Best Uzvedības aptaujāšanas paņēmieni un stratēģijas

Posted on

Best Uzvedības aptaujāšanas paņēmieni un stratēģijas

Kad esat darba meklēšanā , tas ir svarīgi būt gataviem rīkoties, kas ir pazīstams kā “uzvedības intervēšanu.” Darba devēji izmanto šāda veida intervijas, lai iegūtu priekšstatu par to, kā jūs rīkoties konkrētas situācijas darbavietā. Intervētājs vēlaties piemērus par to, kas notika īpaši apstrīd apstākli, ko jūs, un, kā jūs panākt pozitīvu iznākumu.

Labākie paņēmieni apstrādes uzvedības interviju ietver gatavojoties intervijas jautājumiem, jums var lūgt, atklājot, cik vien varat par uzņēmumu un darbu, tāpēc jums ir ideja par to, ko prasmes darba devējs vēlas, un ir gatava iekļaut specifiski punkti atbildēm norādāt intervētājam.

stratēģijas

Pirms jūs galvu ārā uz darba interviju , veltiet laiku, lai sagatavotu iepriekš. Jūs var vai nevar tikt lūgts uzvedības intervijas jautājumiem, bet tas ir labākais, lai būtu gatavs, ja jums ir.

  • Pārskatiet uzvedības intervija ir un ko uzņēmumi meklē laikā  uzvedības interviju .
  • Izmantojiet STAR interviju tehniku ​​sagatavot piemērus dalīties interviju laikā.
  • Pārskatiet paraugu  uzvedības intervijas jautājumiem .

Pētniecības darbu un Company

Ņemot vērā laiku, lai pētītu gan uzņēmumu un darbu jūs intervējot palīdzēs Jums sagatavoties darba intervijai. Tādā veidā jums būs jābūt gataviem gan atbildēt uz intervijas jautājumiem un uzdot intervētājs dotajiem pats. Jums arī būs iespēja noskaidrot, vai uzņēmums un uzņēmums kultūra ir labi piemērots jums. Tas vienmēr ir labākais, lai  pētniecības uzņēmums , lai jūs labi informēts pirms laika.

paņēmieni

Pirmkārt, sev dažus momentus, lai savāktu savas domas. Tas ir naudas sods veikt maz laika, lai izstrādātu savu atbildi, ja neesat pārliecināts par to, kā atbildēt uz jautājumu. Ja neesat pārliecināts, kā atbildēt uz jautājumu, lūgt paskaidrojumus. Tas būs nopirkt jums papildu laiks, lai padomātu par to, kā atbildēt. Tad pārliecinieties, lai iekļautu šos četrus punktus savā atbildē – situāciju, uzdevumu, darbības, rezultātus.

  • (S)  īpašs stāvoklis
  • (T)  Uzdevumi, kas nepieciešami jādara
  • (A)  Darbība, ko veica
  • (R)  rezultāti, ti, to, kas ir noticis

Tas ir STAR intervija atbildes tehnika , un tas ir lielisks veids, kā sagatavoties. Vai atcerieties, ka  nav pareizu vai nepareizu atbilžu  uz uzvedības intervijas jautājumiem. Intervētājs mērķis ir saprast, kā jūs izturējās konkrētā situācijā. Kā jūs atbildētu būs noteikt, vai pastāv atbilstība starp jūsu prasmes un pozīciju uzņēmums vēlas, lai aizpildītu.

Labākā uzvedības intervija stratēģija ietver klausoties uzmanīgi, kas ir skaidri un detalizēti, ja jūs atbildētu, un, pats galvenais, ir godīgi. Ja jūsu atbildes nav, ko intervētājs meklē, šis amats var nebūt labākais darbs jums vienalga.

Sekojums Pēc intervijas

Bija tur kaut ko jūs vēlētos jums bija teikt intervijas laikā, bet nav iegūt iespēju? Jūsu nākamais pateicības atzīmēt dod jums iespēju pieminēt to. Tā ir arī iespēja atkārtot jūsu interesi par darbu un uzņēmumu.

Vairāk Padomi un triki

Papildus tam, zinot, ko sagaidīt pēc uzvedības interviju, ir 10 intervija prasmes , kas ir svarīgi, lai praksē pirms ievadīt sanāksmju telpu vai Skype sesiju ar iznomājot komiteja: sagatavošanā, punktualitāti, domāšana, pirms tu runā, runā mierīgi un vienoti, parādot nodrošināts (bet ne augstprātīgi) pašapziņu, aktīva klausīšanās, optimisms, paužot savu interesi par darba devēja, ir iespēja runāt pēc jūsu sākotnējās ” lifts piķis “, un – iespējams, pats svarīgākais – izsakot savu pateicību par iznomājot komitejas laikā gan mutiski beigās intervijas un rakstiski tūlītējus pēcpārbaudes pateikties-you atzīmēt.

Tomēr nervu, jo īpaši, ja tas ir jūsu pirmā intervija? Neraizējieties – pat noteiktas profesionāļi jūtas dažus tauriņus pirms intervijas. Jūs esat spēris pirmo soli nomierinoša jūsu nemiers, ņemot laiku, lai pārskatītu iepriekš aprakstītās darbības. Citas lielas paņēmieni līdzsvara jūsu nervus ietver izvairoties negatīvu self-talk, mērci uzmanīgi, ierodas agri uz interviju, lai jūs varētu veikt dažas nomierinoša elpo iepriekš, un izvairoties no dzeramā pārāk daudz kofeīna dienā tikšanos.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *