8 iemesli Darbs mājās – priekšrocības darbam mājās

Posted on

8 iemesli Darbs mājās - priekšrocības darbam mājās

Darbs mājās ir tā kāpumus un kritumus, bet lielākā daļa no mums to plusi atsver mīnusus strādāt mājās. Kamēr mūsu karjeras ceļi, mājas biroja uzstādījumus, un bērnu aprūpes pasākumi var ievērojami atšķirties, telecommuters ‘iemesli strādāt mājās ir vairāk konsekventi.

Pavadīt vairāk laika ar saviem bērniem

Darbs mājās, ļauj būt daļa no jūsu bērnu rutīnas visas dienas garumā; ne tikai rīta, vakaros un brīvdienās. Jūs varat veikt pusdienas pārtraukumu ar savu bērnu un dzirdēt visu dienu ir ziņas, kad viņi saņem mājās no skolas. Work-at-home vecākiem nav neierobežotas laiku kopā ar saviem bērniem, bet tie ir biežāk iespēju būt kopā ar saviem bērniem.

Palieliniet vai saglabāt jūsu ienākumiem

Mātes kas atstāja karjeru paaugstināt bērni var atvieglot savu ceļu atpakaļ uz darbaspēku, strādājot mājās. Darbs mājās varētu nozīmēt, ņemot par konsultantu darbu vai uzsāktu uzņēmējdarbību, vienlaikus izmantojot arī roku-on, dienas līdz dienai vecāku stilu. Vai, strādājoši vecāki, kas pārvietojas no ārpustiesas mājas biroja teledarbu var saglabāt savus ienākumus, bet tērēt vairāk laika mājās un saglabāt daudzas darba vietas izmaksas.

Padoties apmainīt

Kad jūs doties uz darbu, jūs ne darba, ne pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Darbs mājās novērš šī laika izšķiešana atstāj vairāk laika gan. Tāpat, ne tikai braukā vilkšanas, tas ir dārgi. Jūs ietaupīsiet naudu par gāzi, sabiedriskā transporta izmaksas, un / vai automašīnu apdrošināšanu un uzturēšanu, strādājot mājās.

Strādāt elastīgu darba laiku

Lai gan pašnodarbinātie ļaudis bieži baudīt lielāku elastību nekā teledarbu darbiniekiem, gan parasti ir lielākas iespējas kontrolēt savus grafikus. Daudzi, kas strādā mājās, izvēlēties stundas agri no rīta, vai arī pēc tam, kad bērni ir aizgājuši gulēt.

Iegūt sajūtu kontroles un apmierinājums

Veikt laiku sev, kā arī jūsu ģimenes ar laiku saglabāts, strādājot mājās. Pašnodarbinātajiem jo īpaši veidot sajūta kontrolēt savu likteni, bet teledarbu darbiniekiem, kuri žonglēt mājās un darba pienākumus efektīvāk iegūt sajūtu līdzsvaru. Plus, strādājot mājās ģenerē ienākumus var veikt atšķirība greznību, ka jūs citādi varētu atteikties.

Ietaupiet naudu par bērnu aprūpes izmaksas (iespējams)

Tas ne vienmēr attiecas uz visiem, bet daži vecāki, kas strādā mājās, atkarībā no savas darbavietas un vecumu bērniem, var nopelnīt iztiku ar nepilna laika vai nav ārpus bērnu. Nosakot, cik daudz bērnu un kāda veida bērnu jums ir nepieciešams, un pēc tam strādāt, ka jūsu budžetā.

Escape birojā sociālos dinamiku

Tas viens samazina abos virzienos. Daži cilvēki, kas sāk strādā mājās garām sociālos aspektus birojā, bet citi jūtas traucējošos nevajadzīgu tikšanās, sociālās pulcēšanās, vai neplānotiem tērzēšanu pie ūdens dzesētāja samazināt to efektivitāti, vēl vairāk pagarinot laiku prom no ģimenes.

Ietaupiet naudu par drēbēm un pusdienas

Un, lai gan tas tiešām nav laba ideja, lai strādātu savā PJS, jo īpaši bērniem, ap kuriem skatīties uz jums, kā piemēram, jums būs iespējams tērēt mazāk darba apģērba, strādājot mājās. Ja jūs iepakojuma savu pusdienas (ja jā, tas ir viens uzdevums, pie savu sarakstu!), Tad summa, kuru jūs tērējat pusdienām un kafijas pauzēm samazināsies.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *