Wznowienie Cel Przykłady i wskazówki na temat pisania

Posted on

 Wznowienie Cel Przykłady i wskazówki na temat pisania


Niektóre osoby poszukujące pracy wybrać zawierać cel CV w swoich CV. Obiektyw resume stwierdza swoje cele zawodowe. To może być tak proste, jak podając żądany tytuł pracy, czy może pokazać, gdzie byłeś i gdzie masz nadzieję, aby przejść w swojej karierze. Kiedy należy użyć cel, a kiedy można wykluczyć go ze swojego CV?

Niektórzy mówią, że celem nie jest już konieczne są w życiorysie – w najlepszym razie, są one zbędne, a co gorsza, są nieaktualne. Jednak celem resume, która koncentruje się na swoje umiejętności i zdolności może rzeczywiście zwiększyć swoje CV przez pracodawców przekonując, że wiesz, co chcesz zrobić i że masz umiejętności potrzebne do pracy.

Jaki jest cel CV?

Celem CV jest zestawienie swoich celów dotyczących zatrudnienia, zwykle notowanych na górze CV. Obiektyw CV jest zwykle długo jeden lub dwa zdania.

Kiedy używać cel skrócie

Ponownie, niektórzy eksperci kariery znaleźć cele CV nieaktualne. Jednak są chwile, kiedy celem wznowienia może być bardzo przydatne. Kiedy chcesz podkreślić, że jesteś ambitny, że wiesz, co chcesz w karierze, albo że masz umiejętności dla określonej pracy, można skorzystać z celem wznowienia.

Wskazówka : Jeden konkretny czas można użyć celu wznowienia jest podczas zmiany kariery.

Obiektyw CV może wyjaśnić, dlaczego mają kwalifikacje do pracy, nawet jeśli nie mają wiele pokrewnych doświadczenia.

Dopasuj swój cel do pracy

Najskuteczniejszym cel jest jeden, który jest dostosowany do zadania, które się ubiegamy. Stwierdza, jaką karierę szukasz i jakie umiejętności i doświadczenia masz które sprawiają, że idealnie nadaje się do tej kariery. Obiektyw CV może również obejmować gdzie byliście i gdzie chcesz iść w swojej karierze.

Na przykład, może to stwierdzić, niektóre z ostatnich osiągnięć, a następnie przejść do rodzaju dokonań masz nadzieję osiągnąć w przyszłości (idealnie, osiągnięcia chcesz osiągnąć dla firmy się ubiegamy się).

Ostatecznie, podając cel nie jest obowiązkowe, ale może pomóc przekonać pracodawców, że wiesz, czego chcesz i są zaznajomieni z tej branży.

Jak napisać Strong Resume Cel

Jeśli to cel w swoim życiorysie, ważne jest, aby dostosować celu wznowienia dopasować stanowisko się ubiegamy. Bardziej szczegółowe jesteś, tym większe masz szanse być uznane za zadania, które są zainteresowane w. Jest to dobry pomysł, aby napisać nowy cel CV dla każdego zadania, które mają zastosowanie do.

Kiedy Tworząc swój cel CV, należy skupić się na konkretnych umiejętności i doświadczenia, które są bezpośrednio związane z pracą. Innym skutecznym rozwiązaniem jest to słowo z pracy z listą w celu wznowienia. Nie tylko może to zwiększyć szanse na swoje CV uzyskiwanie zabierani przez system śledzenia wnioskodawcy spółki; może też podkreślić, jak twoje kwalifikacje dostosowanie zadanie wpisie.

Należy również stwierdzić jedynie cele zawodowe, które są wykonalne w firmie. Na przykład, jeśli w końcu chcesz stać się redaktor naczelny w czasopiśmie, ale starasz się o pracę w gazecie, nie określają tego. Skupić się na jak chcesz się rozwijać w firmie.

Jednym z niebezpieczeństw cel CV jest to, że można skupić się zbytnio od tego, co chcesz w swojej karierze, a za mało o tym, jak będzie dodać wartość dla firmy. Dlatego też, podczas gdy twój cel CV powinno zawierać informacje na temat kariery, że chcesz, chcemy także, aby wyjaśnić, dlaczego jesteś idealnym kandydatem do pracy. Krótko zawierają żadnych informacji, który podkreśla swoje doświadczenie, w tym swoich lat w branży, konkretnego zestawu umiejętności i innych kwalifikacji. Obejmują przykłady sposobów można dodać wartość lub nawet poprawić firmę.

Na przykład, wspominając swoje dziesięć lat skutecznie redukujących budżetów i stanu, który chcesz zastosować te umiejętności do budżetu organizacji.

Próbka Resume Celu Stwierdzenia

 • Szukam stanowisko w XYZ Company, gdzie mogę zmaksymalizować 10+ lat zarządzania, kontroli jakości, rozwój programu i doświadczeniem szkoleniowym.
 • Szukam pozycję jako asystent praktyki klinicznej dla organizacji utrzymania zdrowia, wykorzystując moje nagradzane umiejętności pisania, badawczych i przywódczych.
 • edukacja nauczyciel szuka miejsca przy małej niezależnej szkoły, gdzie mogę złożyć moje pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu i rozwoju swoich umiejętności nauczania.
 • Kierownik Działu Obsługi Klienta poszukuje możliwość wykorzystania moich umiejętności obsługi klienta i zarządzania w celu poprawy zadowolenia klientów.
 • Szukasz miejsca, w którym można zintegrować strategie, aby rozwinąć i poszerzyć istniejące sprzedaży klientów, marka i rozwój produktu oraz poparcia mediów.
 • Stanowisko Search engine optimization, gdzie mogę wykorzystać moje umiejętności i doświadczenie SEO, aby zwiększyć ruch na stronie i szukać umieszczenie silnika i zastosować moje 15-letnie doświadczenie IT.
 • Aby uzyskać pozycję, która pozwoli mi wykorzystać moje silne umiejętności organizacyjne, nagradzaną wykształcenie i zdolność do pracy z ludźmi.

Resume próbki z obiektywem

To jest przykładowy życiorys z celem.

John Wnioskodawca
999 Main Street
New York, NY 10001
(123) 555-1234
john.applicant@email.com

KARIERA CEL

Nauczyciel szuka miejsca przy małej niezależnej szkoły, gdzie mogę złożyć moje pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu, STEM nauczania zorientowanego, technologii i rozwoju umiejętności nauczania do wspierania wzrostu i sukcesu uczniów.

CORE KWALIFIKACJE

 • Adept w tworzeniu pozytywnych, zaangażowanie i wspierające środowisko uczenia się dla uczniów z różnych środowisk.
 • Silny team building i współpracy talentów, łatwo współpracy z nauczycielami, dyrektorami, rodziców i personelu pomocniczego w celu identyfikacji potrzeb uczniów, problemy adresowych oraz promowanie ducha szkoły.
 • Chętnie pracują po godzinach oraz w weekendy, aby zapewnić sukces imprez pozalekcyjnych, sportowych i pozyskiwania funduszy.
 • Zawieś bieżące K-8 certyfikat nauczania; aktywnym członkiem NAI, AFT, ASCD i CEC.
 • Biegle w mowie i piśmie hiszpański; dobrze zorientowani w wykorzystaniu SmartBoard i technologii adaptacyjnych uczenia się.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
LAKESIDE ACADEMY, Stamford, CT
Elementary Teacher, wrzesień 2016-Present

Budowa i wdrożenie dynamicznych i atrakcyjnych plany lekcji dla 1, 2, i 3 równiarki, uczy się do 25 uczniów w każdej klasie. Współpracę z rówieśnikami, aby dostarczać wspólne lekcje i koordynację działań studenckich przedstawieniach, w tym sezonowe rocznego „Fun Run”, i targów naukowych. Komunikować się codziennie z rodzicami w celu zapewnienia informacji zwrotnej odnośnie osiągnięcia uczniów i rozwiązywać problemy behawioralne.

 • Grał kluczową rolę w poprawie wyników uczniów w standardowych testach o 38% w umiejętności i 29% w matematyce.
 • Championed wprowadzanie nowych technologii adaptacyjnego uczenia się, aby lepiej służyć do indywidualnych potrzeb uczniów.
 • Sponsorowana po szkole hiszpański klub i przygotowane studentów do udziału w Odysei Umysłu.
 • Otrzymał trzy nagrody „najlepszym nauczycielem”.

EDUKACJA

Bachelor of Arts w podstawowej edukacji (2015); GPA 3,9
Clemson University, Clemson, South Carolina
Lista Deana; Ukończył z wyróżnieniem

Inne opcje dla Zaczynając swoje CV

Oświadczenie Podsumowanie
Alternatywą użyciem obiektywu w CV jest użycie profil CV, zwany także oświadczenie podsumowujące resume lub oświadczenie o kwalifikacjach, które jest krótkie podsumowanie umiejętności i doświadczeń pisanych dla konkretnego otworu pracy. W przeciwieństwie do celu wznowienia, profil resume skupia się bezpośrednio w jaki sposób można korzystać i dodać wartość do firmy, zamiast własnych celów zawodowych.

Branding Oświadczenie
Inną opcją jest dodanie CV oświadczenia brandingu CV. To stwierdzenie jest krótszy niż profilu CV lub cel – około 15 słowa – i podkreśla swoje najważniejsze sukcesy i umiejętności.

Nagłówek
Wreszcie trzecia opcja jest nagłówek resume, znany również jako tytuł CV. To jest nawet krótszy niż oświadczeniu resume marki. Jest to zdanie, które wyjaśnia swoje umiejętności i doświadczenie zawodowe.

Jak wyznaczyć cel, nagłówek, lub oświadczenie o CV

Można również zawierać więcej niż jeden z nich w swoim CV. Na przykład, można obejmować zarówno nagłówek CV i profil resume (z nagłówkiem bliżej szczytu CV).

Wskazówka : Którykolwiek z tych opcji zdecydujesz się zrobić, należy umieścić ją w kierunku górnej części CV, pod nazwą i informacjami kontaktowymi.

Upewnij się zachować swoje informacje zwięzły i użyć słów kluczowych z pracy z listą w swoim oświadczeniu. Nawet z celem CV, profil, rachunku marki lub nagłówek, CV powinno nadal mieści się na jednej stronie, jeśli to możliwe. Wreszcie, należy pamiętać, aby napisać nowe oświadczenie dla każdego zadania, które ubiegać się tak, że pracodawca widzi, co sprawia, że ​​dobre dopasowanie dla tego konkretnego zadania.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *