Komunikācijas prasmes saraksts pārdevēji

Posted on

 Komunikācijas prasmes saraksts pārdevēji

Zinot to, kā efektīvi sazināties, ir minimālā prasība pārdošanu. Ja jūs nevarat runāt ar cilvēkiem un iegūt tos, lai atvērtu un koplietot informāciju ar jums, jūs gatavojas cīnīties, lai pārdotu tos jebko. Novērtējiet savas komunikācijas prasmes šādās jomās, lai redzētu, kur jūs izcilus un kur jums ir nepieciešams mazliet vairāk darba.

Piešķirt Sagatavotas runu

Nodrošinot iepriekš rakstisku prezentāciju faktiski ir nepieciešama daļa no pārdošanas procesā. Vai jūs varat sniegt sagatavoto prezentāciju bez skan samākslots un nedabisks? Vai jūs varat rīkoties ar jautājumiem, nezaudējot plūsmu? Vai jūs varat iekļaut faktorus, kas ir svarīgi, lai konkrētā izredzes?

Improvizēt prezentāciju

Vairumā gadījumu jums ir pārdošanas prezentāciju gatavs iet, bet kas notiks, ja jūs atbilstat izredzes negaidīti, un viņš vēlas runāt tieši tagad? Vai jūs varat sniegt saskaņotu versiju savā laukumā bez jūsu sagatavotiem materiāliem? Pie tīklu vai nozares notikumiem, jūs varat runāt par to, ko jūs darīt pievilcīgu veidā? Jums būs nepieciešams, lai improvizēt un pārliecinieties, ka jūs varat efektīvi saņemt savu vēstījumu uz vietas.

Runājot Efektīvi Strangers

Kad esat auksti zvanot vai tikšanās jaunus klientus, jums ir veidot tūlītēju saikni starp sevi un svešinieka otrā galā tālruni vai personīgi. Vai jūs interesē kāds dažu sekunžu laikā, un dara tos lūgt vairāk? Vai jūs varat sākt veidot rapport uzreiz tāpēc izredzes būs Jums uzticas pietiekami sarunāt tikšanos? Vai jūs varat gludi pretendētu izredzes pa tālruni? Vai jūs varat aizvērt uz iegūt tikšanos?

Making Small Talk

Lielākā daļa pārdošanas prezentācijas un praktiski visas tirdzniecības izstādes un pasākumi ietver noteiktu summu mazo runāt, pirms jūs nokļūt uz leju, lai reālo darbību. Vai jūs varat tērzēt ērti ar netālu svešiniekiem? Vai jūs sev patīkams? Vai jūs izmantojat nejauša saruna, lai sāktu kvalifikācijas un būvniecības rapport ar perspektīvas?

Apstrāde nelaimīgs klientiem

Ideālā pasaulē, neapmierinātie klienti vienmēr varētu izsaukt klientu apkalpošanu vai tehnoloģiju atbalstu, lai saņemtu viņu problēmas atrisināt. Taču šajā pasaulē, daudzi klienti izvēlas, lai izsauktu savu salesperson – viņš ir viens viņi zina vislabāk, un viens no tiem uzticas noteikt lietas. Vai jūs varat neitralizēt dusmīgs klients? Vai varat izskaidrot grūts problēma neizjaucot klientu tālāk? Vai jūs atvainojamies labi kļūdām (jums vai kāds cits)?

Zīmēšanas cilvēki,

Informācijas vākšana ir būtiska sastāvdaļa, gan kvalificētu izredzes un atklājot priekšrocības, kas padara viņu acis iedegties. Vai jūs iedrošināt cilvēkus runāt? Vai jūs varat uzdot jautājumus bez šķietams tāpat interrogator? Vai jūs veicat cilvēki brīvi koplietot personisko informāciju ar jums?

Vadošais sapulci

Ja jūs gūstat sarežģītu pārdošanu ar vairākiem lēmumu pieņēmējiem, jūs, iespējams, galu galā runā tiem visiem uzreiz. B2B pārdošanas bieži ir grupas iesaistītas pirkšanas procesā, pat tad, ja ir tikai viens galvenais lēmumu pieņēmējs. Vai jūs faktiski runāt ar grupu? Vai jūs varat saglabāt sanāksmi par ceļa neaizvainojot nevienu? Vai jūs veicat savu auditoriju justies kā jūs pievērst uzmanību katram no tiem?

sarunu

Sarunas ir liela daļa no pārdošanas. Katru izredzes vēlas labāko iespējamo darījumu, un jums ir nepieciešams, lai atrastu veidu, kā arī vienoties, ka atstāj visi laimīgi. Vai jūs varat nākt klajā ar labu kompromisu? Vai jūs varat pateikt, kad stāvēt stingri un kad padoties? Vai jūs varat staigāt prom no sarunu, kad izredzes tiek nepamatoti?

Saziņa ar kolēģiem

Kā pārdevējs, jums ir nepieciešams strādāt arī ar saviem tuvākajiem, pārdevējiem, jūsu pārdošanas menedžeris, un ar darbiniekiem citās nodaļās. Vai jūs varat iztikt ar cilvēkiem, kuri ir ļoti dažāda personības? Vai jūs varat glabāt atvērt sakaru līnijas ar citiem departamentiem? Vai jūs varat rīkoties darbavietā konfliktus un lai tos mierīgā izšķirtspēju?

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *