Labākās metodes veiksmīgai darba intervijai

Posted on

Labākās metodes veiksmīgai darba intervijai

Kad jūs intervējat darbu, mazās lietas var būtiski mainīt. Pat neliela kļūda var maksāt jums darba piedāvājumu. Veltiet laiku, lai sagatavotos, lai jūs varētu atstāt vislabāko iespaidu katrā darba intervijā, uz kuru dodaties.

Šīs intervijas metodes aptver visus pamatus, kas jums jāzina, lai uzlabotu intervijas tehniku ​​un veiktu darba interviju. No uzņēmuma pārbaudes līdz intervijas pateicības piezīmes nosūtīšanai, lai tikšanās ar darbā pieņemšanas vadītāju būtu veiksmīga no sākuma līdz beigām.

Uzlabojiet intervijas tehniku

Darba intervija sniedz iespēju spīdēt. Tas, ko jūs sakāt un darāt, jūs vai nu virzīs uz nākamo apsvērumu kārtu par nodarbinātību, vai arī izsitīs jūs no strīdiem.

Kleita veiksmīgai intervijai

Pirmais iespaids, ko atstājat par potenciālo darba devēju, var būtiski mainīt jūsu darba intervijas iznākumu. Intervētāja pirmais spriedums būs balstīts uz to, kā jūs izskatāties un ko esat ģērbies. Tāpēc vienmēr ir svarīgi uz darba interviju ģērbties atbilstoši. Tas, kas ir piemērots, ir atkarīgs no darba devēja, tāpēc jums būs jāizvēlas apģērbs, kas ir piemērots vietai, kur vēlaties pieņemt darbā.

Uzlabojiet savas intervēšanas prasmes

Darba intervijas laikā jūsu spēja sazināties ar intervētāju un izteikt savas domas ir tikpat svarīgi faktori, lai iegūtu darbu, kā jūsu CV norādītā kvalifikācija. Pirms intervijas veltiet laiku, lai pārliecinātos, ka jūsu intervijas prasmju kopums ir tikpat gatavs kā jūsu CV.

Samaziniet intervijas stresu

Intervijas var būt saspringtas, pat ja esat profesionāls, kas ir devis daudzas no tām. Ir paņēmieni, kurus varat izmantot, lai mazinātu stresu pirms darba intervijām un tās laikā, un stratēģijas, kuras varat izmantot, lai mazinātu trauksmi, kas var būt saistīta ar jūsu darba meklējumiem. Tas atvieglos intervijas vadīšanu, kad nejūtaties saspringta.

Radiet labāko pirmo iespaidu

Pirmajiem iespaidiem patiešām ir nozīme, un jums nav daudz laika, lai darba intervijas laikā atstātu labu iespaidu. No brīža, kad sveicaties ar reģistratūru, līdz brīdim, kad izejat no ēkas, jūs tiekat novērtēts kā potenciāls jauns darbinieks. Ir svarīgi, lai visi satiktie atstātu vislabāko iespaidu.

Pārdodiet sevi intervētājam

Kad esat darba intervijā, jums ir jāpārdod sava kvalifikācija un akreditācijas dati nomas menedžerim. Jums būs arī jāparāda intervētājam, ka esat piemērots gan šim amatam, gan organizācijai. Veicot nelielu sagatavošanos, jūs varēsit sevi prezentēt kā kandidātu, kuru labprāt pieņemtu darbā jebkura organizācija. Darot visu iespējamo, lai piesaistītu darbā pieņemšanas vadītāju, jūs palīdzēsit pieņemt darbā.

Ko darīt, ja esat intraverts

Intervijas var būt patiešām sarežģītas, ja esat introverts, taču ir paņēmieni, kas palīdz introvertiem spīdēt darba interviju laikā, tostarp to, kā sagatavoties un vadīt interviju un kā pārdot savas intravertās īpašības.

Pēc intervijas veltiet laiku, lai pateiktu paldies

Atvēlot laiku, lai pateiktu paldies pēc darba intervijas, ir ne tikai laba intervijas etiķete. Tas arī pastiprina jūsu interesi par šo amatu un parāda intervētājam, ka jums ir lieliskas pārraudzības prasmes. Izmantojiet arī savu pateicības vēstuli, lai risinātu visas intervijas laikā radušās problēmas un bažas.

Praktizējiet intervēšanu

Atvēlot laiku, lai pārskatītu tipiskus intervijas jautājumus, kas jums, iespējams, tiks uzdoti darba intervijas laikā, palīdzēs jums sniegt pamatu jūsu atbildēm. Tas arī nomierinās jūsu izspūrušos nervus, jo jūs necentīsities pēc atbildes, kamēr atrodaties intervijas karstajā vietā.

Praktizējiet intervijas ar draugu vai ģimenes locekli pirms laika, un tas būs daudz vieglāk, kad jūs faktiski piedalīsities darba intervijā.

Izmantojiet savus tīkla kontaktus

Tas, ko jūs zināt uzņēmumā, ar kuru intervējat, patiešām ir svarīgi. Jūsu sakari var jūs novirzīt uz darbu, sniegt iekšējo informāciju par uzņēmumu un pastāstīt, ko sagaidīt intervijas laikā.

Iepazīstieties ar uzņēmumu

Cik daudz jūs zināt par uzņēmumu, kas tikko sazinājās ar jums, lai ieplānotu interviju? Tam vajadzētu būt daudz, un visa nepieciešamā informācija ir pieejama tiešsaistē. Iegūstiet iekšējo informāciju par uzņēmuma kultūru un izmantojiet savus sakarus, lai iegūtu intervijas priekšrocības.

Esiet gatavi telefonintervijai

Kamēr jūs aktīvi meklējat darbu, ir svarīgi sagatavoties telefonintervijai īsā laikā. Jūs nekad nezināt, kad vervētājs vai tīkla kontaktpersona var piezvanīt un jautāt, vai jums ir laiks runāt par darba iespēju.

Veiciet grupas interviju

Intervēšana ar vienu cilvēku ir pietiekami grūta, taču vēl grūtāk ir intervēt ar intervētāju grupu (vai grupu).

Intervija pusdienošanas laikā

Aizvedot jūs uz brokastīm, pusdienām vai vakariņām, intervētājam ir iespēja pārbaudīt jūsu komunikācijas un saskarsmes prasmes, kā arī jūsu uzvedības pie galda, neformālākā vidē nekā biroja vidē. Uzziniet, kā risināt interviju maltītes laikā, tostarp informāciju par to, ko pasūtīt, intervijas etiķeti, kas maksā, un citus padomus par interviju pie kafijas vai maltītes.

Izvairieties no šīm intervijas kļūdām

Ko nevajadzētu darīt intervijas laikā? Apskatiet visizplatītākās darba intervijas kļūdas, kļūdas un kļūdas, ko var pieļaut darba kandidāts. Daži no tiem ir nepilngadīgi; citi var mazināt vai sagraut jūsu iespējas tikt pieņemtam darbā. Pēc tam veltiet laiku, lai sagatavotos pirms intervijas, lai jums nebūtu jāuztraucas par to, kā gāja pēc intervijas.

Citas darba intervijas metodes, lai palīdzētu jums pieņemt darbā

Pārskatiet citus padomus par telefona intervijām, otrajām intervijām, pusdienu un vakariņu intervijām, uzvedības intervijām, intervijām publiski, praktizējiet interviju un papildu padomus, lai intervija būtu veiksmīga.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *