Profesionāli grādi, kas noved pie augstas maksājot Jobs

Posted on

Profesionāli grādi, kas noved pie augstas maksājot Jobs

Vai jūs meklējat grādu programmu, kas sagatavos jums par augstu maksājumu darbu? Apsveriet iegūt profesionālo grādu. Profesionāls grādu, kas pazīstams arī kā pirmo profesionālo grādu, ir pakāpe, kas sagatavo jums par konkrētu karjeru. Visbiežāk piemēri profesionālo grādu ir tiesības grādi (JDS) un medicīnas grādi (PNT). Tomēr ir daudzi citi.

Tas ir noderīgi zināt, cik lielā mērā programmas, kas tur, un kas parasti noved pie labi apmaksātu pozīcijām. Tas var palīdzēt jums izvēlēties programmu, kas atbilst jūsu interesēm un vajadzībām.

Profesionālās grādi vs akadēmiskajiem grādiem

ASV Izglītības departaments definē profesionālo grādu, kā tādu, kas atbilst visiem šiem kritērijiem:

  • Jums ir jāaizpilda pakāpi praktizēt profesijā (jums var būt arī nepieciešams veikt licencēšanas eksāmenu praktizēt)
  • Jums ir jāaizpilda vismaz divus gadus koledžā pirms ieiešanas programmu
  • Programma (plus jebkāda iepriekšējā koledža pieredze) jāilgst vismaz sešus gadus

Otra par profesionālo grādu galvenais kvalitāte ir tas, ka māca jums, kas jums ir jāzina, lai veiktu konkrēto darbu. Lai gan jūs, iespējams, ir nepieciešams, lai veiktu kādu akadēmisku pētījumu (piemēram, gala capstone vai papīra), programma ir vērsta uz praktisko nodarbību par profesiju. Tas bieži ietver reālās dzīves pieredzi, piemēram, prakses.

Tas atšķiras no akadēmiskā grāda, piemēram, filozofijas doktora (Ph.D.), kas vērsta uz pētniecību un citu zinātnisko darbu. Kaut akadēmiskie grādi arī pieskarties praktisko mācību, tas nav viņu uzmanības centrā.

Padomi Izvēloties Profesionālā studiju programma

Rūpīgi jāpārdomā darbu, kuru vēlaties. Lielākā daļa profesionālo grādu sagatavotu jums par vienu konkrētu darbu. Tāpēc pārliecinieties, ka jūs vēlaties sekot šo karjeras ceļu pirms pieteikšanās un apmeklē profesionālo grādu programmu. Apsveriet darba ēnošanu cilvēki šajā jomā, pirmkārt, vai interning šajā nozarē. Tas palīdzēs jums izlemt, ja jūs vēlaties, lai iet cauri garš un dārgs process iegūt grādu.

Apsveriet izmaksas. Lielākā daļa profesionālo studiju programmas ilgst no diviem līdz četriem gadiem, un var būt dārgi. Pārliecinieties, ka jūs domājat par programmas izmaksām pirms pieteikšanās. Apsveriet finansiālo atbalstu, ja tas ir pieejams. Kamēr jūs, cerams, varēs atmaksāties nekādus kredītus ar nopelnīto naudu no sava pirmā darbu pēc skolas, jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka jums nav likvidēt ar parādiem jūs nevarat maksāt atpakaļ.

Pārbaudiet reputāciju programmu un skolu. Paskaties uzmanīgi uz reputāciju jebkuru programmu jūs pieteikties. Jautājiet uzņemšanas biroju, lai iegūtu informāciju par to, cik absolventu nomātu tieši no programmas. Jautāt, cik procenti studentu iet licencēšanas eksāmenu. Ja iespējams, runāt ar dažiem bijušajiem studentiem, lai iegūtu vairāk informācijas. Pārliecinieties, ka jūs tērēt savu laiku un naudu par labu programmu, kas saņems jums darbu, kuru vēlaties.

Paskaties uz kopīgu grādu programmu. Ja jūs piesakāties uz koledžu, un zināt, ko profesija vēlaties turpināt pēc tam, kad beidzat, apsvērt piemērojot uz kopīgu grādu programmu. Dažas universitātes piedāvā piecu gadu programmas, kurās studenti pabeigt bakalaura un profesionālā maģistra grādu, tajā pašā laikā. Tas ietaupīs jūsu laiku, kas attiecas uz atsevišķu absolvents skolu pēc koledžas, un varētu būt ātrāk nekā tipisks divu gadu maģistra grādu. Tomēr tikai darīt, ja jums ir diezgan pārliecināts par karjeras ceļu, kuru vēlaties.

Grādi, kas noved pie augstākām apmaksātu darbavietu

Zemāk ir saraksts ar dažiem no profesionālo grādu, kas noved pie visienesīgākajās karjeru. Protams, paturiet prātā, ka jums vajadzētu izvēlēties tikai grādu programmu, kas atbilst jūsu karjeras intereses un vajadzības. Tomēr šis saraksts ir noderīgs vietu, lai sāktu domāt par vērtīgi absolvents skolu programmās.

Visa alga informācija ir balstīta uz datiem no Darba statistikas birojs “Darba Outlook rokasgrāmatā.

1. medicīnas doktors (MD)
Ja jūs vēlaties kļūt par ārstu, jums parasti ir nopelnīt ārsts. Medicīnas skolu programmās ilgs četrus gadus un ietver praktisku pieredzi strādājot slimnīcās un ārstu birojos. Cilvēki, kuri pabeigtu medicīnas skolu, un kļūt par ārsti var nopelnīt ļoti lielas algas, sākot no 228.441 $ darbu vispārizglītojošās pediatrija līdz 441.185 $ par darbu anesthesiology.

Cilvēki interesējas par medicīnu var arī apsvērt doktora Osteopātu Medicīna grādu (DO), kas ir vēl viena programma turpmākajiem ārstiem.

2. doktors Dental medicīnas (DDS vai DMD)
Like medicīnas skolā, zobu skolas programmas parasti pēdējo četru gadu laikā. Tomēr, kas ir vispārējs zobārsts ir labi samaksāts karjera: zobārsti pelna vidēji par 158.120 $ gadā. Paredzams, ka arī no zobārsta darbavietu skaits pieaugs par 19 procentiem nākamajos desmit gados, vai arī tā, kas ir daudz ātrāk nekā vidēji valstī.

3. doktors Podiatrija (DPM, DP, Pod.D.)
podiatrist rūpējas par pacientiem ar kājām, potītes, un zemākas kāju problēmām. Viņi novērtē un diagnosticēt problēmas, nodrošināt ārstēšanu un veikt pēdu un potīti operācijas.

Lai kļūtu podiatrist, jums ir jāaizpilda četru gadu doktora Podiatric medicīnas programmas. Daudzi no kursiem ir līdzīgas tām, kuras jūs varētu uzņemt medicīnas doktora vai doktora Osteopātu medicīnas programmas.

Ortopēdi nopelnīt vidēji 127.740 $ gadā, un redzam darbavietu skaita pieaugumu par 10 procentiem, kas ir straujāk nekā vidēji valstī.

4. doktors aptiekas (Pharm.D.)
Farmaceiti atteikties zāles pacientiem un sniegt informāciju par šiem medikamentiem. Tie var arī veikt veselības seansi un nodrošināt imunizāciju.

Lai kļūtu par farmaceitu, jums ir jāaizpilda četru gadu profesionālo grādu farmācijā un licencēta (kas prasa veikt divus eksāmenus.). Tomēr bieži vien ir liels izmaksa: vidējā alga farmaceitiem ir 124.170 $ gadā.

5. Juris Doctor (JD)
ieinteresēts kļūt par advokātu? Advokāti vairumā valstu ir nepieciešams, lai pabeigtu trīs gadu jurista diplomu, kas ietver kursa un reālās pasaules pieredzi advokātu birojiem. Viņi arī jānokārto valsts licencēšanas eksāmenu, ko sauc par “bārs eksāmenu”, lai strādātu konkrētā valstī.

Advokāti nopelnīt vidēji 119.250 $ gadā.

6. maģistra māszinībās (MSN),
Jūs varat strādāt par reģistrētu medmāsa (RN), ar asociētā uzņēmuma vai bakalaura grāds (vai diploms no profesionālās izglītības programmas). Tomēr, ja jūs vēlaties kļūt medmāsa praktizējošs (pazīstams arī kā modernu prakse reģistrēta medmāsa vai APRN), jums ir nepieciešams vismaz maģistra māszinībās. Tas parasti ir divu gadu programma, kas ietver gan praktisko mācību un mācību kursi.

APRNs var arī doties uz nopelnīt doktora Māsu prakses (DNP) grādu. Nav svarīgi, cik lielā mērā jūs nopelnīt, tomēr, jums jānokārto valsts sertifikācijas eksāmenu.

Medmāsa praktizējošs darbavietas pieaug par 31 procentiem – daudz ātrāk, nekā vidēji valstī. APRNs var nopelnīt vidēji gada alga 110930 $ .

7. doktors Optometrijas (OD)
optometrists pārbauda pacientu acis, diagnozes un ārstē redzes problēmas, un nosaka brillēm un lēcas. Optometrists jāpabeidz doktora Optometrijas programmu, kas parasti ilgst četrus gadus, un pēc tam nodot valsts licencēšanas eksāmenu.

Pēc skolas, optometristu var nopelnīt vidējo algu par 110.300 $ gadā. Tās var arī gaidīt, lai atrastu daudz vakanču: paredzams, darba vietu skaits pieaugs par 18 procentiem, nākamo desmit gadu laikā.

8. Maģistra Veselības pārvaldes (MHA)
Daudzi cilvēki veselības pārvaldē, jo īpaši tiem, kuri vēlas kļūt par vadītājiem, iegūt maģistra grādu veselības pārvaldes (MHA). Šīs programmas parasti ilgst divus līdz trīs gadus un ietver praktisku administratīvo pieredzi.

Kaut arī cilvēki ar MHA doties, ir daudz dažādu darbu, kopējā nostāja ir veselības aprūpes pakalpojumu vadītājs. Veselības pakalpojumu vadītāji (pazīstams arī kā veselības vadītāji vai veselības aprūpes administratoriem) plānu, koordinēt un tiešās medicīnas un veselības aprūpes pakalpojumiem.

Veselības pakalpojumu vadītāji pelna vidējo algu 98.350 $ , un ir paredzams, lai redzētu 20 procentiem darbavietu pieaugums nākamajos desmit gados.

9. doktors Veterinārmedicīnas (DVM, VMD)
Ja jums patīk rūpēties par dzīvniekiem, un vēlas kļūt par veterinārārstu, jums būs nopelnīt doktora veterinārmedicīnas grādu. Tas ir četru gadu programma, kas ietver laiku klasēs, laboratorijās un klīnikās.

Veterinārās darbavietas pieaug daudz straujāk nekā vidēji valstī, un veterinārārsti var nopelnīt vidējo algu par 90420 $.

10. Master of Business Administration (MBA)
A maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā parasti ir divu gadu grādu, kas sagatavo studentus par dažādiem darba vietu biznesā. Šos darbus var svārstīties no finanšu analītiķis (ar vidējo algu 82.450 $ ) līdz finanšu vadītājs (ar algu $ 125.080 ). Daudzas darbavietas uzņēmējdarbībā aug likmēm straujāk nekā vidēji valstī.

Saistīts pakāpe ir maģistrs sabiedrības vadībā, kurā galvenā uzmanība pievērsta pārvaldību un sabiedrisko lietu. Studenti var doties, lai palaistu uz politisku amatu vai strādāt privātā sektora darbavietām, piemēram, vadības analītiķis (pazīstams arī kā vadības konsultants, kuram ir vidējā alga $ 82.450 ).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *