5 veidi, kā Veikt kontroli pār savu laiku, kad jūs strādājat mājās

Posted on

5 veidi, kā Veikt kontroli pār savu laiku, kad jūs strādājat mājās

Laika vadība ir prasme, bet, tāpat kā katru iemaņas, tas notiek praksē. Un lielākā daļa no mums, tas nekad diezgan apgūstama, jo īpaši, ja jūs strādājat mājās starp haosu ģimenes dzīvi. Kad esat beidzot ieguva vienu lielu laika brāķis pārbaudi, kaut kas cits neizbēgami NOP augšu.

Bet nesaņem drosmi. Šie padomi laika vadība, kas ir gan telecommuters un mājas uzņēmumu īpašniekiem, var palīdzēt jums precīzi noteikt savu laiku vadības problēmas, pirms tās izkļūt no rokām.

Iestatiet grafiks

Laika vadība sākas ar plānošanu. Ja iespējams, iestatīt darba stundas iepriekš, lai gan jūs un jūsu ģimenes zināt, kad jums būs strādāt. Telecommuters, tas varētu būt diezgan viegli, bet mājas uzņēmumu īpašniekiem tas var aizņemt kādu disciplīnu, lai strādātu, kad jūs sakāt jūs.

Ja jūs strādājat mājās ar bērniem, sena laika pārvaldības metode ir noteikt savu darba laiku ap nap laikā; Tomēr ir lietas, kas jāpatur prātā, par nap laiks, proti, ka NAP grafiku mainīt, dažreiz dienas uz dienu, bet  vienmēr  laikā. Kā bērni aug no snaudu tas varētu jēgas strādāt pēc gulētiešanas vietā.

Veiciet vairākus Pareizi

Daži teiks, ka vairākuzdevumu ir slikti vai ka nav tādas lietas kā multitasking. Kas zina? Bet tas ir tikai dzīves fakts, ka laika plānošana, ja jūs strādājat mājās ietver dažas multitasking. Ir svarīgi saprast, ka multitasking ir abpusēji griezīgs zobens: Tas var racionalizēt savu dienu, vai atstāt jūs ar pusi duci pusdarīts projektus dienā. Daļa no laika vadība pārvalda multitasking efektīvi.

Zinot to, kā multitask un kad multitask ir galvenais, lai sasniegtu labāku harmoniju savā darbā un mājas dzīvi. Un viens svarīgs faktors, cik daudz vecāka darbu-at-home ir multitask, cik daudz bērnu aprūpe viņa strādā.

Apskāviens Regulāra bet palikt Creative

Ja jūs mēģināt līdzsvarot darbu-at-home karjeru aizņemts mājsaimniecībā ar bērniem, rutīna ir jūsu draugs. Bērniem visu vecumu, rutīnas vienmērīgu pāreju, kas var būt grūts bērniem. Getting efektīvu skola rīta rutīnas, ir nozīmīgs solis, sākot ikviena diena labi.

Bet rutīnas palīdz citās daļās dienā arī tas naptime, pirms gulētiešanas, vakariņas, pēc skolas, mājasdarbiem, utt Bet ikdienas ir ne tikai bērniem, tas var būt nozīmīga daļa no uzturas uzdevums mājas balstītas darba ņēmēju. Izvēle vienmēr pārbaudītu e-pastu, zvanīt vai veikt citus uzdevumus noteiktā laikā nodrošina, ka šīs darba vietas paveikt.

Taču gan bērni un pieaugušie var iegūt pārāk pieķērušies rutīnas. Esiet elastīgi. Kārtība mainās bērni aug. Naps iet prom; bērni kļūst apgūtu darbus; bērnu aprūpes grafikus mainīties. Esiet gatavi mainīt savu rutīnu, ja nepieciešams.

Zināt sevi (un savu ģimeni)

Nav laika vadība gals ir piemērota visiem, jo ​​mums visiem ir dažādi stili un vājās puses, ja runa ir organizēt savu laiku. Daži no mums var būt, lai uzzinātu, lai apturētu procrastinating bet citi ir meklējumos traucējošam brīvu darba vietu, lai iegūtu kaut ko izdarīt. Citiem labu to-do saraksts ir nepieciešamība.

Un tā novērtējot, vai jums ir labs darbs-at-home personība ir pirmais solis, lai identificētu un labojot savus trūkumus. Izstrādāt kopumu darba-at-home pamatnoteikumus, kas faktors jūsu personību un ģimenes vajadzībām.

Izmantojiet Rīki Efektīvi

Ir tik daudzi instrumenti, kas var nodrošināt, ka telecommuter savienots tagad. Instrumenti, piemēram, interneta, datoru, e-pastu un tālruni, ir tas, ko padara darbu no mājām, iespējams vairumam no mums. Taču šie līdzekļi faktiski var kavēt mūsu laiks vadības centienus, ja netiek efektīvi izmantoti.

E-pārvaldība ir iespējams, ir viens no svarīgākajiem prasmes, mēs varam iegūt, jo e-pastu var kļūt par pilna laika darbu, pats par sevi, ja mēs pieņemsim to. Tracking savu laiku, var radīt lielāku efektivitāti, atklājot savus lielākos laika wasters. Tas var arī palīdzēt mums noteikt, kuri instrumenti-, kas varētu būt robežās no bezmaksas tiešsaistes lietojumiem uz jauniem progr par tālruni, var palīdzēt mums vadīt mūsu darbu un mājas dzīvi efektīvāk.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *