

Programista

Programiści tworzyć programy, które pozwalają użytkownikom na wykonywanie konkretnych zadań na różnych urządzeniach, takich jak komputery i urządzenia mobilne. Są one odpowiedzialne za cały rozwoju, testowania i konserwacji oprogramowania.

programiści muszą mieć kreatywność techniczną potrzebną do rozwiązywania problemów jednoznacznie. Muszą być biegły w językach komputerowych, które są używane do pisania kodu programów.

umiejętności komunikacyjne są niezbędne dla zapewnienia niezbędnych informacji i wiedzy od użytkowników końcowych o tym, jak program działa.

Według Bureau of Labor Statistics (BLS) , programiści uzyskał średni dochód $ 103560 w maju 2017 roku i przewiduje zatrudnienie wzrośnie o 24% od 2016 do 2026, o wiele szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów.

Administrator bazy danych

Administratorzy baz danych analizy i oceny danych potrzeby użytkowników. Ich rozwoju i poprawy zasobów danych do przechowywania i pobierania informacji krytycznej.

Potrzebują oni umiejętności rozwiązywania problemów z informatyki dur skorygować ewentualne nieprawidłowości w bazach danych i modyfikować systemy jak potrzeb użytkowników ewoluować.

Zgodnie z BLS , administratorów baz danych uzyskał średni dochód w wysokości $ 87020 w maju 2017 roku i przewiduje zatrudnienie wzrośnie o 11% od 2016 do 2026 roku, czyli szybciej niż średnia.

Inżynier sprzętu komputerowego

inżynierowie sprzętu komputerowego są odpowiedzialne za projektowanie, rozwój i testowanie komponentów komputerowych, takich jak obwodów, routerów i urządzeń pamięciowych.

inżynierowie sprzęt komputerowy potrzebny jest połączenie kreatywności i wiedzy technicznej. Muszą być zapalonych uczniowie, którzy przebywają na górze pojawiających się tendencji w dziedzinie stworzyć sprzęt, który może pomieścić najnowsze programy i aplikacje.

inżynierowie sprzęt komputerowy musi mieć wytrwałość, aby wykonać kompleksowe testy systemów, raz po raz, aby upewnić się, czy sprzęt działa prawidłowo.

Zgodnie z BLS , inżynierowie sprzętu komputerowego uzyskał średni dochód $ 115120 w maju 2017 roku i przewiduje zatrudnienie wzrośnie o 5% od 2016 do 2026 roku, o tak szybko, jak średnia.

Analityk systemów komputerowych

analitycy systemów komputerowych oceny systemów informatycznych danej organizacji i zaleca zmiany sprzętu i oprogramowania w celu zwiększenia efektywności firmy.

Ponieważ praca wymaga regularnej komunikacji z menedżerów i pracowników, analityków systemów komputerowych muszą mieć silne umiejętności interpersonalne. Systemy analitycy muszą stanie przekonać personel i kierownictwo do przyjęcia rozwiązań technologicznych, które spełniają potrzeby organizacyjne.

Również analitycy systemy muszą ciekawość i pragnienie ciągłego uczenia się śledzić trendy w technologii i systemów badawczych najnowocześniejszych.

Systemy analitycy muszą również umiejętności biznesowych wiedzieć, co jest najlepsze dla całej organizacji. W rzeczywistości, są podobne tytuły pracy analityków biznesowych oraz analityków systemów biznesowych.

Zgodnie z BLS , analitycy systemów komputerowych uzyskał średni dochód w wysokości $ 88.270 w maju 2017 roku i przewiduje zatrudnienie wzrośnie o 9% od 2016 do 2026 roku, o tak szybko, jak średnia.

Architekt sieci komputerowej

Komputer architekci sieci projektowania, wdrażania i utrzymania sieci i transmisji danych, w tym systemów sieci lokalne, sieci rozległych, extranet oraz intranet. Oni ocenić potrzeby organizacji w celu wymiany danych i komunikacji.

Ponadto architekci sieci komputerowej oceny produktów i usług dostępnych na rynku. architekci sieci komputerowych systemów testowania przed wdrożeniem i rozwiązać problemy, które występują po instalacji jest na swoim miejscu.

architekci sieci komputer musi mieć umiejętności analitycznych do oceny sieci komputerowych.

Zgodnie z BLS , architekci sieci komputerowych uzyskał średni dochód w wysokości $ +104.650 w maju 2017 roku i przewiduje zatrudnienie wzrośnie o 6% od 2016 do 2026 roku, o tak szybko, jak średnia.

Twórca stron internetowych

developerzy oceny potrzeb użytkowników do zasobów informacyjnych opartych. Tworzą strukturę techniczną dla witryn i upewnij się, że strony internetowe są dostępne i łatwo pobrać za pomocą różnych przeglądarek i interfejsów.

Deweloperzy witryn internetowych struktury, aby zmaksymalizować liczbę odsłon i użytkowników poprzez optymalizację wyszukiwarki. Muszą mieć możliwość komunikacji i kreatywności, aby upewnić się, że strona spełnia potrzeby swoich użytkowników.

Zgodnie z BLS , developerzy uzyskał średni dochód $ 67990 w maju 2017 roku i przewiduje zatrudnienie wzrośnie o 15% od 2016 do 2026, o wiele szybciej niż średnia.

Analityk Bezpieczeństwa Informacji

Analitycy bezpieczeństwa informacji tworzyć systemy do ochrony sieci informacyjnych i stron internetowych z cyberatakami i innych naruszeń bezpieczeństwa. Ich obowiązki obejmują również badania trendów w dziedzinie bezpieczeństwa danych, aby przewidywać problemy i instalujemy aby uniknąć problemów, zanim one wystąpią.

analitycy bezpieczeństwa należy również silne umiejętności rozwiązywania problemów w celu zbadania naruszeń ustalenia przyczyn i modyfikować lub naprawy systemów bezpieczeństwa.

Zgodnie z BLS , analitycy bezpieczeństwa informacji, uzyskał średni dochód $ 95510 w maju 2017 roku i przewiduje zatrudnienie wzrośnie o 28% od 2016 do 2026, o wiele szybciej niż średnia.

Komputerowe i informacyjne badawcze Naukowcy

Komputer i badawcze informacji naukowcy wymyślić i zaprojektować nowe podejścia do komputerów i znalezienie nowych zastosowań dla istniejących technologii. Uczą i rozwiązywania złożonych problemów w informatyce dla biznesu, nauki, medycyny i innych dziedzin.

Komputerowe i informacyjne naukowców napisać algorytmy, które są używane do wykrywania i analizowania wzorców w bardzo dużych zbiorów danych. Niektórzy naukowcy badawcze komputer i informacje tworzenia programów, które kontrolują roboty.

Zgodnie z BLS , naukowców komputer i informacje uzyskał średni dochód w wysokości $ 114.520 w maju 2017 roku i przewiduje zatrudnienie wzrośnie o 19% od 2016 do 2026, o wiele szybciej niż średnia.

Komputer i systemy informatyczne Menedżerowie

Zarządzający systemy komputerowe i informacyjne analizowania potrzeb technologicznych firmy i nadzorować wdrażanie odpowiednich systemów danych. Muszą być w stanie ocenić oprogramowanie, sprzęt, sieci i innych zasobów technologicznych na zakup lub wytworzenie.

Ponieważ menedżerowie systemy komputerowe i informacyjne zatrudnić, pociąg i nadzorowanie personelu, umiejętności interpersonalne są niezbędne w tej roli. Muszą być silni liderzy, którzy mogą skutecznie komunikować się ze swoimi pracownikami.

Zgodnie z BLS , kierownicy Systemy komputerowe i informacyjne uzyskał średni dochód $ 139220 w maju 2017 roku i przewiduje zatrudnienie wzrośnie o 12% od 2016 do 2026 roku, szybciej niż średnia.

IT Project Manager

Kierownicy projektów w  branży IT koordynować wysiłki zespół programistów i analityków  do realizacji projektów. Analizują również problemy techniczne dla swojej firmy lub organizacji klienta, proponując rozwiązania i wskazówki, aby zwiększyć wydajność.

Umiejętności rozwiązywania problemów oraz szeroka znajomość technologii i systemów komputerowych pomóc Informatyki majorsexcel w tej roli. Silne umiejętności komunikacyjne są konieczne do rozszyfrowania potrzeb użytkowników i przekazać dane techniczne dla programistów.

Według PayScale, kierownicy projektów zarobić średni dochód w wysokości $ 86126.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *