Kā parādīt devējam esat pievienoto vērtību darbā

Posted on

Kā parādīt devējam esat pievienoto vērtību darbā

Viena no vissvarīgākajām lietām, ko jūs varat darīt ar darba meklēšanu, ir parādīt, iznomājot pārvaldnieks, ko jūs varat dot uzņēmumam. Darba devēji meklē kandidātus, kuri būs pievienot vērtību savu organizāciju, un viens no iznomājot pārvaldnieks mērķiem ir pārliecināties cilvēkus viņi noma ir labākie izpildītāji, kas izdosies pozīcijā. Jūs varat padarīt to vieglāk viņiem parādot jūs ļoti labi kvalificēts darbam.

Jūsu CV, motivācijas vēstuli un citus darba materiālus var pierādīt, cik jūs esat pievienotā vērtība jūsu iepriekšējās pozīcijās. Ja jūs esat izvēlēti uz interviju, dalīties piemēri saviem sasniegumiem, lai parādītu, kā jūs varētu būt ideāls pick lomu.

Padoms: Ar skaidri parādot, kā jūs izdevies iepriekšējās pozīcijās, jums palīdzēs darba devējiem saprast, kāpēc jūs varētu būt vērtīgs darbinieks.

Kā Rādīt potenciālajam darba devējam Jūsu Value

Definēt “panākumus” jūsu iepriekšējās pozīcijās. Pirms pat rakstot par darba izpildi, domā par to, kā panākumi tika mērīts jūsu iepriekšējās lomas. Ja esat strādājis pārdošanas veiksme varētu būt mērīts pēc klientu skaita jums bija. Ja tu būtu skolotājs, jūsu veiksme varēja izmērīt daļēji ar savu studentu sekmēm un pārbaužu rezultāti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, ko veiksme izskatījās katrā esat ieņemamajam amatam.

Izveidojiet sarakstu ar veidiem, guvuši panākumus . Kad ir noteikta “panākumus” jūsu iepriekšējās darba vietas, veikt sarakstu reižu devās virs un ārpus tās, lai nodrošinātu to. Piemēram, jūs varētu atzīmēt mēnesi, kad esat ieguvis vairākus jaunus klientus, vai laiku, kad jūsu studentu pārbaužu rezultāti ievērojami uzlabojās gaitā gadā.

Noteikt, ka panākumus. Kad jums ir saraksts ar sasniegumiem un sasniegumiem, domā par veidiem, kā kvantificēt šo panākumu . Skaitļi palīdzēt iznomājot vadītājiem precīzi redzēt, cik esat pievienoto vērtību uzņēmumam. Šie skaitļi nav saistīti ar rentabilitāti. Tā vietā, viņi var atsaukties uz laiku saglabāto, izmaksas samazinātas, vai procesiem uzlabota. Piemēram, ja jums ir administratora palīgs, jūs varētu paskaidrot, ka jūs pārgājāt jūsu biroju, lai e-failu sistēma, kas saglabājis uzņēmums apmēram gadā 1000 $ papīra preces.

Izveidojiet sarakstu ar apbalvojumiem, ko saņēmāt. Pieminēšana jebkuru balvas vai cita veida atzīšanas saņēmāt darbā arī rāda, ka jūsu darba devējs atzīts savu nozīmi uzņēmumā.

Izmantot vērtību saistīti atslēgvārdi. Izmantojiet aktīvās vārdi un citus atslēgvārdus jūsu CV un motivācijas vēstuli, kas palīdz, lai parādītu, kā jūs pievienoto vērtību, vienlaikus jūsu iepriekšējo uzņēmumu. Daži vārdi jūs varētu izmantot šādus:

 • Izpildīts / nominēts / uzvarēja
 • Izveidots
 • Samazināts / palielināts
 • Izstrādāts
 • Radītais
 • uzlabots
 • uzsākta
 • Ieņēmumu / peļņa
 • Saglabātās
 • saskaņā ar budžeta

Kad un kā norādīt savu vērtību

Izcelt sasniegumam Jūsu Resume

Jo darba vēstures sadaļā jūsu CV, nav vienkārši uzskaitīt savus pienākumus attiecībā uz katru iepriekšējo darbu. Tā vietā, ietver piemērus par to, kā jūs pievienoto vērtību katram uzņēmumam. Viens veids, kā to darīt, ir izmantot aizzīmju punktiem, lai izceltu savu veikumu katrā lomu.

Jūs varat izcelt kādu no saviem nozīmīgākajiem pievienoto vērtību piemēri jūsu atsākt kopsavilkumā , ja tāds ir. Piemēram, redaktors var uzrakstīt atsākt kopsavilkumu, kas saka: “Ārštata redaktors ar 10 gadu pieredzi, pārskatīt rakstus, esejas un grāmatas. Labojumi vidēji 200 lappušu nedēļā par desmitiem godalgotās autoriem un žurnāliem. ” Šī CV kopsavilkuma kvantitatīvi redaktora panākumus attiecībā uz viņas spēju tikt galā ar lielu skaitu lappušu un vairāki klientiem. Tajā arī uzsvērts viņas pieredze ar kvalitātes rakstiski.

Koplietojiet Story savā pavadvēstuli

Jūsu pavadvēstuli, izcelt divas vai trīs prasmes vai spējas , kas demonstrē, cik jums ir labi piemērots darbam . Par katru prasmi, pieminēt, kad to izmanto, lai sasniegtu panākumus jūsu uzņēmumu.

Piemēram, jūs varētu teikt, ka jūs esat skolotājs, kurš ir spēcīgs klasē vadības prasmes. Jūs varētu norādīt jums pārvaldīt klases līdz pat 35 studentiem un jūs esat uzvarējis trīs mācību balvas par savu efektīvai klasē vadību.

Padoms: Ar kvantitatīvi jūsu panākumus, un uzsverot savas balvas, jums parādīs, darba devējiem, ka jūsu iepriekšējais organizācija vērtē jums.

darba intervijas laikā

Savā intervijā, jūs varētu saņemt konkrētu jautājumu, piemēram, “Pastāstiet, kā jūs esat pievienotā vērtība jūsu iepriekšējo darbu.” Ja jūs, dalīties piemēri panākumiem no saraksta jūs izveidojāt pirms intervijas.

Jūs varat arī pieminēt to, kā jūs esat pievienotā vērtība, atbildot citas intervijas jautājumiem. Piemēram, ja jūs turpināt darbu, kā saimniece un intervētājs jautā, vai jūs varat rīkoties ar stresu darbā, jūs varētu minēt vidējo cilvēku skaitu, jums sēž uz weeknights un brīvdienās pēc iepriekšējās hostessing darbu. Tas parādīs devējam varat pārvaldīt aizņemts restorāns vidi.

Piemēri Kā Rādīt esat pievienotā vērtība

Izmantojiet šos paraugus, lai gūtu iedvesmu, rakstot savu CV un motivācijas vēstuli, un tad, kad gatavojoties intervijai.

Parauga Nodarbinātības vēsture sadaļa CV

DARBA VĒSTURE
Vecākais Pasākumu koordinators , ABC Pasākumi, Bostona, MA 2017-Present

 • Plānotais un izpildīts vairāk nekā 125 gadījumu, tostarp korporatīvo atkāpsies, fundraisers, un semināri grupām līdz 300 dalībniekiem.
 • Pārvalda pasākumu budžetu līdz 50000 $, papildinot pasākumus saskaņā ar budžeta 100% no laika.
 • Saņemtā vidēji 4.81 no 5 zvaigznēm no klientiem.

Kāzu plānotāja asistents koordinatore , Claire Smith kāzas, Hartford, CT 2015-2017

 • Co-plānotas un kopīgi izpilda virs 25 kāzas ar personām līdz 250 cilvēkiem.
 • Atbildīgs par attiecībām ar vairāk nekā 20 piegādātājiem visā lielāku New England jomā.
 • Pārvalda budžetu līdz $ 100,000.
 • Veicināta no palīga palīgs koordinatoram sakarā ar manu lielisko budžeta un organizatoriskās prasmes.

Piemērs punkts no pavadvēstuli

Tu norādīt amata aprakstā vēlaties bārmenis ar plašu pieredzi straujajā vidē. Es esmu ļoti ērti un pārzina darba lielos, aizņemts restorāniem. Kā saimniece pie ABC Restorāns uz trīs gadiem, es sēdēju vidēji 300 tabulām dienā. Kad es pārgāja uz skrējējs un tad bārmenis pie XYZ Bar un bārs, man kalpoja 200-400 klientus nedēļas nogalē naktīs. Mans vadītājs reiz piešķīra man “darbinieks Mēneša”, jo manas spējas tikt galā ar spiedienu aizņemts darba vidē.

Parauga Atbilde uz interviju jautājumu

Turpmāk ir piemērs atbildot uz interviju jautājumu, “Kāpēc mums vajadzētu nolīgt esi?”:

Man ir daudz pārzināšana Darbs startēšanas vidē, piemēram, jūsu. Man patīk iespēja būt inovatīviem un radošiem, kas starta nodrošina. Jūs teicāt, ka ar darbu sarakstā vēlaties inovatīvu domātājs, kas var izmantot, radošumu, lai palielinātu efektivitāti. Tas ir sava veida darbs man patīk darīt. Piemēram, manā iepriekšējā pozīcijā kā direktors operāciju, darbinieki bieži vien bija vēlu sanāksmēm. Es sapratu, viens risinājums bija izveidot efektīvāku plānošanas sistēmu sanāksmēs. Es pārslēdz mūsu biroju uz jauno plānošanas sistēmu, kas samazinātu neatbildētos tikšanās un kļūdas numura uzdevumu par 20%. Es arī piedāvāja trīs apmācības kursus jaunajā sistēmā, lai tur bija maz lietotāja kļūda, pat pirmajā nedēļā, izmantojot šo sistēmu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *