Aktuārs un aktuārzinātnes Karjera

Posted on

Aktuārs un aktuārzinātnes Karjera

Aktuārs ir ļoti apmācīts statistiķis ar pieredzi, novērtējot dažādu veidu riskiem. Aptuveni 60% no aktuārs nodarbina apdrošināšanas sabiedrībām, un tām ir liela nozīme, nosakot noteikumus un nosacījumus apdrošināšanas politiku, tostarp prēmiju likmēm. Aktuārs ir arī karjeras iespējas pensiju fondu pārvaldību, lai prognozētu nākotnes izmaksu un nosakot pašreizējo ieguldījumu un ieguldījumu politiku, ņemot vērā tiem. Bez tam, aktuāri (vai nu in-house vai konsultanti) palīdz uzņēmumiem visās nozarēs izstrādāt un īstenot politiku un procedūras, lai mazinātu riskus dažādos aspektos savu darbību.

izglītība

Aktuārs ir sagaidāms, ka vismaz bakalaura grādu. Ir noteiktajā mācību kursi statistikā vai aktuāru (filiāle piemēroto statistikas), kā arī uzņēmējdarbības, finanšu un ekonomikas. Augsts datorprasmi ir arvien svarīgāka, jo īpaši attiecībā uz programmatūras paketes, ko parasti izmanto, lai datu bāzi un statistisko analīzi. MBA var būt noderīgs akreditācijas, atkarībā no uzņēmuma.

sertifikācija

Aktuāru biedrība (SOA) apliecina aktuāriem dzīvības apdrošināšanā, pensiju plāni un investīcijas. Negadījumu Aktuāru biedrība (CAS) apliecina aktuāriem, kas īpašumu, negadījumu un atbildības apdrošināšanu. Sasniedzot augstāko līmeni sertifikācija ir ilgstošs process, kas prasa kursa darbu un iet uz deviņu atsevišķu eksāmeniem parasti gaitā sešiem līdz deviņiem gadiem. Trīs no pirmajiem četriem eksāmeniem ir kopīgi gan SOA un CAS dziesmas, ļaujot potenciālajam aktuārs kādu laiku, lai izlemtu par viņa vai viņas specialitāte.

Pienākumi un atbildības

Par aktuārs darbs ietver detalizētu analīzi par datu kvantificēt risku. Tas arī prasa zināšanas ar uzlabotas modelēšanas metodes, lai prognozētu nākotnes varbūtības dažādu rezultātus, piemēram, zaudējumu vai norāžu un to paredzamo lielumu. Kaut arī tehniskās zināšanas un kvantitatīvo prasmes ir jābūt, attīstība ir atkarīga lielā mērā par spēju efektīvi komunicēt ar vadītājiem, kuriem nav šo fonu.

Nejauciet aktuārs ar apdrošinātāja veiktajiem, kurš novērtē pieteikumus apdrošināšanai, un pieņem lēmumus par to, vai pieņemt vai noraidīt. Aktuārs strādā pie vairāk makrolīmenī, nosakot augsta līmeņa parametrus, kas vada apdrošinātājus.

Tipiski grafiks

Tipisks aktuārs strādā tuvu standarta 40 stundu darba nedēļu, parasti no fiksētā biroja atrašanās vietas. Konsultāciju aktuārs mēdz būt ievērojama ceļošanu, un līdz ar to var strādāt ievērojami ilgāk.

Kas patīk

Aktuārs ir cienīts profesionālis, kurš ir svarīgs ietekmes tiesībām par uzņēmuma politiku, ja tas nav galīgais lēmumu pieņēmējs. Tas ir labi kompensēta lauks, kas ir būtiska, redzama ietekme.

Kas nav, piemēram,

Tiem, ar ambīcijām celties vispārējās vadības iespējas var ierobežot dažiem uzņēmumiem, kas varētu apskatīt aktuārs kā šauru speciālistu. Tāpat, atkarībā no uzņēmuma un pozīciju, darbs aktuārs var kļūt nedaudz atkārtojas, un trūkst šķirnes.

Alga Range

Per Bureau of Labor Statistics, vidējā ikgadējā kompensācija bija $ 93680 par 2012. gada maijā ar 90% nopelnīt starp $ 55780 un $ 175.330.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *