Jak uzyskać entry-level Wydawnicza Job

Posted on

Jak uzyskać entry-level Wydawnicza Job

Jak masz pracę entry-level w wydawnictwie?

Oczywiście, istnieje wiele publikowane wskazówki jak napisać CV czyli jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej pracy entry-level. Ale przemysł wydawniczy książka ma swój własny zestaw parametrów dla pracownika wannabe. Oto konkretne porady jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej wydawniczej.

Zapoznania się z listy Indywidualny nadruk na

Przedsionki lub Riverhead Books? W ramach dużego wydawcy, każdy odcisk ma własną osobowość. Przejdź do trybu online i spojrzeć na rodzaje książek są wydawnictwa. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli naprawdę kochasz swojego badanych do listy. Ale przynajmniej znaleźć coś pociągającego w książkach chcesz być teoretycznie pracujących i być przygotowanym do dyskusji dlaczego.

publikowanie książek, podobnie jak wielu branżach mediów, zasadza się na pasji do jego wyrobu pasji ludzi, którzy publikują książki, a także pasję ludzi, którzy je tworzą. wydawnicze książka ludzie generalnie doceniają pasję do książek i czytelnictwa w swoich pracowników.

Należy również pamiętać, że każdy odcisk ramach każdego wydawnictwa zwykle mają odrębną osobowość. Jeżeli jesteś miłośnikiem książek, należy zwrócić uwagę na kolofonu na grzbiecie swoich ulubionych książek. Skąd oni są? Może powinieneś tam wywiad.

Co wiemy na temat najnowszego The New York Times listach bestsellerów

… zwłaszcza książki od wydawcy i nadrukiem z którymi jesteś wywiadów. „ New York Times bestsellerem” jest skrótem przemysł dla najlepiej sprzedających się książek, a każdy zwraca uwagę. Powinieneś też.

Być w stanie rozmawiać o książkach pan czytał dla przyjemności

Oczywiście, czytasz książkę w tej chwili. Być w stanie mówić inteligentnie o książce jesteś teraz czyta, ostatniej książki czytać, ulubionej książki z ostatnich sześciu miesięcy, a swoje ulubione klasyki. Jeśli nie czytasz książkę lub nie czytać jedną w ciągu ostatnich kilku miesięcy, warto pomyśleć o poszukiwaniu innej branży.

Bądź elastyczny O Co Book Publishing Departament Może dla ciebie

Podczas rozmowy z młodymi ludźmi, którzy chcą pracować w wydawnictwie, wydaje się, że zdecydowana większość młodych angielsko-wielkich miłośników książek aspirują do pracy w szeregach działu książka redakcyjnego. ludzie ci powinni przeczytać o tym, jak książka wychodzi z rękopisu w procesie redakcyjnym, aby uzyskać wgląd w to, co część edycja pracy pociąga za sobą.

Często Wydawnicza kandydaci uważają, że są one lepiej dostosowane do innego działu wydawniczej. Dopóki kochasz książki, tam jest dział do własnych osobowości. Rozważyć te czynniki przy ubieganiu się o pracę wydawniczym książka entry-level:

 • Jesteś osoba?
  Jeśli chcesz do czynienia z ludźmi-stale-pracy w książce reklama może być dobre dla Ciebie.
 • Czy szczegół zorientowane i jak wszyscy się być na czasie?
  Chociaż te cechy będą dobrze służyć wszędzie, urząd redaktor naczelny zależy pomagając zachować wszyscy z harmonogramem produkcji książek i poruszając się dużą ilością szczegółów, gdy autorzy lub redaktorzy nie są zgodnie z harmonogramem (co zdarza się często).
 • Czy jesteś projektantem?
  Ponadto, aby zarezerwować kurtki, twórczy dział jest miejscem, gdzie można wykorzystać swoje umiejętności w miejscu ich sprzedaży, reklam i innych książek elementów promocyjnych.
 • Kochasz technologii?
  Dzisiejsze dział produkcji książka wymaga znajomości ebook, jak również technologie druku, przygotowanie plików, i tym podobne. Ponadto, definicja „publikacji książkowej” wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat, i nie ogranicza się do tradycyjnych wydawców i książek drukowanych. Jest bardziej dla ludzi potrzebujących tech-centric w publikacji niż kiedykolwiek wcześniej.
 • Lubisz być zza biurka?
  Powtórzeń sprzedaży książek wydawcy zadzwonić na rachunkach tak różne, jak Barnes & Noble i Amazon.com niezależnych księgarzy i ogólnie dostać, aby przejść do konferencji sprzedażowych książce wydawcy i handlu pokazuje jak regionalnych targów stowarzyszenie lub nawet BookExpo Ameryce.

Oczywiście, wydawców książek mają „zwykłe” działów firmowych, takich jak zasoby ludzkie. A jeśli jesteś numer pożerające lub tech-naukowy kochanka książka, nie finanse, rachunkowość i technologie informacyjne (IT), zbyt.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *