Co robi Special Education Nauczyciel zrobić? Wynagrodzenie, wymagane umiejętności, & More

Posted on

Co robi Special Education Nauczyciel zrobić? Wynagrodzenie, wymagane umiejętności, & More


Specjalne nauczyciele wychowania nadzoruje edukację i kształcenie uczniów niepełnosprawnych fizyczne, emocjonalne, psychiczne i uczenia się. Oni projektować i prowadzić lekcje ukierunkowane na indywidualne potrzeby i możliwości uczniów pod ich nadzorem. Specjalne nauczyciele wychowania uczyć na poziomie przedszkolnym, podstawowych, gimnazjalnych i licealnych.

Około 439.300 specjalne nauczyciele wychowania byli zatrudnieni w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku.

Szczególne obowiązki i obowiązki kształcenia nauczycieli

obowiązki nauczycieli szkół specjalnych może się różnić w zależności od stopnia ich uczyć i gdzie są zatrudnieni, ale pewne wspólne obowiązki obejmują:

 • Współpracę z innymi nauczycielami w klasie, psychologów szkolnych, trudności w uczeniu się specjalistów, specjalistów mowy / słuchu i szkolnych pracowników socjalnych w celu zapewnienia zintegrowanego planu rozwoju zdolności uczniów.
 • Ustaw uczenia cele dla każdego studenta, oceny ich postępów i nagrywać swoje oceny.
 • Aktualizować rodziców o postępach uczniów i pozyskanie wsparcia z kontrolą rodzicielską zachowanie i spraw działań mających na celu ich uzupełnienie lekcji w klasie.
 • Nadzorowanie i szkolenie asystentów.
 • Plan pomocy dla przejścia swoich uczniów do życia wytwórczych po ukończeniu szkoły średniej.

Wynagrodzenie nauczyciela edukacji specjalnej

Specjalne nauczyciele wychowania zarobić na równi z innymi nauczycielami, pomimo dodatkowych wyzwań i obowiązków.

 • Mediana rocznego wynagrodzenia: $ +59.780 ($ 28.74 / godzina)
 • Top 10% rocznego wynagrodzenia: Więcej niż $ 97070 ($ 46.67 / godzina)
 • Dno 10% rocznego wynagrodzenia: Mniej niż $ +39.680 ($ 19.08 / godzina)

Źródło: US Bureau of Labor Statistics , 2018

Edukacja, szkolenia i certyfikacja

Ta kariera wymaga zarówno edukację i czasami certyfikacji.

 • Wykształcenie: Specjalne nauczyciele wychowania w szkołach publicznych, potrzeba co najmniej tytuł licencjata. Niektórzy nauczyciele otrzymują tytuł licencjata w szczególności w zakresie edukacji, a nawet edukacji specjalnej. Niektóre państwa wymagają kandydatów do certyfikacji posiadać tytuł magistra pedagogiki specjalnej. Wiele okręgów szkolnych stwierdzić preferencję dla kandydatów z wykształceniem mistrza.
 • Szkolenie i doświadczenie: Wielu nauczycieli Pedagogiki Specjalnej musi wypełnić pewną liczbę godzin nauczania studentów przed coraz certyfikat. Specjalne nauczyciele wychowania może dowiedzieć się, jak planować lekcje i zarządzać klasie pod nadzorem nauczyciela ołowiu podczas nauczania studentów.
 • Certyfikat: Większość państw wymaga osoby zdać egzamin certyfikacyjny. Prywatni nauczyciele potrzebują licencjat, ale nie koniecznie muszą być certyfikowane. Niektórzy nauczyciele dostać swoje licencje w poszczególnych kategoriach niepełnosprawności, takich jak zaburzenia zachowania lub autyzmu.

Specjalne kształcenie nauczycieli Umiejętności i Kompetencji

Istnieje wiele specjalnych umiejętności specyficzne dla nauczycieli wychowania, w tym empatii, cierpliwości i organizacji.

 • Umiejętności krytycznego myślenia: Specjalna edukacja musi dokładnie ocenić postępy uczniów i dostosować zajęcia do ich potrzeb.
 • Cierpliwość: Uczniowie często wymagają różnych metod nauczania i nie zawsze są natychmiast reagować na jego otrzymania. Może to być trudne zadanie, a także możliwość, aby cofnąć się na chwilę i wziąć głęboki oddech może być krytyczny.
 • Umiejętności komunikacyjne: nauczyciele muszą być w stanie komunikować się z rodzicami, innymi nauczycielami i administratorów, oprócz dzieci pozostających pod ich nadzorem.
 • Innowacja: Nie każdy z tych dzieci może być prowadzone w taki sam sposób. Dobrym specjalny nauczyciel edukacji będzie w stanie wyobrazić sobie różne sposoby dotarcia do studentów i kierowanie ich do postępu.

Perspektywy pracy

Oczekuje się, że zatrudnienie nauczycieli szkół specjalnych rośnie w tempie około 8% od 2016 do 2026 roku, tak szybko, jak średnia dla wszystkich zawodów. Spowodowane jest to bardziej efektywne i wcześniejszych badań przesiewowych i identyfikacji różnymi niepełnosprawnościami fizycznymi, emocjonalnymi, psychicznymi i uczenia się.

Ważne : federalne i stanowe przepisy wymagają okręgów szkolnych w celu zapewnienia bezpłatnej edukacji dla uczniów niepełnosprawnych, więc istnieje stałe zapotrzebowanie na tych nauczycieli.

Środowisko pracy

Wielu nauczycieli Kształcenie specjalne działają w szkołach publicznych i prywatnych w podstawowych, średnich i wysokich poziomach kształcenia, ale może również uczyć w centrach usług pielęgnacyjnych dla dzieci. Inni pracują dla programów mieszkaniowych i dziennych, które służą potrzebom osób uczących się lub szczególnych lub w agencji środowiskowych, które uzupełniają się z instrukcją dostarczoną przez szkołach.

W każdym środowisku, ten zawód może uplifting i satysfakcję, ale również może być emocjonalnie trudne i stresujące. To może być trudne fizycznie, a także gdy ma do czynienia z dziećmi z niepełnosprawnością ruchową.

Plan pracy

Większość nauczycieli wychowania specjalne działają w dniach szkolnych oraz w czasie godzin szkolnych, ale mogą one pracować po godzinach szkolnych, jak również do papierów klasy i zająć się zadaniami administracyjnymi. Specjalne nauczyciele wychowania mają zazwyczaj latem off, choć niektóre szkoły mają letnie programy szkolne, które mogą wymagać dodatkowych miesięcy w pracy. Nauczyciele są typowo off przerwy w środku zimy i wiosny, jak również przerw.

Porównując podobne oferty

Niektóre podobnych miejsc pracy i ich średnia roczna płaca obejmują:

 • Pracownik opieki nad dzieckiem : $ 23.240
 • Liceum nauczyciel : $ 60320
 • Bioenergoterapia : $ 84.270

Źródło: US Bureau of Labor Statistics , 2018

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *