Veidi pavadraksti

Posted on

Veidi pavadraksti

Kad esat darba medības, tas ir svarīgi, lai izvēlētos atbilstošu pavadvēstuli burta vārtos. Ir dažādi veidi, attiekties burtiem, tostarp piecas visbiežāk veidi: pieteikuma vēstules, ieteikuma attiekties burtiem, burti procenti, tīklu un vērtību piedāvājums burtiem.

Pavadvēstulē lietojat tiks noteiks, vai jūs piesakāties tieši darbu vai vienkārši meklē darba meklēšanas palīdzību no personām savu profesionālo tīklu.

Padariet Jūsu vēstule Konkrēts

Noteikti izvēlēties veidu pavadvēstuli, atspoguļo to, kā jūs piesakāties darbā vai par palīdzību darba meklēšanas veidu jūs lūdzat.

Pavadrakstā būtu izstrādāta speciāli šim konkrētajam mērķim. Ja tas ir pievienots atsākt darba pieteikumu pavadvēstuli, būtu pielāgota katrai pozīcijai jūs meklēt. Iznomājot vadītāji var atpazīt, ja pieteikuma iesniedzējs ir pavadvēstuli ir vispārējs viens, ka viņš vai viņa ir izmantots, lai pieteiktos vairākām pozīcijām. Šādas attiekties burtiem, kas liecina par trūkumu aprūpi vai par dziļu interesi uzņēmumā, var izraisīt jūsu CV tiek pieņemts bez īsumā.

Veidi pavadraksti

  • Pieteikuma vēstule:  Pieteikums burts ir rakstīts pieteikties konkrētu darbu uzsākšanu. Tas ir tradicionāls pavadvēstuli, kas tiek nosūtīta ar CV pieteikties darbā.
  • Referral Motivācijas vēstule:  izskatīšanas pavadvēstuli piemin vārdu personai, kas ir minēto jums darbu. Tas var būt lielisks veids, kā iegūt darba devēja interesēm, it īpaši, ja persona sniedz nosūtījumu ir zināms sabiedrībai esat ieinteresēti strādāt.
  • Vēstule objekti:  vēstule intereses, kas pazīstams arī kā ģeoloģiskās izpētes vēstuli, jautā par iespējamajiem vakances konkrētā uzņēmumā.
  • Tīkla Vēstule:  Tīkla burti lūgt darba meklēšanas padomus un palīdzību. Tie var būt adresēti kolēģiem, privātpersonām esat satika profesionālās konferencēs vai citos nozares notikumiem vai cilvēkiem, uz kuriem jums savienots ar profesionālu sociālo tīklu vietnēs, piemēram, LinkedIn.
  • Vērtību Proposition Vēstule:  Vērtība piedāvājums ir īss pārskats paskaidrojot, kas padara kandidāts unikāls.

Kā minēts iepriekš, jūsu attiekties burtiem būtu jāorientē uz potenciālajiem darba vietas, kas jūs interesē. Tas nozīmē, ka, pirms rakstot pieteikuma vēstuli, novirzīšanas pavadvēstuli, vēstuli par ieinteresētību, vai vērtība propozīcija vēstuli, jums ir nepieciešams, lai jūsu mājasdarbu un pētniecības uzņēmums sūtāmo jūsu vēstuli. Zinot šo informāciju, jūs varat pierādīt savu vēstuli, kā jūsu skillset un darba pieredzi, kas ievērojami veicina organizācijai būtu tie nolīgt jums.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *