Jaunais Darba Paziņojums: E-pasta ziņojums un vēstule piemēri

Posted on

Jaunais Darba Paziņojums: E-pasta ziņojums un vēstule piemēri

Vai Jūs esat satraukti par jauno darbu jūs vienkārši got iznomāt un vēlas paziņot to visiem jūs zināt? Jums ir arī profesionālu pienākumu brīdināt savus komandas biedrus un / vai klientiem šo pieaugošo pārvietot tā, ka viņiem būs laiks, lai pielāgotos. Šeit ir labākais veids, kā dalīties ziņas.

Laiks ir izšķiroša nozīme

Pirmkārt, nav nerunājot savu jauno darbu, kamēr jūsu darba piedāvājums ir apstiprināts, jums ir sākuma datumu, jūs esat parakstījis punktoto līniju uz nomas līgumu, un tas ir darīts daudz. Tā nav laba ideja, lai paziņot kaut ko, kamēr jūs esat pilnīgi pārliecināts, ka tas notiks. Darba devēji ir zināms atsaukt darba piedāvājumi, vai kaut kas cits var notikt, ja darbs nedarbojas out.

Ko rakstīt

Ko jūs sakāt jūsu vēstule vai e-pasta ziņu ir atkarīgs no tā, kas jūs esat rakstiski. Jūs varētu pastāstīt saviem kolēģiem, cik daudz jums patika strādāt ar viņiem, un cik daudz jūs garām tiem, pat ja jūs esat sajūsmā ar savu jauno pozīciju.

Jūsu ziņojumus uz klientiem un biznesa kontaktiem jābūt īsi un ietver pamatus – to, ka jūs pārvietojas uz un kur var tikt sasniegts. Kad stāsta savus sakarus, nerunājot par to, kā ar prieku jums ir jābūt, sākot savu jauno darbu. Ja kāds no jūsu kontaktu palīdzēja ar darba meklēšanu, šis ir labs laiks, lai pateiktos par viņu atbalstu.

Visos gadījumos, saglabāt toni ziņu pozitīvu, pat tad, ja jūs aizejat, jo problēmas darbā vai ar uzņēmumu. Nav nekādas jēgas audzināšanā neko negatīvu par jūsu izlidošanas.

Kopumā, jūsu vēstule jāiekļauj šos faktus:

  • Jūs atstājat savu pašreizējo darbu
  • Kad jūs atstājat
  • Kas savu jauno pozīciju būs
  • Kad sākat jaunu darbu
  • Cik daudz jūs gaida savu jauno lomu
  • Kā palikt savienotas (īpatsvars e-pasts, tālrunis, LinkedIn, sociālo mediju informācija)

Turpmāk būs īpaša personai jūs rakstiski:

  • Paldies par iespēju pie veco darbu
  • Jūs garām personu
  • Paldies par palīdzību nodrošināt jaunu darbu
  • Kā jūsu pāreja ietekmēs klienta attiecības

Nodrošinot Paziņojums

E-pasts vai LinkedIn ziņu ir gan piemēroti paziņojot pozīciju vai karjeras maiņu. Tomēr, ja jūs vēlaties veikt lielāku oficiālu paziņojumu, uzskata, nosūtot vēstuli, piezīmi vai karti savā kontaktinformācijā.

Tā ir laba ideja, lai apspriestu, kā jums vajadzētu pateikt savu pašreizējo uzņēmuma klientus ar savu menedžeri, pirms jūs nosūtīt paziņojumu, lai pārliecinātos, jūs abi vienā lapā. Tas arī nepieļauj nekādus konfidencialitātes problēmas, ja esat parakstījis līgumu. Ja jums ir parakstījusi neizpaušanas (NDA), kas iekļauts noteikums, kas klientu saraksti ir konfidenciāla un mantu sava darba devēja, tad jūs, iespējams, varētu atvērt sevi juridisku rīcību, ja jūs sevi mēģināt sazināties ar pašreizējo vai bijušo klientu, lai informētu viņus jūsu karjeras maiņu.

Jaunais Darba Paziņojums E-pasts Ziņa paraugs

Temats: Moving On – Jūsu vārds

Es esmu priecīgs paziņot, ka man būs pievienojas sabiedrisko attiecību departamenta Nacionālo mediju pakalpojumus 3. janvārī. Man būs atstājot savu pozīciju Rietumu States Marketing gada 16. decembrī.

Es esmu pateicīgs par četrus gadus es pavadīju strādāt Rietumu valstīs, un šis jaunais amats ļaus man koncentrēties uz sociālo mediju mārketingu, kas ir manas kompetences jomas.

Visskumjākais daļa būs, cik daudz es garām jums kā klientam. Tomēr tas ir mierinājums zināt, ka mans kolēģis, Barry Anderson, pārņems manu kontu, un tāpēc jums būs labās rokās.

Paldies tik daudz par uzticību man ar savām mārketinga vajadzībām, un, ja es varētu kādreiz būt palīdzēt jums nākotnē, lūdzu, ļaujiet man zināt.

Ar cieņu,

Jūsu vārds
Jūsu tālruņa numurs
Jūsu e-pasta adrese

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *