Informācijas tehnoloģiju (IT) Atsākt padomi un piemēri

Posted on

Informācijas tehnoloģiju (IT) Atsākt padomi un piemēri

Ikvienam darba meklēšanā, rakstot CV var būt ļoti sarežģīts uzdevums, bet informācijas tehnoloģiju (IT) speciālistiem, tas var būt īpaši grūti. Ļoti tehnisks nozare nepārtraukti attīstās, un atsāk nepieciešams pastāvīgi jāatjaunina.

Saprast uzmanības noturības

Visās jomās, darba saraksti bieži vien saņem simtiem vai pat tūkstošiem iesniegumus. Sakarā ar apjoma, iznomājot vadītājiem bieži vien nosmelt atsākts. Ja jūsu atsākt ir tikai teksta bloku, jūsu pieteikums visticamāk jāizmet bez vadītājs nekad lasot to.

Lai no tā izvairītos, jums ir nepieciešams, lai izjauktu jūsu CV kategorijās, piemēram, izglītību, darba vēsturi, un prasmēm. Jums vajadzētu arī izveidot aizzīmēm sarakstus glīti apkopot pamatinformāciju. Saraksti un kategorijas padarīt atsāk vizuāli pievilcīgi un viegli lasīt.

Ierobežot garums Jūsu Resume

Iznomājot vadītājiem ir ierobežots laika veltīt lasīšanas atsāk, lai mēģinātu ierobežot savu CV uz vienas lapas, vai divi pie absolūtā visvairāk. Kaut kas vairāk nekā to, ka divām lapām, iespējams, būs ignorēti.

Izmantojiet savu CV, lai izceltu savu lielākos sasniegumus, bet pārliecinieties, lai novērstu jebkādu darba pieredzi no koledžas vai augstskolas. Arī noņemiet visus pieredze, kas nav tieši saistītas ar darbu jūs piesakāties. Ja jums ir dažādas pieredzes, jūs varat izveidot dažādas versijas jūsu atsākt, kas izceļ šos dažādu pieredzi. Šie pieredze specifiskās atsāk var izmantot, piesakoties dažādām pozīcijām.

Izcelt paveikto, Ne uzdevumi

Lielākā daļa atsāk lasīt kā sarakstu uzdevumus, piemēram, “atjaunināta uzņēmuma programmatūru, ko izmanto problēmu risināšanas prasmes, lai novērstu, izveidotas datu bāzes.” Kaut arī šī stāsta uzņēmums, ko jūs katru dienu, tas nav noteikt jūs atšķirs no konkurences, izceļot to, ko jūs unikāli dot darbu.

Tā vietā, koncentrējieties uz savu veikumu un pieminēt tos, cik vien iespējams konkrēti. Piemēram, ja esat izveidojis programmu, kas vienkāršoti procesi un saglabāt darbinieku laiku, kas ir svarīgi pieminēt. Jebkurā gadījumā, kad jums devušas rezultātus pirms termiņa saskaņā ar budžetu, vai pārsniedzis prognozes ir pieminēšanas vērtas.

Ja vien iespējams, izmanto skaitļus, aprēķināt savus panākumus. Piemēram, ja esat izstrādājis lietojumprogrammu, kas saglabāti jūsu uzņēmuma naudu, valsts, cik daudz naudas tas saglabāts. Ja jums palīdzēja pilnveidot procesu, izmantojiet procentus, lai parādītu, cik daudz efektīvāk process kļuva. IT darba devējiem, it īpaši, novērtēt šāda veida datus.

Izmantot Atslēgvārdi

Jums vajadzētu pielāgot katra CV, lai ietilptu darbu jūs piesakāties. Viens veids, kā to izdarīt, ir jāietver atslēgvārdus no darba sarakstā savā CV. Piemēram, ja darbs sarakstā ietver vairākus nepieciešamo iemaņu, iekļaut šos prasmju vārdus savā CV (lai gan tikai tad, ja jums ir šīs prasmes). Tas palīdzēt darbā pārvaldnieks viegli redzēt, ka esat kvalificēts darbam.

Turklāt daudzi uzņēmumi izmanto Pretendentam uzskaites sistēmu (ATS), lai ekrāna pieteikumu. Ja pieteikuma iesniedzējs nav pietiekami atslēgvārdus no darba sarakstā savā pieteikumā, kandidāts var tikt novērsti.

Izņemt personīgās intereses

Ja jūsu intereses ir tieši saistīti ar jūsu darbu, darba devēji tiešām nav aprūpi, ja jūs kaismi futbols, mūziku vai fotogrāfijas. Noteikti izņemt intereses sadaļu jūsu CV.

Vienīgais izņēmums ir, ja jūsu ārpus brīvprātīgā darba atbilst jūsu darbu. Piemēram, ja esat izveidojis programmu vietējā bezpeļņas pārvaldīt donoru informāciju, tas ir kaut kas, kas ir būtiska, lai iekļautu savā CV.

uzsvērt Prasmes

Kaut arī jūs vēlaties, lai novērstu nesaistītos intereses, jums nepieciešams iekļaut tehnoloģiju prasmes savā CV. Šajā sadaļā ar nosaukumu “Skills” (vai kaut kas līdzīgs, piemēram, “Tehniskā kompetences”) ietver visus programmatūras programmas, programmēšanas valodas, un citas prasmes, kas ir svarīgas, lai darbu.

Nav nepieciešams, lai iekļautu pamata tehnoloģiju prasmes, ka lielākā daļa darba pretendentiem ir, piemēram, zināšanas par Microsoft Office.

Nemulsinātu tehniskā valoda

Kamēr jūs nāksies izmantot tehnisko valodu savā CV (piemēram, savā sarakstā tehnisko iemaņu), nelietot pārāk daudz žargona, īpaši akronīmi un termini, daži cilvēki nav pazīstami ar.

Izvairieties tehnisko valodu, kas bija īpaša ar savu veco uzņēmumam. Tā vietā, pieturēties pie nozares ziņā, ka visi IT ir iepazinušies ar. Paturiet prātā, ka darba devēji var nebūt pazīstami ar tech žargonu, tāpēc izmantojiet tikai tik daudz tehniskā valoda, kā jums ir nepieciešams, lai parādītu to, ko tu esi spējīgs.

Pārskatīšana Resume piemēri

Ņemot piemēru atsākt var padarīt procesu Veidojot vai atjauninot jūsu CV vieglāk. Lasot paraugu atsāk tādiem amatiem kā Front End Web Developer, Help Desk tehniķis, programmatūras inženieris, Tech Izpildītājs un Web Developer izrādīsies noderīga.

Korektūru un rediģēt savu CV

Tikai tāpēc, ka jums ir tas nenozīmē, ka jums var būt pareizrakstības vai gramatikas kļūdas jūsu CV. Pārliecinieties, ka jūs rūpīgi korektūru savu CV pirms tā iesniegšanas. Uzdot draugs vai pat karjeras treneris izlasīt savu CV, kā arī, meklējot kļūdas, kā arī neatbilstības jūsu formatējumu.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *