Kā uzrakstīt pavadvēstuli par unadvertised darbu

Posted on

Kā uzrakstīt pavadvēstuli par unadvertised darbu

Ne visi uzņēmumi reklamētu vakances. Daži uzņēmumi saņem daudz pieteikumu, bez reklāmas. Citi uzņēmumi var nebūt darbā režīmā, bet izskatīs pieteikumus no kvalificētiem kandidātiem, ja viņi prognozēt atveri tuvākajā nākotnē.

Nosūtot CV un motivācijas vēstuli darba devējam, pat ja jūs neesat pārliecināts, vai ir darbs, ir veids, kā iegūt jūsu kandidatūra pamanīju. Tā var arī iegūt jums iepriekš atlīdzību par pozīcijām, kas tikko atvērušas. Ja jums ir prasmes, uzņēmums ir nepieciešama, tas var pat iegūt jums uzskatīt par pavisam jaunu pozīciju.

Kad jūs zināt devējam ir atvere, nevilcinieties piemērot.

Padoms : Ja jums ir uzņēmums, jums patiktu strādāt, ir vērts padomāt par laiku, lai sasniegtu, un savienot, neatkarīgi no tā, vai organizācija pašlaik darbā.

Padomi Writing Motivācijas vēstule par unadvertised darbu

Kāds ir labākais veids, kā pieteikties unadvertised vakancēm? Tas ir atkarīgs no tā, vai jūs zināt, ka ir amats ir pieejama, taču uzņēmums nav to sarakstā, vai arī, ja tur ir uzņēmums, kuru vēlaties strādāt, un jūs nezināt, ja ir atvērtas darbavietas.

Kad jūs zināt Ir Darba sākšana

Ja jūs zināt, uzņēmums ir darbā, bet nav reklamēti pozīciju, uzrakstiet tradicionālo  motivācijas vēstuli, kurā pauda savu interesi par atvērtā stāvoklī pie uzņēmuma. Noteikti konkrēti attiecas savas kvalifikācijas darbam.

Ja jūs nezināt, ja uzņēmums ir darbā

Rakstīšana pavadvēstuli par unadvertised atvēršanai (pazīstams arī kā  aukstā kontaktu pavadvēstuli vai interešu vēstules) ir nedaudz atšķirīgs, nekā rakstot motivācijas vēstuli darbu, ka jūs zināt, ir pieejams.

Ar šāda veida vēstules, jums būs nepieciešams veikt stingru piķis sev un kā jūs varat palīdzēt uzņēmumam. Zemāk ir daži padomi par to, kā uzrakstīt motivācijas vēstuli par unadvertised atvēršanu.

  • Pieminēt savus kontaktus. Ja jūs zināt kādu, pie organizācijas, nerunājot par to sākumā ar pavadvēstuli. Ņemot kontaktu pie kompānija ir lielisks veids, kā iegūt jūsu pēdu uz durvīm, pat tad, ja uzņēmums nav aktīvi darbā.
  • Izmantojiet papīru vai e-pastu.  Jūs varat nosūtīt savu vēstuli pa papīra vai e-pastu. Nosūtot vecmodīgs papīra vēstuli darbojas labi šāda veida vēstules, jo tas var būt labākas izredzes tiek nolasīta kā e-pastu, kas varētu tikt dzēsts, pat tiek atvērts.
  • Iekļaut atsākt.  Vai jūs sūtiet savu motivācijas vēstuli, izmantojot papīru vai e-pastu, pārliecinieties, lai iekļautu kopiju jūsu CV. Pārliecinieties, ka jums pielāgot savu CV uz uzņēmumu un darba veidu, kuru meklējat.

Ko Iekļaut pavadvēstuli

Zemāk ir detalizēta informācija par to, ko iekļaut savā pavadvēstuli, kā arī saites uz piemēru attiekties burtiem.

Jūsu Kontaktinformācija
Vārds
Adrese
Pilsēta, Valsts Zip Code
Tālrunis
e-pasta adrese

Datums

Sveiciens
Ja jūs varat atrast kontaktpersona uzņēmumā, tieši jūsu vēstules vai e-pasta ziņu uz tiem. Lūk, kā atrast kontaktus uzņēmumiem.

Ja nevarat atrast kontaktpersonu, adresējiet savu vēstuli “Dārgais iznomājot pārvaldnieks”, vai atstāt šo sadaļu un sākt ar pirmo daļu Jūsu vēstuli.

Body Motivācijas vēstule
Jūsu vēstules mērķis ir, lai saņemtu pamanīju kā potenciālajam darbiniekam, pat tad, ja uzņēmums nav darbā nekavējoties. Jūsu vēstule ir izskaidrot iemeslu jūsu interesi organizācijā, kā arī nosakiet visatbilstošākos prasmes vai pieredzi, un paskaidrojiet, kāpēc jūs varētu būt aktīvs uzņēmumam.

Pirmais punkts: pirmā daļa Jūsu vēstules ir jāiekļauj informācija par to, kāpēc jūs rakstāt. Ja jūs zināt kādu, pie uzņēmuma, nerunājot par to tagad. Esiet precīzs, kāpēc jūs interesē šajā konkrētajā uzņēmumā.

Middle punkts (-i): Nākamajā sadaļā jūsu pavadvēstuli vajadzētu aprakstīt to, ko jums ir piedāvāt darba devējam. Atkal, ir īpašs par to, kā jūs varat palīdzēt organizācijai.

Gala punkts:  Noslēgt jūsu pavadvēstuli ar pateicību, ka darba devējam, lai uzskatītu, jums nodarbinātībai.

Noslēguma
laba vēlējumiem,  (vai izvēlēties citu aizvēršanu no piemēriem)

Paraksts
Rokrakstā Paraksts  (par nosūtīts pa pastu vēstuli)

Drukāti parakstu
Kad sūtāt e-pasta vēstuli, pārliecinieties, lai iekļautu visu savu kontaktinformāciju savu parakstu.

Motivācijas vēstule, piemēram, ar darbu, kas netiek reklamēti

Jūs varat izmantot šo paraugu kā modeli uzrakstīt pavadvēstuli.

Jūsu vārds
Jūsu Adrese
Pilsēta, Valsts Zip Code
Jūsu tālruņa numurs
Jūsu e-pasta adrese

Datums

Kontaktpersonas vārds
Nosaukums
Company
Adrese
Pilsēta, Valsts Zip Code

Cienījamie Mr./Ms. Uzvārds,

Kā Informācijas tehnoloģiju profesionāli ar augsta līmeņa vadības pieredze IT nozarē, es uzzināju, ka labākais veids, kā gūt panākumus, bija motivēt resursus man bija ar labi definētiem mērķiem un iespējām.

Apsaimniekošanas ticība balstās uz godīgumu, kvalitāti un pakalpojumu, kopā ar pozitīvu attieksmi, kas ir spējas stratēģiskās domas un plānošanu, kā arī spēju ātri pielāgoties jaunām idejām un situācijām ļauj man sasniegt konsekventus un ievērojamus panākumus vairākās nozarēs.

Mans personības profils saka:

  • Pašapzinīga, brauc persona, kas reaģē ātri mainīties.
  • Self-starteris ar spēcīgu sajūtu steidzami, kas atbild pozitīvi apstrīdēt un spiediena.
  • Ātrs skolēns, kurš ir praktisks un ģeniāls problēmu risinātājs.
  • Funkcionālu un formulēt komunikators, elastīgi un atsaucīgi. Uz sevi vērsta, uz mērķi orientēta darītājs.

Mani bijušie vadītāji “saka:

“… Informācijas tehnoloģiju analīze kalpos kā vadlīnijas, lai padarītu pozitīvu ieguldījumu … Jūsu vadības stils paredzēts nospiedumu jaunākiem biedriem mūsu organizācijas … ļoti pozitīvs iespaids par iemaksu veicāt, lai mūsu biznesa un tās izaugsmi.” Gregory Hines, prezidents un izpilddirektors, informācijas Data Technology.

“… svarīgākais izaugsmes avots mūsu datu tehnoloģiju biznesa … spēj koncentrēties komandu un vadīt produktu veiksmīgu ieviešanu … jo liela daļa uz savu personīgo apņemšanos … lielisku IT projektu vadības un darbības vadības prasmes.” Pauline Hallenback, CTO pie informācijas sistēmu.

“… jūsu stiprās kā menedžeris, ir daudz un dažādi … visas problēmas nākas saskarties laikus … vadība ar mērķi nāk kā otro dabu, lai jums …” Jackson BROWNELL, operāciju direktors, Denver tehnoloģijas.

ABC Company ir uzņēmums, kas sniedz man iespēju īstenot savu personības, prasmes un veiksmes strādāt. Pie personīgā tikšanās, es vēlētos, lai apspriestu ar jums, kā es veicinās turpmāku izaugsmi jūsu uzņēmumu.

Ar laba vēlējumiem,

Tavs vārds

Korektūru Jūsu dokumenti

Rūpīgi korektūru gan savu CV un motivācijas vēstuli, pirms nosūtāt viņiem.

Kā nosūtīt jūsu vēstuli

Sūtot vēstuli pa e-pastu, rakstiet vēstuli uz e-pasta ziņojumu, un pievienot savu CV uz ziņojumu. Jo tematu, nodot savu vārdu un iemeslu rakstīšanai (jūsu vārds – ievads).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *