7 veidi, kā ietaupīt naudu darba meklēšanas laikā

Posted on

7 veidi, kā ietaupīt naudu darba meklēšanas laikā

Cik patiesībā maksā jauna darba nolaišana? Diemžēl atbilde ir atkarīga no tā. CareerBuilder aptaujā ziņots, ka 27% darba meklētāju, kuri darba meklēšanas laikā cieta izdevumus, iztērēja vairāk nekā 200 USD, galvenokārt apģērbam (39%), transportam (22%) un ceļojumiem (21%).

Ja jūs meklējat darbu savā jomā savā vietējā metro rajonā un jūsu atsākums ir aktuāls un pietiekami labā formā, iespējams, jūs aizbēgsit, vienkārši plānojot budžetā degvielas naudu vai autobusu izmaksas, kā arī izmaksas, kas saistītas ar dažu papildu eksemplāru drukāšanu. savu CV.

Bet, ja jūs meklējat darbu jaunā pilsētā , mēģināt mainīt karjeru vai meklējat ilgstošu darba meklēšanu, jūsu izmaksas varētu būt ievērojamas. Atkarībā no jūsu situācijas, iespējams, būs jāpiešķir budžets divu vai divu interviju apģērbam, transportam uz un no intervijas, karjeras apmācības pakalpojumiem, palīdzības rakstīšanas atsākšanai, darba apmācībai un citam.

Labā ziņa ir tā, ka ne visas izmaksas ir apspriežamas, un ar nelielu sagatavošanos un izdomu jūs bieži varat atrast līdzīgus pakalpojumus par mazāku naudu. Lasiet septiņus labākos veidus, kā ietaupīt naudu darba meklēšanas laikā

Kļūstiet organizēts

Viens no labākajiem veidiem, kā ietaupīt naudu darba meklēšanas laikā, ir laika ietaupīšana, organizējoties . Lai to izdarītu, jums nav jāizslēdz dārga programmatūra vai organizatori. Iespējams, ka jums jau pieder daudz produktivitātes rīku, kas ir lieliski piemēroti darba meklēšanas organizēšanai. Izveidojiet darba pieteikuma izklājlapu Microsoft Excel vai Google Drive. Izmantojiet viedtālruņa iebūvētās lietotnes un funkcijas, lai sekotu termiņiem vai izveidotu brīdinājumus un tikšanās Google kalendārā. Lejupielādējiet bezmaksas darba meklēšanas lietotnes no patiešām , Glassdoor, CareerBuilder un citām vietnēm.

Aizņemties interviju drēbes no draugiem un ģimenes

Lai darba intervijā radītu labu pirmo iespaidu , ir svarīgi apģērbties atbilstoši. Pat ja intervijas process ir attāls un jūs intervējat, izmantojot Zoom vai Skype , šī daļa jums ir jāapģērbj. Atkarībā no uzņēmuma kultūras tas var nozīmēt jebko, sākot no ikdienas apģērba un beidzot ar biznesa kostīmu un kleitas kurpēm.

Padoms : ir vērts veikt pētījumu. Lai gan vislabāk ir kļūdīties, ja ģērbjaties vairāk, nevis mazāk, nevēlaties pārāk tālu iet abos virzienos. Piemēram, ja jūs intervējat startēšanas laikā, biznesa uzvalks var radīt nepareizu iespaidu.

Ja jums skapī (vai pašreizējā izmērā) nav ideālas intervijas drēbes, neuzņemieties, ka esat iestrēdzis, pērkot kaut ko jaunu. Piesaistiet savu ceļu jaunā apģērbā, pajautājot draugiem un ģimenes locekļiem, vai viņiem ir piemērots apģērbs, ar kuru dalīties.

Pārbaudiet tiešsaistes modes un preču piegādes vietnes, piemēram, Poshmark, ThredUp un TheRealReal, lai iegādātos izdevīgus modes apģērbus. Ja tas neizdodas, sazinieties ar vietējo taupības preču veikalu vai preču veikalu. Jūs varat būt pārsteigts par to, ko atradāt.

Izvairieties maksāt no kabatas ceļa izdevumiem

Viens no lielākajiem darba interviju ārpuspilsētas izdevumiem ir ceļošana un uzturēšanās. Aviobiļetes, vilciena biļetes, gāze, automašīnu īre un viesnīcu rezervēšana var ātri iekasēt lielu naudu. Jūs, iespējams, galu galā maksāsit simtiem vai pat tūkstošiem dolāru, pirms būsit jau spēris kājām uzņēmuma birojos.

Bet jums, iespējams, nevajadzēs pats samaksāt visu rēķinu. Daži uzņēmumi apmaksās ceļa un uzturēšanās izdevumus. Nervozi jautājot, kas maksā? Apsveriet iespēju pajautāt, vai uzņēmums jūsu vārdā veiks ceļojuma organizēšanu. Ja viņi saka nē, tad varat padomāt, vai vienoties par atlīdzību.

Ja tas ir agri intervijas procesā un darba devējs neizvēlas cilni, varat arī jautāt, vai viņi šajā posmā apsvērtu video interviju vai tālruņa zvanu. Tad, ja viss noritēs labi, jūs zināt, ka jūsu ieguldījums nākamās intervijas ceļa izdevumos, visticamāk, atmaksāsies.

Piezīme : Daudzi darba devēji darbā pieņemšanas procesu no intervijām līdz ierašanās vietnei veic tiešsaistē. Jūs, iespējams, pat varēsit tikt nolīgts darbā, ko darīsit klātienē, neradot papildu izdevumus.

Vispirms izmēģiniet bezmaksas darba meklēšanas vietnes

Darba meklētājprogrammas un darba dēļi ir noderīgi saraksti daudziem darba meklētājiem – un daudzi tos var brīvi izmantot. Vispirms koncentrējiet darba meklēšanas tiešsaistes daļu uz šīm bezmaksas vietnēm un ietaupiet ikmēneša abonēšanas maksas. Izmēģiniet dažas no labākajām darba vietnēm, lai redzētu, kuras nodrošina vislielākās iespējas, kas ir piemērotas jūsu interesēm.

Vai vēlaties pārbaudīt atlasītos darba tirgus nišus? Daudzas vietnes, kurās tiek iekasēta maksa, jaunajiem lietotājiem piedāvā bezmaksas izmēģinājuma periodu. Pārliecinieties, ka kalendārā esat izdarījis piezīmi, lai atceltu kontu, tāpēc jums vairs nebūs jāmaksā par abonementu, kas jums vairs nav nepieciešams.

Upskill Yourself bez maksas

Ja jūs kādu laiku esat meklējis darbu un jums nav daudz veiksmes, iespējams, ir pienācis laiks savam atsākumam pievienot dažas jaunas prasmes. Un, lai to izdarītu, jums, iespējams, nevajadzēs uzņemties dūšīgu mācību rēķinu.

Svarīgi  : jūsu pirmajam solim vajadzētu būt tādu prasmju identificēšanai, kuras darba devējus atstāj visvairāk un atstāj vislielāko pozitīvo iespaidu uz jūsu rezultātu. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir pārskatīt vienaudžu kvalifikāciju savā jomā, vai nu apskatot viņu LinkedIn profilus, vai arī skenējot darba sludinājumus atbilstoši mērķa amata nosaukumam.

Kad esat noteicis, kuras prasmes jums jāapgūst, meklējiet bezmaksas tiešsaistes nodarbības, izmantojot tādas organizācijas kā Coursera vai edX.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par apmācības programmām, mācekļa praksi vai sertifikāciju? CareerOneStop ir ASV laboratorijas karjeras un apmācības centrs ar saitēm uz resursiem, kas var palīdzēt.

Sazinieties ar savu skolu

Karjeras konsultēšana, palīdzība CV un motivācijas vēstules rakstīšanā, palīdzība darba vietu atrašanā, karjeras veidošanas resursi un prakses intervijas var palīdzēt jūsu medībām būt daudz veiksmīgākām, nekā tad, ja jūs to darāt pats.

Padoms : ja jūs pabeidzāt augstskolu jau sen, iespējams, ka jūsu koledžas karjeras centrs nav jūsu pirmā doma, kad meklējat darbu, taču tā tam vajadzētu būt.

Karjeras pakalpojumu centri nereti absolventiem nodrošina bezmaksas tīkla resursus, palīdzību atsākšanā un intervijās, kā arī karjeras novērtēšanas pakalpojumus, pat ja tie nav neseni pakāpieni. Jūsu skolas vietnē ir jāsniedz vairāk informācijas par tālvadības pakalpojumiem absolventiem un to, kā sazināties.

Ietaupiet naudu tehnoloģijai 

Mūsdienās tikai daži darba meklētāji var iztikt bez tehnoloģijas, pat ja viņi darbojas ķieģeļu un javas rūpniecībā, kas lielā mērā paļaujas uz tīkla savienojumiem. Bet, ja darba meklēšanas laikā meklējat vietu, kur ietaupīt naudu, tagad ir piemērots laiks, lai pārskatītu ikmēneša izdevumus par mobilajiem pakalpojumiem, internetu un citām būtiskām tehnoloģijām.

Ietaupiet naudu sava mobilā tālruņa pakalpojumā , izmantojot priekšapmaksas plānus, komplektēšanas pakalpojumus vai mainot plānu uz tādu, kas precīzāk atbilst jūsu lietošanas paradumiem. Savienojiet savu internetu un kabeli vai arī nogrieziet vadu un novadiet fiksēto. Jūs varat piezvanīt pašreizējiem pakalpojumu sniedzējiem un jautāt par atlaidēm veterāniem, studentiem, AAA, AARP un citām organizācijām.

Tikai pārliecinieties, ka neveicat nekādas izmaiņas, kas apdraud jūsu spēju sazināties ar potenciālajiem darba devējiem, piemēram, pārejat uz mazāk uzticamu mobilo pakalpojumu, piemēram. Jūs nevēlaties pārtraukt sarunu ar personāla atlases vadītāju tikai tad, kad viņi sastāda darba piedāvājumu .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *