Kopīgos izaicinājumus Jaunais Praktikanti Face

Posted on

Kopīgos izaicinājumus Jaunais Praktikanti Face

Pēc darot savu mājasdarbu un pētot darba devējiem, iesniedzot labi rakstisku profesionālu CV un motivācijas vēstuli, kā arī uzturēt aktīvu pieeju prakses procesā, jūs esat izkrauti, ko, šķiet, ir ideāls prakse vasarā.

Tāpat kā lielākā daļa interni, jūs esat gatavs, lai sāktu iegūt profesionālo pieredzi, bet pirmo dienu uz darbu, var būt nomākta, ja netiek ievērotas jūsu cerības. Lūk, kā uzturēt profesionālo kompetenci, un nodrošinātu, ka jūsu prakse ir vērtīgs un patīkams.

Veikt racionāla pieeja problēmām

Mācīšanās līkne, kas saistīti ar jaunu darbu, ir stāvas, un neizbēgami būs neveiksmes agri procesā. Uzziniet uzdot jautājumus, veikt loģisku pieeju jebkurai situācijai, nevis izdarīt secinājumus, vai veikt kaut ko personīgi, kā jūs mēģināt atrisināt problēmas. Šeit ir dažas kopējas problēmas interni saskaras pirmajās pāris nedēļās uz darbu laikā.

Problēma 1: Būt Piešķirtie Visa Grunt darba

Pirmkārt, atcerieties, ka jums ir jāmaksā jūsu nodokļus kā interns, lai beidzot iegūtu pilna laika darbu jūsu sapņus. Ir daudz, lai uzzinātu par organizāciju, tās iedzīvotājiem, tās misiju, un klientu, tā kalpo, un daudz, ka mācīšanās notiek vienlaikus darot palaist-of-the-mill darbu.

RISINĀJUMS : Mainot perspektīvu sulaiņa uzdevumus, jūs varat pārvērst nelabvēlīgo situāciju vienā no priekšrocības. Piemēram, lai gan padarot kafiju jūs varētu padarīt interesantu paziņas. Kaut Iesniedzot dokumentus, jūs varat uzzināt vairāk par uzņēmuma darbību.

Problēma 2: Jums nav kompensējis par savu darbu

Jūs, iespējams, ir piedāvāti $ 15 stundā, bet paziņojums jums ir tikai saņem stundā $ 10 savā iknedēļas paycheck. Vai, apsolīja kompensāciju par transportēšanas vai pārtikai nav proferred pēc divām vai trim nedēļām. Ja kāds no šiem vai līdzīgā situācijā, ir gadījums, ir svarīgi noskaidrot, kas varētu būt problēma, pirms jūs kļūstat disheartened un jūsu attieksme ir ietekmēta. Neviens vainot jums, lai pārbaudītu uz kompensāciju vai atlīdzināšanu.

RISINĀJUMS:  Ja jūsu Onboarding laikā Jums tika piešķirti HR pārstāvi, sazinieties ar viņiem un uzzināt, kāpēc jūs nesaņem kompensāciju gaidītie. Ja jums nav HR kontaktu, konsultējieties ar savu tiešo vadītāju vai personu, kas jums bija saskarē ar, kad jums bija darbā.

Problēma 3: Jūs justies nomākti un nespēj veikt uz cik jūsu spēju

Tas nav nekas neparasts, lai interni apjukt, un daudzi ir noteikti, ņemot vērā smago kravas ar minimālu apmācību. Neatlaidīgām sākumposmā, un dot sev kādu laiku nākt līdz ātrumu. Ja jums justies spiesti ar savu vadītāju, paskaidrojiet, ka jūs vēlaties, lai ņemtu laiku, kas nepieciešams, lai darīt labu darbu un samazinātu kļūdas.

Tomēr, ja diskomforts ir noturīgs, un jums nav sajūta, ka lietas kļūst jebkurā vieglāk, jūs varētu vēlēties pārskatīt, ja prakse ir vērts turpināt.

RISINĀJUMS:  Meklējiet otru atzinumu no citiem praktikantiem, kolēģi darbā, vai kāds, kas jūs uzticaties, lai dotu jums labu perspektīvu. Tas varētu būt, ka jums ir pārāk grūti par sevi, un ka jums ir veikt tikai naudas sodu. Tā varētu būt, ka jūsu darba devējam ir nepamatotas prasības. Ja Jums ir aizdomas, ka tā, konsultējieties ar savu vadītāju par savām vēlmēm un sniegt atsauksmes par savu sniegumu. Kaut grūti, godīga diskusija par sniegumu un cerībām parāda briedumu. Mācīšanās būt ērti šajā situācijā būs stāvēt jūs labā vietā nākotnes darbības sarunas.

Problēma 4: Jums saņemt maz Nr Atsauksmes

Regulāri novērtējumi ir būtiski visiem darbiniekiem, bet jo īpaši interni un ieceļošanas līmeņa kandidātiem. Darbiniekiem ir jāzina, ja viņi dara labu darbu, vai arī, ja kaut kas ir jāmaina. Daudzi darba devēji aizmirst nepieciešamību pēc atgriezeniskās saites, kas laiž atbildību uz jums meklēt to.

RISINĀJUMS:  Ja saņemat maz vai nekādu atgriezenisko saiti, jautājiet savam vadītājam, ja jums ir pietiekami veikt. Tas varētu būt ikdienas jautājums, pie kafijas tases, ja jūs jūtaties ērtāk ar mazāku oficiālu vidē. Šī pieeja ļauj jūsu vadītājs ir mazāks apsargāta par to, kam aizmirst nepieciešamību pateikt, kā jūs darāt. Varat arī apkopot ieskatu uzdodot savu Pārvaldnieka konsultācijas par noteiktiem darbu saistītām tēmām, piemēram, kā jums vajadzētu rīkoties situācijā A, B un C.

Daudzas problēmas, ka jums būs jāsastopas darbavietā ir saistīts ar tuvojas problēmas un citus cilvēkus, piemērotā veidā; problēmas var šķist nepārvaramas, un cilvēki var likties nepamatota. Mācīties to, un jūs uzzināsiet vissmagāk mācība par visu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *