Best Darba meklētājs Sites

Posted on

Best Darba meklētājs Sites


Darba meklēšanas dzinēji ir tīmekļa vietnes, kas ietver darba sludinājumus no visas internetā. Kaut arī darba dēļiem ietvert tikai tieši uzskaitīti darba devēji darba vietas, darba meklēšanas dzinēji ietver darba sludinājumus no uzņēmuma mājas lapas, citas darba dēļi un vairāk. Tāpēc darba meklēšanas dzinēji parasti uzskaita vairāk darbavietu nekā darba dēļiem.

Izmantojot darba meklētājprogrammu, var ietaupīt daudz laika, jo jums nav, lai meklētu darbu vairākās vietnēs. Ir daudz darba meklēšanas dzinēji, kas tur, un tas var būt grūti zināt, kādi ir vislabāk. Šeit ir informācija par to top darba meklētājprogrammās, kā arī padomus par to, kā tos izmantot.

Best Darba meklētājs Sites

Google darbavietām
Google Jobs ir darba meklēšanas dzinējs darbina Google. Tā apkopo sarakstus no dažādiem avotiem, tostarp citiem darba meklētājprogrammas. Lietotāji var vienkārši ierakstīt darbu savā Google meklēšanas joslā. Tad Google ģenerē sarakstu vakanču. Lietotāji var sašaurināt meklēšanu pēc darba, atrašanās vietas, uzņēmuma tipam, datums ievietojis, un vairāk kritēriji. Lietotāji var saglabāt darba sludinājumus, dalīties darbus, ieslēgt e-pasta brīdinājumus, un pieteikties darbā tieši Google.

Indeed.com
Patiešām ietver miljoniem darba vietu sarakstu, no tūkstošiem tīmekļa vietnes, tostarp uzņēmuma vakanču lapas, darba dēļi, laikrakstu sludinājumi, asociācijām un blogus. Darba meklētāji var arī meklēt darba tendences un algas, lasīt un piedalīties diskusiju forumos, augšupielādēt CV, pētniecības uzņēmumiem, un izveidot darba brīdinājumus. Patiešām ir arī darba meklēšanas app jūs varat lejupielādēt savā tālrunī.

LinkUp.com
linkup ir darba meklēšanas dzinējs, kas meklē un posts darba vietu sarakstu, no uzņēmuma mājas lapas. Par darba piedāvājumi ir no mazajiem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem, un tiek atjauninātas kad uzņēmuma mājas lapa tiek atjaunota. Tā kā darba nāk tieši no uzņēmuma mājas lapas, nav dublikātu saraksti. Tāpat kā daudzi citi darba meklētājprogrammas, jūs varat saņemt e-pasta brīdinājumus par darbavietu interesi.

SimplyHired.com
SimplyHired meklē tūkstošiem darba dēļiem, sludinājumi un uzņēmuma vietas. Uzlabotas meklēšanas iespējas ietver tādu darba veidu, no uzņēmuma, atslēgvārda, atrašanās vieta un datums, kad darbs bija publicēta veidu. Vietnē ir arī informācija par darba tirgū dažādās pilsētās, lai jūs varētu iegūt sajūtu, kuru uzņēmumi ir darbā un kādi darbi ir pieejami. SimplyHired ir arī informācija par vidējo darba algu par dažādiem darbiem, pamatojoties uz darba nosaukumu un atrašanās vietas.

US.jobs
US.jobs uzskaitītas tūkstošiem darbavietu tieši no uzņēmuma mājas lapas un valsts darbā bankās. Vieta vada Valsts Darba biržas, kas ir partnerība starp DirectEmployers un Nacionālā asociācija valsts Darbaspēka aģentūru (NASWA). Papildus tipisku darba meklēšanas iespējas, US.jobs ir darba meklēšanas informāciju veterāniem, kā arī karjeras resursi, piemēram, atsākt palīdzību, algas kalkulators un informācija par karjeras notikumiem.

ZipRecruiter
ZipRecruiter ļauj jums meklēt miljoniem darbavietu. Jūs varat meklēt pēc aktuālās darba veidiem, darba nosaukumu un uzņēmumiem. Kad jūs izveidot bezmaksas kontu, jūs varat iestatīt darba brīdinājumus un augšupielādēt savu CV, lai piemērotu viegli.

Adzuna
Adzuna ir darba meklēšanas dzinējs, kas ietver miljoniem darba vietu sarakstu. Papildus darbu, jūs varat apskatīt algu datus un informāciju par uzņēmumiem, kas ir darbā. ValueMyResume rīks ļauj darba meklētājiem novērtēt to, ko viņi ir vērts.

JobisJob
JobisJob savāc darba sludinājumus no vairākiem darba dēļiem. Lietotāji var atrast savienojumus uzņēmumiem, izmantojot savu sociālo meklēšanas iespējas. Ja jūs pierakstīties uz bezmaksas dalību, jūs varat saglabāt savu darba filtru un darbu sarakstu, kā arī. Jūs varat arī saņemt e-pasta brīdinājumus par darbu. JobisJob ir bezmaksas mobilo app, kā arī.

JobLift.com
JobLift nodrošina darba sludinājumus no vairāk nekā 4000 partneru darba dēļiem. Lietotāji var meklēt ātri un viegli, izmantojot darba nosaukumu, atslēgvārdu vai atrašanās vietas. Uzlabotas meklēšanas iespējas ietver pieredzes līmeni, Publicēšanas datums, un uzņēmums. Jūs varat arī pierakstīties uz e-pasta brīdinājumus par jauniem darba piedāvājumiem.

Best Niche Darba meklēšana Sites
niša darba meklēšanas portāli ietver darbus, pamatojoties uz specializēto kritērijiem, piemēram, no stāvokļa veidu, karjeras jomā vai nozarē. Piemēram, ir specializētas vietnes, lai veselības aprūpes darbu, inženieru darba vietas, darba vietas studentiem, valdības darbu, un daudz ko citu. Šeit ir saraksts ar dažiem no labākajiem nišu darba vietām.

Padomi Izmantojot Job Search Engine

Atrodiet savu iecienītāko. Meklē daudz darba meklētājprogrammas uzreiz var būt milzīgs. Pēc tam, kad pārbaudes veic dažus no top darba meklētājprogrammas, izvēlieties vienu vai divus izlasei. Varbūt jūs koncentrēties uz nišas darba meklētājprogrammu vai vienu, kas ir noderīgs uzlabotas meklēšanas iespējas. Skaitu darba meklētājprogrammas jūs izmantojat saglabās jūs no kļūst overwhelmed ierobežošana.

Izmantojiet izvērsto meklēšanu. Lielākā daļa darba meklēšanas dzinēji ir uzlabotas darba meklēšanas iespējas, kas ir lielisks veids, lai sašaurinātu daudzas sarakstus. Vispārējais meklēšanas opcija parasti ļauj iekļaut tikai atslēgvārdu vai frāzi un atrašanās vietu. Ar uzlaboto meklēšanas iespēju, jūs varat sašaurināt meklēšanu pēc uzņēmuma, nozares, algas, un darba veida (stažēšanās, nepilna laika darbs, uc).

Izmantojot uzlabotas meklēšanas iespējas, ir labs veids, kā pārliecināties, jūs tikai meklēt darbu, kas ir labs fit.

Izveidot kontu. Ja jums atrast darba meklētājprogrammu jums patiešām patīk, apsveriet reģistrējot kontu. Raksturīgi, reģistrācija ir bez maksas. Lielākā daļa darba meklēšanas dzinēji ļauj jums augšupielādēt CV un motivācijas vēstuli, kad jūs reģistrējaties, lai piemērotu, lai darbu vieglāku. Parasti, jūs varat arī grāmatzīmi darbus vai pieprasīt regulārus e-pastus (dažreiz sauc par darba brīdinājumu vai darba meklēšanas aģentiem), ar jaunākajiem darba vietu sarakstu, kas atbilst jūsu specifikācijām.

Izmantojiet lietotni. Lielākā daļa darba meklēšanas dzinēji ir arī app, jūs varat lejupielādēt savā tālrunī. Ja esat aktīvi meklēt darbu, lejupielādējiet lietotni, lai jūs varētu ātri pārbaudīt darba vietu sarakstu, par iet. Daudzi progr jums nosūtīt darba brīdinājumus pa e-pastu vai pa tālruni, kā arī.

Uzmanies no vairākiem sarakstiem. Viens trūkums darba meklētājprogrammas ir tas, ka ir tik daudz no vairākām vietām saraksti, atkārtotas saraksti ir kopīgas. Esiet uzmanīgi, lai izvairītos no atkārtotiem sarakstus, kā arī derīguma termiņš ir beidzies darba sludinājumus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *