Meklējot Jobs jūsu vietējā teritorijā

Posted on

Meklējot Jobs jūsu vietējā teritorijā

Meklē, lai atrastu darbu, kas ir noteiktā ģeogrāfiskā apgabalā? Varbūt jūs pārceļaties kaut jaunu, vai arī Jūs meklējat darbu tuvu mājām. Meklējot darbu savā jomā notiek virkni stratēģiju tostarp izmantojot darba meklēšanas vietnes, kurās vietējiem darba vietas, pētot vietējās kopienas dēļi, apmeklējot karjeras izstādēs savā pilsētā, kā arī pārbaudīt savu vietējo absolventu asociāciju, vai viņu mājas lapā.

Izmantojot vairākas stratēģijas, jums ir lielāka iespēja atrast darbu, kas ir piemērots tieši Jums, un ir šajā reģionā, ko vēlaties būt. Lasīt par vairāk detalizētu padomus par to, kur meklēt, lai atrastu darbu pie uzņēmumiem savā jomā.

Padomi Meklējot darbu savā nozarē

Labākais veids, kā atrast darbu savā pilsētā vai pilsētas ir izmantot vairākas stratēģijas uzreiz. Lasīt tālāk sarakstu paņēmienus izmantot, lai atrastu darbu savā nozarē. Lai gan jūs varētu izmantot visas no šīm stratēģijām, izvēlēties tos, kas ir piemērots tieši Jums.

  • Pārbaudiet Darba meklētājprogrammām: gan darba meklēšanas dzinēji būs saraksts ar darba pieejamās gandrīz visur, jūs varat darīt, meklēt darbu tieši jūsu vietējā teritorijā. Mēģiniet izmantot savu iecienītāko tiešsaistes darba meklēšanas dzinēju vai darba klāja ir “Izvērstā meklēšana” funkciju, lai norādītu pasta indeksu un / vai jūdžu rādiusā, ko esat gatavs izskatīt. Jūs varat mēģināt lielu darba meklētājprogrammu, piemēram Indeed.com vai izbraukšana nišu darba vietu, kas atbilst jūsu konkrēto nozari.
  • Apmeklēt Vietējās Darba meklēšana Sites: Ir tīmekļa vietnes, kas īpaši vērsta uz vietējo darba tirgu. Vietās, piemēram, Craigslist, Geebo un Jobing, koncentrējoties uz uzskaitītajām īpašām ģeogrāfiskām vietām darbavietas. Pārbaudiet tos atrast ierakstus, kas nevar tikt publicēta valsts darba dēļiem.
  • Pārbaudiet Uzņēmums Websites: Ja jūs zināt, ko sabiedrība jūs vēlaties darbu, izbraukšana uzņēmuma tīmekļa vietni, lai redzētu, vai tie ir kādi darba sludinājumus savā jomā. Lielāks uzņēmumi mēdz ļauj lietotājiem meklēt atverēm ar ģeogrāfisko atrašanās vietu.
    Jūs varat arī pārbaudīt darba dēļiem, kas vērsta uz konkrētiem uzņēmumiem. Piemēram, linkup meklē darbu, kas tiek publicēta uzņēmuma mājas lapas. Izmantojiet Advanced Search iespēja atrast darbu, ko uzņēmums, vai atrast darbu kādā konkrētā vietā.
  • Mēģiniet Kopienas Boards: Ja Nextdoor.com vēl nav pieejama jūsu apkārtnē, tas ir iespējams, drīzumā. Vietnē ir daudz rajonus tiešsaistē, kas ļauj šo virtuālo kopienu valdes kaimiņiem, lai sazinātos ar citiem savā tuvumā. Kaut arī tās galvenais mērķis ir dalīties noderīgu informāciju, piemēram, “Vai jūs varat ieteikt kādu labu atslēdznieks?”, Jūs atradīsiet arī vietējie iedzīvotāji, kas meklē darbiniekus saviem uzņēmumiem.
  • Pārbaudiet valsts resursi: Lielākā daļa valstu ir savas darba bankām, tālruņa un interneta katalogi, un citus resursus, kas īpaši vietējiem darba meklētājiem. Pie vēl vietējā līmenī, jūs varat pārbaudīt savu vietējo Tirdzniecības palātas tīmekļa vietni, kas parasti ir posts vietējo darba vietu sarakstu.
  • Apmeklēt Karjeras Izstādes: Pārbaudiet karjeras izstādēs jūsu vietējā teritorijā. Darba gadatirgi ir lielisks veids, kā to izdarīt vienas pieturas karjeras iepirkšanos vienā pasākumā. Raksturīgi, ka uzņēmumi par taisnīgu pamatā pie darba taisnīgu atrašanās vietu, tādēļ jums tiek garantēta, lai atrastu vietējos darbu.
  • Pievienojieties Absolventu asociācija: atkārtoti uzrunātu universitātes absolventu asociācija caur viņu mājas lapā. Šīs grupas var nodrošināt ievērojamus darba resursus, nodarbības un seminārus, kā arī pozīcijas, ko publicējuši vietējiem darba devējiem. Absolventu asociācijas ne tikai glabāt absolventi, kas saistīti ar to skolu; tie ir arī lielisks avots tīklu un profesionālo attīstību, un var uzņemt vietējos pasākumus, ja tu esi lielā pilsētas teritorijā. Jūs varētu arī pārbaudīt savas universitātes karjeras pakalpojumu birojs. Lielākā daļa no viņiem ir gatavi palīdzēt studentiem atrast darbu arī pēc skolas beigšanas.
  • Tīkls: Networking ir šausmīgs veids, kā atrast gandrīz jebkuru darbu. Runāt ar savienojumiem (ieskaitot draugiem, ģimeni un profesionālajiem kontaktiem), jums ir pie uzņēmumiem interesi. Jo īpaši, konsultējieties ar kontaktpersonas savā jomā, kurš varētu zināt par citām atverēm pie jums.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *