Kā uzrakstīt Sports Karjeras Resume

Posted on

Kā uzrakstīt Sports Karjeras Resume

Viena lieta par sporta karjeras, ka jūs vai nu jau zināt, vai drīz saprotam, ka daudzi cilvēki ir ieinteresēti šajās pozīcijās.

Šī iemesla dēļ, ir svarīgi, lai rakstītu sporta karjeras atsākt, kas savieno ar potenciālo darba devēju. Raksturīgi, sporta karjeras darba devēji saņem simtiem atsāk, kad stāvoklis atveras. Pārliecinieties, ka jūsu CV izceļas.

Šeit ir dažas idejas, lai rakstot efektīvu CV, kā arī ar dažiem konkrētiem idejas par sporta karjeras atsākt.

Saraksts Kontaktinformācija

Sāciet savu CV ar kontaktinformāciju. Mērķis parasti ir zemes interviju. Ievietojot šo informāciju augšpusē savu CV vajadzētu izrādīties noderīga. Pēc tam, kad jūs uzvarēt pār potenciālais darba devējs ar pārējo savu CV, viņiem būs nepieciešama šī informācija, lai sazinātos ar jums.

Šī ir viena kategorija jūsu CV, kur tas ir svarīgi, lai būtu padziļināti. Norādiet savu adresi, dažādi tālruņa numuri, kur var tikt sasniegti, kā arī e-pasta adreses un saite uz jūsu LinkedIn profilā.

Saprotamu un precīzu

Ņemot laiku, lai organizētu savu CV, potenciālais darba devējs redzēs, ka jūs esat persona ar efektīvas komunikācijas prasmes, kurš lepojas padarīt labu pirmo iespaidu, un ir aizraušanās nozarē.

Viens mērķis Jūsu CV ir greifers lasītāja uzmanību. Viens veids, kā to izdarīt, ir uzskaitīt piecus līdz desmit veikumu labi augšpusē. Šīs tēmas var saņemt vairāk sīkāku turpmāku noteikti CV, bet liekot viņiem vispirms būs greifers uzmanību.

Organizējiet savu CV kategorijās. Šī pieeja palīdzēs lasītājs apstrādāt informāciju, un vēlāk kalpos kā efektīvs atsauces materiāls. Attiecībā uz lielāko sporta karjeras pozīciju, viena vai divu lappušu atsākt vajadzētu pietikt. Ja atsākt darbojas ilgi, apvienot kādu pieredzi vai izgriezt pieredzi, kas ir maz sakara ar pašreizējo pozīciju jūs piesakāties.

Atjaunināt Bieži

Kā jūsu darba vai mācību pieredzes maiņas, pārliecinieties, ka jūs ne tikai atzīmēt tos savā CV, bet atkārtoti organizēt savu CV, lai uzsvērtu izmaiņas, kas vislabāk atspoguļo jūsu pašreizējo kvalifikāciju. Vai nav vienkārši sadiegšana par vienu darbu pēc otra. Izcelt veikumu, kas vislabāk attiecas uz izvirzītajiem stāvokli, kam seko mazākiem sasniegumiem. Ja saraksts kļūst garš, apvienot kādu pieredzi vai dzēst tos visus kopā.

Izdari to pareizi

Nelietojiet pārspīlēt savus sasniegumus. Darba devēji ir gatavojas veikt laika, lai izpētītu precizitāti jūsu CV. Pārliecinieties, ka fakti savu pieredzi ir precīzas un izteiktas precīzi.

Veikt laiks, lai vēlreiz lasīt jūsu CV, lai atrastu pareizrakstību vai gramatikas kļūdas. Tāpat ir kolēģis vai draugs izskatīt jūsu CV šiem kļūdām veidiem.

Izteikt savus sasniegumus, ir īpaši, bet nepārspīlējiet. Piemēram, ja jūsu departaments uzlabota sezonas biļešu tirdzniecību, ietver precīzu procentuālo sezonas biļešu pārdošana uzlabojusies, kā arī savu lomu šajā uzlabošanai.

Kniebiens uz konkrētu darbu

Kā jūs pieteikties konkrētā sporta karjeras darbu, pielāgot savu CV, lai izceltu pieredzi, kas vislabāk izteikt, kāpēc jums ir labākais persona, lai pieejamie sporta karjeras stāvoklī.

Express Yourself

Šajā prezentācijā un saturu, attīstīt, ļaujiet jūsu personību spīdēt cauri. Tas palīdzēs potenciālais darba devējs atcerēties savu CV un palīdzēs jums izceļas no pūļa. Tas ir īpaši svarīgi sporta karjerā, kur daudzi cilvēki bieži nododas vienu un to pašu vietu.

Sample Resume par sporta darbu

Barry Allen
1234 Cactus tiesa
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
e-pasts: barry.allen@email.com
www.linkedin.com/in/barryallen

kvalifikācija kopsavilkums

Talantīgs un rekordlielu beisbola treneris ar 7 gadu pieredzi virzošā vidusskolu komandas izdalītie čempionātos.

  • 3-laika AzBCA valsts Coach of the Year, 2 laika ABCA rajona Coach of the Year
  • AzBCA Hall of Fame, tad Arizona Treneri Hall of Fame, Valsts vidusskola beisbola slavas zāle
  • 3 gadu veiksmīga kā Catcher uz nelielas līgas komandas, tad Glendale Desert Dogs
  • 2 sudraba medaļu uzvar College Beisbols World Series

Profesionāla pieredze

DESERT VIEW HIGH SCHOOL, Tempe, AZ
vadītājs Beisbols Coach , 9/2012-mūsdienas
apmācītu un motivētu beisbola komandas uz reģionu, rajonu un valsts čempionāta panākumiem. Koordinēt aramzeme, pitching, un hitting treniņu sesijas un klīnikām ar trenera asistents un brīvprātīgo treneru; veikt pasākumus, lai komandas ceļojumiem, uzraudzīt spēlētājus spēles laikā, izsekot atgūšanu no spēles vai prakses traumu, un sazinās ar koledžas talantu skautiem.

  • Iebūvēts un vadīja vidusskolas beisbola komanda, lai sasniegtu 4 5A valsts čempionāts, 2 5A Valsts finālisti klasifikāciju un 6 reģionālajos čempionātos.
  • Izpildīts 128 Kopā uzvaras stāvoklī pilnvaru laikā.
  • Apmācīti vairāk nekā 50 spēlētājiem, kuri turpināja spēlēt koledžu, nelielas līgas vai Major League Baseball.
  • Veicināta viena gada darbā Assistant Coach Head Coach pozīciju ietvaros.

GLENDALE DESERT SUŅI, Glendale, AZ
Catcher , 07 / 2009-8 / 2012
Spēlēts nelielas līgas beisbola, kas kalpo kā ķērājs trim sezonām. Piedalījās prakse, apceļoja ar komandu, un piedalījās reklāmas pasākumos.

  • Koordinēta un vadīja jauniešu apmācības nometnes teritorija pamatskolas un vidusskolas spēlētājiem Camelback Ranch.
  • Veiksmīgi threw stīgas, kas mēģina nozagt otrais vai trešais par 60% mēģinājumu.

izglītība

Zinātņu bakalaurs dabaszinātnēs
Dienvidu Kalifornijas Universitātē, Los Angeles, CA

Baseball MVP 2007. un 2008. gadā; 2008 Sudraba medaļa un 2007 Sudraba medaļa, koledža Beisbols World Series

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *