8 Przyczyny Praca w domu – korzyści związanych z pracą w domu

Posted on

8 Przyczyny Praca w domu - korzyści związanych z pracą w domu

Praca w domu ma swoje wzloty i upadki, ale dla większości z nas plusy przewyższają minusy pracy w domu. Chociaż nasze ścieżki kariery, konfiguracje biur domowych i opieki nad dziećmi może być bardzo różna, przyczyny telepracowników dla pracy w domu są bardziej spójne.

Spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi

Praca w domu pozwala być częścią rutyny swoich dzieci w ciągu dnia; nie tylko rano, wieczorami iw weekendy. Można zrobić sobie przerwę na lunch ze swoim dzieckiem i słuchać cały dzień news po powrocie do domu ze szkoły. Work-at-home rodzice nie mają nieograniczony czas ze swoimi dziećmi, ale mają częstszych możliwości, aby być z dziećmi.

Zwiększyć lub utrzymać swoje dochody

Matki, które pozostawione kariery podnieść dzieci mogą ułatwić sobie drogę z powrotem do siły roboczej przez pracę w domu. Praca w domu może oznaczać, biorąc na konsultacji pracy lub rozpoczęcia działalności gospodarczej, przy jednoczesnym zastosowaniu hands-on, z dnia na dzień styl rodzicielstwa. Albo, pracujący rodzice, którzy przemieszczają się z urzędu out-of-home do telepracy może utrzymać swoje dochody, spędzając więcej czasu w domu i zaoszczędzić na wielu kosztów pracy.

Porzucić dojazdy

Podczas podróży do pracy, masz ani czasu pracy, ani spędzać z rodziną. Praca w domu eliminuje to strata czasu pozostawia więcej czasu dla obu stron. Ponadto, nie tylko dojazdy do oporu, to jest drogie. Zaoszczędzisz pieniądze na gaz, koszty transportu publicznego i / lub ubezpieczenie samochodu i utrzymanie przez pracę w domu.

Uelastycznienie czasu pracy

Choć ludzie pracujący na własny rachunek częściej korzystać z większej elastyczności niż zdalnej pracowników, zarówno zazwyczaj mają większą kontrolę nad ich harmonogramów. Wiele osób, które pracują w domu, wybierz godziny wcześnie rano lub po dzieci poszły spać.

Zyskać poczucie kontroli i zadowolenia

Znajdź czas dla siebie, jak i swojej rodziny z oszczędności czasu, pracując w domu. Samozatrudnionych w szczególności zwiększenie poczucie kontrolowania własnego losu, ale zdalnej pracowników, którzy żonglować domu i pracy obowiązki skuteczniej zyskać poczucie równowagi. Plus dochód generowany przez pracę w domu może zrobić różnicę na luksusy, które można inaczej rezygnują.

Zaoszczędzić na kosztach opieki nad dziećmi (ewentualnie)

To niekoniecznie odnoszą się do wszystkich, ale niektórzy rodzice, którzy pracują w domu, w zależności od ich pracy i życia swoich dzieci, mogą zarobić na życie z niepełnym wymiarze czasu lub bez zewnętrznej opieki nad dziećmi. Ustalenie, ile i jaki rodzaj opieki nad dziećmi Opieka nad dziećmi, czego potrzebujesz, to działa, że ​​w swoim budżecie.

Ucieczka dynamiki społecznej Urzędu

Ten obosieczna. Niektórzy ludzie, którzy zaczynają pracę w domu przegap społeczne aspekty biurze, ale inni uważają rozpraszających niepotrzebnych spotkań, spotkań towarzyskich lub nieplanowane rozmowy na chłodniejsze wody wyciąć ich efektywność, dalsze wydłużanie czasu z dala od rodziny.

Zaoszczędzić pieniądze na ubrania i obiady

I choć nie jest to naprawdę dobry pomysł, aby pracować w piżamie, zwłaszcza z dziećmi wokół, którzy patrzą na ciebie jak na przykład, będzie prawdopodobnie wydać mniej na odzież roboczą, pracując w domu. Chyba że pakowali swój własny obiad (jeśli tak, to jedno zadanie poza listy!), Kwota wydatków na obiady i przerwy kawowe będą spadać.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *