Easy Darbs no mājām datora Jobs

Posted on

Easy Darbs no mājām datora Jobs

No darba no mājām datoru darbavietu skaits ir pieaudzis pēdējos gados, ar vairākiem uzņēmumiem kļūst pazīstami ar jēdzienu un attālās sadarbību tehnoloģiju pieaugošo arvien ierastākas.

Lai arī daudzas no šīm darbavietām-piemēram, programmatūras izstrādātājiem, web dizaineri, datu inženieri-mēdz pieprasīt uzlabotas prasmes, ir daudz viegli, ierakstu līmenī, darbs no mājām datoru darbu, kas tur. Jums tikai jāzina, kur meklēt un ko meklēt.

Virtual Assistant

Virtuālo palīgu nodrošina attālo administratīvu atbalstu uzņēmuma, komandas vai izpildvaras. Tas ietver dažādus administratīvus uzdevumus, piemēram, plānošanas sanāksmes, kas rezervē ceļojumus, atbildot uz vēstulēm, tālruņa zvaniem vai ziņām sociālajos medijos, ievadot datus vai uztur uzskaiti, un daudz vairāk.

Tāpat kā daudziem attāliem darbavietas, virtuālo pozīcijas palīgs tiek piedāvāti gan ārštata un pilna laika pamata. Jūs varat meklēt tālvadības un forši darba vietām un nosaukumiem, piemēram, “VA”, “virtuālā palīgs”, “virtuālā izpilddirektora palīdze” vai “virtuālā biroja vadītājs,” un vairāk. Jūs varat arī atrast šos darbavietu ārštata un elastīgs darba vietās, piemēram, veidu FlexJobs , Upwork , Guru , un Fiverr , piem.

Piesakoties, jums vajadzētu noteikt prioritātes savas organizācijas , komunikācijas un laika vadības prasmes . Turklāt, tā kā jūs strādāt tikai internetā, ir svarīgi, lai virtuālo palīgu, ir pieredze ar jaunākajām tehnoloģijām.

Jums vajadzētu būt pazīstams ar nozares standarta komunikācijas un sadarbības platformām, tai skaitā tiešsaistes kalendāru; vārdu apstrādes programmatūru un izklājlapas; e-pasta un ziņojumapmaiņas rīkus, piemēram, Gmail un pulējamais; audio-video konferences platformas, piemēram, Skype, brīvs, un Google Hangouts, un ekrāna koplietošanas rīkus. Saskaņā ar PayScale vidēji virtuālo palīgu padarīt $ 15 stundā .

Remote Klientu atbalsts Associate

Lielākā daļa attālās klientu atbalsta saista kalpo kā “frontes līnijas” attiecībā uz visiem klientu komunikāciju. Tie ietver problēmu risināšanā, atbildot uz jautājumiem, sniedzot informāciju, un vairāk, un tas var notikt, izmantojot e-pasta, tiešsaistes tērzēšanas vai tālruņa zvaniem.

Mazākas organizācijas var sasaistīt visus šos kanālus vienā, bet pēc vidējiem vai lielāka uzņēmumu, jūs varētu redzēt darba sadalīts; piemēram, par “palīdzības dienests asociētais” tiks atbildot visus jautājumus, kas nāk caur e-pastu vai tiešsaistes tērzēšanu, un “zvanu centra asociētais” veiks klientu zvanus.

(Tas ir svarīgi atzīmēt, ka ienākošo zvanu centra darba mēdz būt klientu atbalsta lomas, kur jūs esat ņemot ienākošos zvanus no klientiem. No otras puses, izejošo zvanu centra darba vietas, kur jūs zvanāt, lai potenciālajiem klientiem vai potenciālajiem klientiem, un ir parasti vairāk koncentrējas uz pārdošanu.)

Jums ir vairākas iespējas, kad runa ir atrast attālo klientu atbalsta asociētā darbu. Jūs varat meklēt jebkuru tālvadības vietne klientu atbalsta pozīcijām, kas var parādīties zem nosaukumiem, piemēram, “klientu apkalpošanas pārstāvis”, “klientu panākumi vadītājs”, “klientu apkalpošanas speciālists” vai “klientu apkalpošanas aģentu,” piemēram.

Jūs varat arī paplašīnāt meklējamo par regulāru darba vietās . Tikai pārliecinieties, lai pievienotu “tālvadības”, “virtuālā” vai “darbs no mājām” priekšā titulu. (Tomēr, kad runa ir atrast likumīgu darbu no mājām darba vietas, sarakstus vietnēs, piemēram, FlexJobs , Remote.co , Jobspresso un WeWorkRemotely , var būt daudz uzticamāka par attāliem sarakstus par parasto darba meklētājprogrammas.)

Piesakoties uz attālo klientu apkalpošanas darbu, cenšas uzsvērt jebkādas iepriekšējas klientu apkalpošanas un viesmīlības darbavietas, kā arī izcilas komunikācijas un konfliktu risināšanas prasmes . Saskaņā ar Glassdoor, vidējais klientu atbalsta asociētā padara apmēram $ 35,000 gadā .

Remote Data Entry Lietvedis

Tālvadības datu ievades darbinieks manuāli ievada, atjauninājumu vai manipulē ciparu vai burtciparu dati (piemēram, numurus vai burtu un ciparu kombinācija) datu bāzē, izmantojot savu datoru.

Līdzīgi iepriekš darbavietas, tālvadības datu ievades darbavietas ir pieejami gan pilna laika un ārštata pamata. Jūs varat meklēt terminus, piemēram, “attālās datu ievades”, “attālā datu ievades ierēdnim”, “attālās datu operators” vai “virtuālo datu ievades”, piemēram.

Kad jūs piesakāties attālās datu ievades darbavietas, darba devējs, iespējams, lūgt jūsu mašīnrakstīšanas rādītājiem – piemēram, “kilometri stundā,” vai taustiņsitienus stundā, un “wpm” vai vārdi minūtē. Jums vajadzētu būt iespējai rakstīt vismaz 8000 kilometri stundā (lai gan 10,000 ir vēlams), kā arī vismaz 50 WPM.

Saskaņā ar ZipRecruiter, kāda vidēja līmeņa datu ievades ierēdnim alga ir robežās no $ 27,000 līdz $ 56000, bet vidējais atalgojums ir 37000 $ gadā. Entry līmeņa ierēdņi, taču parasti sākas ar mazāku ātrumu, un stundas algas var iegremdēt kā zema kā $ 9 – $ 10 stundā.

Online “Odd-Job” strādnieks

Lai gan tas var likties dīvaini, joprojām ir daudz “nepāra darbavietas”, jūs varat atrast internetā. Kaut arī jums nevajadzētu gaidīt, lai nopelnītu sev iztiku tikai vienu no tām, jūs varat izmantot vienu kā sānu grūstīšanās vai apvienot tos ar lielākiem ienākumiem. Ar dabu termina “nepāra darbu”, tas neizbēgami mainās. Galvenais ir zināt, kur meklēt šiem darbiem veidiem un ko meklēt.

Jūs atradīsiet visplašāko darbavietu ārštata vietnēs, piemēram Upwork, un jūs varat meklēt darbu, kas atbilst jūsu interesēm vai pieredze. Varbūt jūs uzņemt 2 dienu ilgs datu ievades projektu šonedēļ un audio pārrakstot projekta nākamo.

Craigslist ir vēl viens labs resurss, konsultēties. Pārbaudiet “Computer” sadaļā “Afiša”, un vai nu skenēšanas sarakstus vai meklēt šo kategoriju terminu, piemēram, “tālvadības”, “darbs no mājām” vai “virtuālo”. Tas var būt vērts meklē galveno “Afiša” kategoriju ar šiem noteikumiem too.

Citi tiešsaistes nepāra darbavietas ietver veikt aptaujas, piedaloties paneļu izpētes grupās, un pabeidzot mikro uzdevumus Amazon Mechanical Turk platformas (vai līdzīgās vietās , piemēram, SwagBucks vai Clickworker). Ir arī naudas veidošanas programmas, ko varat izmantot, lai pierakstītos uz ātri gigs vai sniegt profesionālus pakalpojumus.

Ir svarīgi palikt godīgam un pētniecība likumību jebkuras platformas, pirms jūs pierakstīties; tas ir, lai nodrošinātu, ka tas nav scam.

Jūs varat meklēt atsauksmes internetā, vai redzēt, ja uzņēmumam ir sarakstu ar Better Business Bureau. Visbeidzot, ja vēlaties lūgt strādāt, nevis meklēt to, jūs varētu arī piereģistrēties un pārdot savus pakalpojumus Fiverr.

Maksāt neizbēgami atšķiras šajā gadījumā, un tas būs atkarīgs tikai no jūsu produkciju, un daudz laika jums veltīt strādāt šāda veida darbu veidiem. Amazon Mechanical Turk, vidējais atalgojums svārstās no stundā 6-12 $. Jūs varat atrast koncertus, kas maksā vairāk par ārštata vietnēs vai Craigslist. Ņemiet vērā, ka jebkurš darbs vai platforma, kas pozicionē sevi kā “get bagāti-ātri” iespēja ir ļoti iespējams scam ; ja tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiess, tas droši vien ir.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *