Jak rozwijać Bramki dla stażu

Posted on

 Jak rozwijać Bramki dla stażu


Wszyscy się wciągnąć w wyścigu do lądowania staż. Zanim zaczniemy proces aplikacji, mamy zazwyczaj zrozumieć znaczenie staż. Wiemy, że będzie się nam doświadczenie w świecie rzeczywistym, pomagają budować nasze CV, wprowadzić nas do kontaktów zawodowych oraz uczynić nas bardziej konkurencyjne kandydatów na rynku pracy. Często ludzie się tak zmieciony w procesie aplikacyjnym stażowego, że zapominają dlaczego chcieli staż w pierwszej kolejności. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów, aby upewnić się, że tworzyć cele dla siebie w pozycji stażu i pozostawić możliwość poczucia się jak osiągnąć to, co określone zrobić.

Pomyśl o tym, dlaczego chciał Internship

Tak, istnieje kilka powodów, dla których wszyscy chcemy stażysta. Ale jeśli już zrobić wiele staży, powód nie może być jako budowniczy CV. Jeśli już zdecydowaliśmy się na ścieżce kariery, nie może być staż do eksperymentowania z różnymi kariery. Ważne jest, aby ustalić swoją przyczynę robi staż. Na przykład, może jesteś rozdarty pomiędzy dwoma różnymi rodzajami pracy; imprezy promocyjne. Jesteś internowania w przestrzeni reklamowej, aby zobaczyć, czy jest to pole, które naprawdę cieszyć.

Czy istnieje konkretnych umiejętności chcesz zdobyć?

Jest tam jeden szczególności umiejętności, które mieli nadzieję uzyskać z tego stażu? Na przykład, jeśli robisz staż reklamową, może chcesz dowiedzieć się, jak napisać prasowych lub zimno nazywają media. Te szczególne umiejętności to powinno zostać poproszony o w początkowym procesie wywiad. Ponadto, upewnij się czytać listę Staż w całości i szukać informacji na temat tej umiejętności. Jeżeli nie jesteś pewien, czy będzie nauczał, że specyficzne umiejętności, poprosić pracodawcę, czy można z nimi rozmawiać.

Można zapytać, czy istnieje możliwość, aby dowiedzieć się, jak napisać informację prasową lub cień ludzi robi zimno połączeń lub połączeń skoku.

Jakie wrażenie próbujesz zrobić?

Przed rozpoczęciem stażu, należy zadać sobie pytanie, jak chcesz personelu w firmie do pamiętam. Jakie są konkretne słowa, które chcą korzystać z tej spółki, opisując swoją wydajność? Zrób listę tych słów i myśleć o tym, co można zrobić, na co dzień, by zrobić dobre wrażenie. Oto pomysł słów, które chcesz pracodawca użyć przy opisywaniu wam: profesjonalny, przyjazny, pomocny, kreatywnych, innowacyjnych, odpowiedzialnych i rzetelnych. Jako przykład, niektóre działania mogą podjąć, jako stażysta być powiedziane na temat korzystania z tych słów może zawierać; jest punktualny, uczestnicząc w sesjach burzy mózgów, pomagając każdemu, witając każdy każdego ranka, przyspieszenie, gdy inni nie, przybywających wcześnie i pobyt późno.

Jak masz zamiar przedłużyć wpływ tego doświadczenia?

Tak, staż trwa tylko semestr długi, jednak chcesz to doświadczenie, aby wpłynąć na resztę swojego życia zawodowego. Jednym ze sposobów na to jest poprzez budowanie relacji silny, poniżej-the-powierzchniowych. Sprawdź książki  Wszystko działa, nie płacić  za odniesienie. Chcesz trochę czasu na zbudowanie relacji ze swoimi współpracownikami, zrozumieć, co ich napędza i pielęgnować te relacje długo po stażu. Nasza ostateczna porady ekspertów jest pozostać w kontakcie z kontaktów zawodowych co najmniej trzy razy w roku.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *