Evde Çalışma için 8 Neden – Evde Çalışma Faydaları

Posted on

Evde Çalışma için 8 Neden - Evde Çalışma Faydaları

Evde çalışmak ‘s inişler ve çıkışlar vardır, ama çoğumuz için lehte evde çalışma eksilerini ağır basar. Bizim kariyer yolları, ev ofis kurulumları ve çocuk bakım düzenlemeleri ciddi farklılıklar olmasına rağmen, evde çalışmak için telecommuters’ nedenleri daha tutarlıdır.

daha fazla zaman Çocuklarınızla harcayın

Evde Çalışma gün boyunca çocuklarınızın rutin bir parçası olmasını sağlar; değil sabah, akşamları ve hafta sonları sadece. okuldan eve döndüğümüzde tüm günün haberleri, yeni yürümeye başlayan yemek molası almak ve duyabiliyorum. Çalışma evde oturan ailelerin çocukları ile sınırsız zamanım yok, ama onların çocukları ile olması daha sık fırsat var.

Artış veya gelirinizi korumak

Çocukların evde çalışarak geri işgücünün daha rahat geçme olabilir yükseltmek için kariyerlerini terk Anneler. Evde çalışmak hala bir hands-on, gün be gün ebeveynlik tarzı istihdam ederken, iş danışmanlık veya iş kurma alarak anlamına gelebilir. Ya da, evde daha fazla vakit ise, gelirlerini korumak ve birçok işyeri maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz evden çalışmadan dışı bir ev ofisinden hareket çalışma veliler.

gidip vazgeç

İşe giderken, sen ailesiyle ne çalışan ne de vakit konum. Evde Çalışma zaman bu atık ikisi için daha fazla zaman bırakır ortadan kaldırır. Ayrıca, sadece bir sürükle gidip edilir pahalı. Evde çalışarak gaz, toplu taşıma maliyetleri ve / veya araba sigortası ve bakım tasarruf edeceğiz.

Esnek saat çalışma

çalışanları evden daha serbest çalışan millet genellikle daha fazla esneklik keyfini rağmen, her iki genellikle programları üzerinde kontrol arttı. Evde çalışıyoruz kim Birçok sabah erken ya da çocuk yatağa gitti saatler sonra seçin.

kontrol ve memnuniyet duygusu kazanır

Kendine yanı sıra evde çalışarak kurtardı zamanla aileniz için zaman yaratın. serbest meslek Özellikle kazanç kendi kaderlerini kontrol, ama ev oynanabilecek ve sorumlulukları daha etkili bir denge duygusu kazandırmak çalışmak çalışanları evden bir duygu. Artı evde çalışarak edilen gelir, aksi halde bırakmak olabilir lüks bir fark yaratabilir.

(Muhtemelen) çocuk bakım maliyetlerinde tasarruf

Bu mutlaka herkes için geçerli değildir, ancak, evde çalışan işlerini ve çocuklarının yaşına bağlı olarak bazı ebeveynler, bir yarı zamanlı ya da hiçbir dış çocuk bakımı ile yaşayan kazanabilirsiniz. çok çocuk bakımı ve ihtiyacınız çocuk bakımı ne tür, sonra bütçesine bu işe nasıl belirlenmesi.

ofisin sosyal dinamikleri Kaçış

Bu seferki her iki yönde keser. Evde çalışmaya başlamadan Bazı insanlar bir ofisin sosyal yönlerini özledim, ama diğerleri daha uzakta aileden süresini uzatma, verimliliklerini kesti su soğutucu gereksiz toplantılar, sosyal toplantılar veya programsız sohbetlerin dikkat dağıtıcı hissediyorum.

giysi ve öğle üzerinde tasarruf

Gerçekten özellikle bir örnek olarak size bakmak kimin etrafında çocuklarla, senin pijama çalışmak için iyi bir fikir olmasa Ve, büyük olasılıkla evde çalışarak iş giysilerini az harcar. (Böylece, bu senin liste dışı bir görev ise!) Kendi öğle ambalaj edildi sürece, öğle ve kahve molası harcama tutarı azalacaktır.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *