Ko Vai skolotājs darīt? Alga, nepieciešamās prasmes, un vairāk

Posted on

Ko Vai skolotājs darīt? Alga, nepieciešamās prasmes, un vairāk

Skolotāji uzdot studentus ar plašu priekšmetu, no standarta studiju jomās, piemēram, matemātikas, zinātnes un angļu uz citām tēmām, piemēram, mākslas, mūzikas un fiziskās izglītības jomā. Pamatskolas skolotāji parasti, kad ar to pašu grupu skolēnu katru dienu noteiktā pakāpes līmenī, savukārt skolotāji vidusskolām un vidējā skolas strādās ar citu grupu studenti katru stundu, parasti koncentrējot savus mācīšanas centienus ne vairāk kā vienu vai divas priekšmeti.

Skolotājs Pienākumi un atbildība

Būt skolotājam parasti prasa spēju rīkoties šādi pienākumi:

 • Familiaritāte ar kritērijiem un standartiem
 • lekcija
 • Lead diskusija
 • Izveidot stundu plāni
 • Novērtēt studentus
 • Viens-on-one darbs
 • Grupas darbs
 • Iepazīstieties ar vecākiem

Atkarībā no objekta viņi māca un pakāpes līmenī, skolotāji uzdot studentiem saskaņā ar mācību programmu, kas ietver kritērijus un pārskatīšanas procesus. Viņi plāno, izstrādā, rakstīt un īstenot programmas klasē atbilstoši skolu rajona un valsts izglītības prasībām, lai veiktu uzskaiti par studentu sasniegumu un uzskaites savas spējas.

Skolotāji ir saglabāt auditorijas nodarbojas vienlaikus vērtējot studentu individuāli un strādā viens-on-one nepieciešams ar studentiem kad. Saziņa ar vecākiem ir arī liela daļa no darba, jo īpaši, ja skolēni cīnās un ir nepieciešama papildu palīdzība vai uzmanība ārpus klases.

skolotāju alga

ASV Bureau of Labor Statistics atšķir starp vidējās un pamatskolas skolotāju, ziņojot par algu. Lai gan skaitļi ir diezgan līdzīgas, vidusskolas skolotāji nopelnīt mazliet vairāk. Vidējā gada alga 55790 $ ietver visus skolotājus, bet augšā un apakšā 10 procenti pamatskolas skolotājiem nonāk nedaudz mazāks, pie $ 92770 un $ 37.340, attiecīgi.

 • Vidējā gada alga: $ 55.790 ($ 26.82 / stundā)
 • Top 10% Gada Alga: $ 95.380 ($ 45,85 / stundā)
 • Bottom 10% Gada Alga: $ 39.080 ($ 18.79 / stundā)

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics, 2017

Izglītība, apmācība, un sertifikācija

Visas valstis pieprasa skolotājiem jābūt licencētiem, un lai nopelnītu licenci, skolotājiem ir nepieciešams, ir ieguvis bakalaura grādu, kas ir daļa no akreditētu skolotāju apmācības programmu.

 • Izglītība: Lielākā daļa programmu ir atsevišķas ceļus pamatizglītības un vidējās izglītības. Pamatskolas ed. programmas parasti sagatavo skolotājus mācību bērnudārzs caur aptuveni sestajā klasē, bet sekundārās izd. programmas sagatavo skolotājus vidusskolā un vidusskolas darbavietas. Lielākā daļa programmu ir nepieciešama vismaz viena semestra studentu mācību.
 • Sertifikācijas: Īpašas prasības atšķiras no valsts uz valsti, bet sākotnējā mācību sertifikātu parasti ilgst piecus vai sešus gadus, un aptver pamatizglītību vai vidējo izglītību. Sekundārā ed. mācību sertifikāti ietver sertifikāciju konkrētām tēmām, piemēram, angļu vai bioloģiju. Sertifikāti arī bieži prasa skolotājiem, lai pabeigtu noteiktu skaitu kredītpunktu pret tālākizglītības, lai šis sertifikāts jāatjauno, kad pienāks laiks.

Skolotājs prasmes un kompetences

Veiksmīgi skolotājiem ir jāspēj savienot ar studentiem jēgpilnā veidā, kas pārsniedz priekšmetu klases. Daži no prasmes skolotājiem ir nepieciešams ietvert:

 • Verbālā komunikācija: Skolotājiem ir efektīvi dalīties ar informāciju ar skolēniem, kolēģiem un vecākiem. Prezentējot nodarbības skolēniem, skolotājiem ir jāspēj to darīt tādā veidā, ka tur studenti iesaistīti un ieinteresēti.
 • Klausīšanās: Komunikācija ir divvirzienu ielu, un, lai efektīvi novērtētu studentiem, skolotājiem jāspēj saprast, kā un kāpēc skolēni varētu rasties grūtības, vai kāpēc viņiem ir nepieciešams apstrīdēt tālāk.
 • Pacietība: Studenti mācās dažādu ātrumu, tāpēc skolotājiem ir jābūt pacientam, ar tiem, kas cīnās un izstrādā metodes, lai palīdzētu viņiem.
 • Kritiskā domāšana: Izvērtējot progresu, ir vairāk nekā tikai šķirošanas uzdevumus un testus. Skolotāji ir nepieciešams, lai varētu efektīvi analizēt savas nodarbības un vai tie sasniedz studentiem.
 • Passion mācībām: Visefektīvākais skolotāji parasti ir tie, kas patiešām patīk mācīties. Studenti atzīst šo un, visticamāk, mācīties apgūt, ka aizraušanās no skolotājiem, kuri to.

Darba Outlook

Saskaņā ar ASV Bureau of Labor Statistics , darbavietu pieaugums skolotājiem tiek prognozēts apmēram 8 procenti par desmitgades beidzas 2026. Tas ir nedaudz labāk nekā 7 procentu pieaugums prognozēts visās profesijās.

Vairāki faktori ietekmē pieejamību mācību darbu. Tie sertificēts mācīt matemātiku vai zinātni, parasti ir lielāks pieprasījums nekā mācot angļu vai sociālās zinības. Kā arī, ir mazāk konkurence par darba vietu pilsētās vai lauku vidē, nekā ir piepilsētas vidē. Tātad, matemātikas un zinātnes skolotājs vēlas strādāt blīvi apdzīvotā pilsēta ir vairāk iespējams, ir vieglāk laiks atrast darbu, nekā angļu valodas skolotāja meklē darbu piepilsētas rajonos.

Darba vide

Skolotāji parasti ir savi klasēs, kas tie ir spējīgi organizēt un rotā savai gaumei, kas attiecas uz līguma priekšmetu un līmeni, kurā viņi māca. Vidusskolas un vidusskolā skolotājs bieži mācīs divas vai trīs sadaļas ne vairāk kā divas vai trīs kursiem, bet pamatskolas skolotāji parasti strādā ar to pašu grupu studentu lielāko dienas, mācību vairākas tēmas.

Darba grafiks

Skolas laiks atšķiras no rajona uz rajonu visā valstī, bet lielākā daļa skolu sākt diapazonā no 7-8 rītā un atlaist studenti diapazonā no 2: 30-3: 30 pm Skolotāji parasti ierodas 30 minūtes līdz vienai stundai nodarbības sākas un atstāj 30 minūtes līdz stundai pēc nodarbības beigām. Skolotāji, kuri treneris vai palīdzēt svina citi ārpusklases pasākumi bieži strādā līdz vēlam vakaram, lai praksē vai spēles.

Skolas gados parasti ilgst aptuveni 40 nedēļas ar ilgāku vasaras pārtraukuma, bet daži skolu rajoni sadalīts savus pārtraukumus gaitā pilnu kalendāro gadu. Lielākā daļa skolotāju izmanto savus pārtraukumus nu mācīt vasaras skolu, vai var turpināt savus Izglītība, saskaņā ar valsts prasībām, kurā viņi dzīvo.

Kā iegūt darbu

STUDIJU
Skolotājiem nepieciešams, lai nopelnītu bakalaura grādu, kas ir daļa no mācību programmas.

STUDENTU mācīt
Lielākā daļa programmas pieprasa vismaz vienu semestri no studentu mācību, bet daudzas citas programmas gaidīt skolēniem iegūt darbu klasēs, pat pirms tie studentu mācīt.

SERTIFIKĀCIJAS
Dažādas valstis ir atšķirīgi standarti, taču tie visi prasa skolotājiem jānokārto pārbaudījums, lai nopelnītu skolotāja sertifikātu.

Salīdzinot līdzīgu darbu

Tradicionālās K-12 mācību darbi nav vienīgais veids, kā strādāt izglītības jomā. Dažas citas līdzīgas karjera, vidējo gada algas, ir šādas:

 • Skolas un karjeras konsultants: $ 55410
 • Karjeras un tehniskās izglītības skolotājs: $ 55240
 • Pirmsskolas skolotājs: $ 28990
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *