Ko Apsveriet Pirms kļūt par pilna laika Brīvmākslinieks

Posted on

 Ko Apsveriet Pirms kļūt par pilna laika Brīvmākslinieks
Vairāk nekā viens no trim amerikāņu strādnieku freelanced pagājušajā gadā, saskaņā ar piekto ikgadējo ” Freelancing Amerikā ” pētījumā no Upwork un ārštata Savienību. Bet tas nenozīmē, ka katrs brīvmākslinieks – 56700000 ASV, saskaņā ar šo statistiku – strādāja sev pilnu darba laiku.

Ja vēlaties, lai padarītu freelancing savu “īsto” darbu, jūs droši vien esat devis dažas domas, vai jūs varat darīt to darbu finansiāli. Jūs varat veikt pietiekami daudz naudas freelancing – vai jūs labāk uzturas darbinieku?

Lai izlemtu, vai veikt lēcienu, uzdot sev šos jautājumus pirmo reizi.

Vai pastāv Market Jūsu pakalpojumiem?

Mums visiem ir draugi, kas esam uzsākuši pusē hustles tikai atklāt, ka viņu hobijs ne vienmēr domāts būt karjeras. Bieži vien tas ir tāpēc, ka vienkārši nav tirgus aizrautību; vai tāpēc, ka tirgus ir pārsātināta līdz vietai, kur tas ir iespējams, lai nopelnītu iztiku.

Ja jūs gatavojas ārštata pilna laika, jūs, protams, vēlaties, lai noskaidrotu, vai tur ir pieprasījums pēc jūsu pakalpojumiem, pirms jūs atmest savu dienas darbu. Labākais veids, kā to darīt, ir, lai saņemtu savu pēdu mitrā, kamēr jūs joprojām strādā pilnu darba laiku (vai kamēr jums ir nepilna laika darbu vai citus ienākumu plūsmu, lai saglabātu jums).

Freelancing, kamēr jūs strādājat, ir arī noderīga, veidojot ārkārtas fondu – kaut kas katram brīvmākslinieks vajadzībām.

Kāda jūsu finansiālais stāvoklis izskatās?

Vislabāk, ja jūs esat dodas uz savu jauno karjeru ar dažiem ietaupījumiem plūdmaiņas jums vairāk, kamēr jūs sākat pelnīt (un līdz klientiem sākt maksāt jums, kas var aizņemt kādu laiku). Bet tālāk, ka tas ir svarīgi, lai būtu laba ideja par jūsu mēneša budžetu, pirms sākat.

Ko tu meklē ziņā uzsākšanas izmaksām, lai saņemtu savu ārštata biznesa pie zemes? Kādas ir jūsu dzīves izdevumus tieši tagad? Vai ir izdevumi, jūs varat apdares, lai ekonomēt, kamēr jūs veidot savu biznesu?

Vai Freelancing Pay Enough?

Pieņemsim, ka jūs iet uz freelancing no pilnas slodzes darbu tajā pašā laukā. Iestatījums jūsu likme ir viegli, labi? Ja jūs esat stundas, tas ir tikai jūsu stundas likme. Ja jūs algotie, tikai veikt savu iknedēļas vai divreiz nedēļā algas, un sadalīt to uz augšu ar nostrādāto stundu skaitu.

Nu, ne gluži. Ja jūs nāk no vides, kur jūsu darba devējs samaksājis par lietām, piemēram, veselības apdrošināšana, pensijas pabalstu, slimības laikā, un tā tālāk, jums ir arī, lai aprēķinātu aptuveno vērtību šīm iemaksām. Daži darba devēji piedāvā kopējais kompensācijas pārskatus par katru gadu, kas ietver vērtību šiem pabalstiem. Ja tā nav, jūs, iespējams, var izrēķināt aptuveno numuru no sava samaksas nepilnīgs.

Jums jāņem vērā pašnodarbinātības nodokli, kas attiecas uz sociālās apdrošināšanas un Medicare iemaksas, kas citādi būtu apmaksātas darba devējs arī.

Tomēr, pat pēc tam, kad esat izpētījuši visu, kas, jūs joprojām ne vienmēr zina, cik daudz jūs varat nopelnīt no freelancing. Kāpēc? Tā kā jūsu likme nav balstīta uz savu algu vēsturi vai darba devēja novērtējumu savas prasmes. Tas ir balstīts uz to, kas sedz tirgus. Atkarībā no tā, ko jūs darāt, kas varētu būt ievērojami lielāka (vai diemžēl, mazāk), nekā tas, ko veicāt agrāk.

Lai iegūtu priekšstatu par to, ko jums vajadzētu maksas, nodot sociālo mediju strādāt jums.

Meklējiet tīklu grupām vērstas uz savu nozari un fokusu. Lielākā daļa būs iekļautas dažas atklātas diskusijas par likmēm, un daži būs pat nodrošināt likmes lapu ar diapazoniem.

Vai Tu Organizētā (vai vēlēsies organizētās)?

Viena no lielākajām kļūdām jauni ārštata veikt nav, kam ir sistēma. Kad jūs strādājat par sevi, jūs esat atbildīgs par sekotu jūsu paveiktu darbu, rēķinu par jūsu centienus, un maksājot nodokļus par saviem ienākumiem. Ja jūs neesat gatavi tikt galā ar šiem mazāk nekā krāšņi aspektiem freelancing, jūs varētu būt labāk uzlīmēšanu ar pilna laika darbu.

Ja jūs kāds, kas ir neērti ar matemātiku, neļaujiet ideja par norēķinu / savākšanai / maksā skandāla jūs prom. Ir daudz bezmaksas personīgo finanšu paketes, kas tur, lai palīdzētu jums palikt uz augšu lietas. Plus, jūs varētu atklāt, ka tas ir neticami patīkami sekot līdzi naudas, ka veicāt īstenojot savus sapņus.

Tikai pārliecinieties, ka jums saglabāt nodokļus prātā. Ārštata un citi līgumdarbinieki jāmaksā nodokļus ceturksnī, nevis reizi gadā, un viņi atbild pašnodarbinātības nodokli arī. Plāns par budžetā 25% līdz 30% no saviem ieņēmumiem par nodokļiem.

Vai jums pārvaldīt savu laiku?

Dažiem cilvēkiem, freelancing pilna laika nav reāls risinājums. Viņiem vajadzīga rutīnas biroja grafiku, lai būtu produktīvs. Ja jūs varētu ērti gulēt līdz pusdienlaikam, un nav labi termiņu ievērošana, kas ir brīvmākslinieks varētu nebūt karjeras ceļš jums. Ir svarīgi saprast, kas jums ir nepieciešams, lai būtu veiksmīga.

Nav kauns nepieciešama disciplīna ir darba devēja un darba ņēmēja attiecības. Daži, piemēram, viņu grafikiem cilvēki plānots out. Citi baudīt redzot viņu kolēģiem katru dienu, vai atrast vērtīgus mentoriem viņu priekšniekiem, vai vienkārši vēlas izkļūt no mājas un uz audzē-up apģērbu. Tie ir visi lieliski iemesli, lai strādāt kādam citam.

Tomēr, ja vēlaties strādāt patstāvīgi, pat ja jums ir pilna laika darbs, un tu esi sevi starteris, kam nav nepieciešams daudz uzraudzību, freelancing varētu būt ideāli piemērots Jums.

Can You Be Elastīga?

Freelancing ir vienmēr mainās. Cenas iet uz augšu un uz leju, parādās klientiem un pazūd, nozares tendencēm pārņemt un pēc tam izbalināt. Izmaiņas ir aizraujoša aspekts freelancing. Jums nekad nebūs garlaicīgi. Bet tas var būt arī biedējoši, pat ja tu esi kāds, kurš parasti rullīši ar perforatori.

Visveiksmīgākie ārštata ne tikai hardworking un radošs. Tās ir arī elastīga un elastīga. Ja jūs varat pielāgot, jūs varat izdzīvot un pat zelt šajā izaicinājumu karjeru.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *